Michal Dlouhy, gynekolog Liberec

MUDr. Michal Dlouhy

Gynekolog Více

150 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sklarska 120 Liberec 24,Preciosa, Liberec
GYNEKOLOG A PORODNIK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
150 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: GYNEKOLOG A PORODNIK Jiný

Доктор говорит на чешском, немного русском и английском. Очень внимательный и аккуратный. Каждое свое действие объяснял и показывал. Всё подробно объяснил и ответил на все мои вопросы. Такой подход мне очень понравился!


M
Umístění: GYNEKOLOG A PORODNIK Jiný

Nejlepší lékař pod sluncem, nevymenila bych ho za nic. Vždy milý, v ordinaci je člověk tak dlouho, jak jen potřebuje a pan doktor zodpoví všechny dotazy. Snaží se nic nepodcenit a je velice pečlivý a lidský. Na každou navstevu k němu se doslova těším.


B
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojená.
Chodím k němu již od patnácti let. Když jsme se s manželem rozhodli mít miminko, hned jak jsem to řekla, chtěl mi v případě, že to do půl roku nepůjde udělat hormonální profil.
Nyní se to ale povedlo, byla jsem ale na kontrole v KNL, protože má pan doktor dovolenou, ale už aby byl zpátky. Tam se nechovají k pacientkám s takovou opatrností...Nemůžu si nějak stěžovat...


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím teprve krátce, ale lepší přístup těžko hledat! Jeho milý, lidský přístup je jenom bonus. V dnešní době, kdy musíte doktora žádat o vyšetření, je pan doktor Dlouhý výjimka. Vyšetřuje vždy pečlivě i na preventivních prohlídkách a navíc nabízí i všemožné prevence.


D

Názor přidán dne 30.01.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Dlouhý je podle mne nejen dobrý doktor, ale i člověk. Vždy je na mne milý, usměvavý - žena v mém věku ocení každý úsměv. V nedávné době jsem musela na operaci a oceňuji jeho zájem o mne i lidsky - před operací si se mnou povídal na předoperačním sále a jelikož cítil, jak jsem na dně - i mne pohladil po tváři - což v tu chvíli pro mne bylo hodně. Druhá paní tam ležela a její lékař za ní ani nepřišel. Tím u mne pan Dlouhý zabodoval na plné čáře. Po operaci ještě mile potěšil, když za mnou přišel na pokoj i po své pracovní době zjistit, jak mi je - potom odjel do ordinace /operoval mne ve Frýdlantě/.
Teď jsem k němu přihlásila i svou dospívající dceru. Doporučuji ho všem.


Ověřeny pacient

K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)


I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)


K
Ověřeny pacient

Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti