Ringofferovo náměstí 434, Kamenice

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel velmi špatná zkušenost, zakončená tumorem na plicích. Kašlu od covidu, měl jsem antibiotika, dále nějaké jiné léky. Dále se přidala i bolest v pravé části zad, kterou původně identifikovala jako natažený sval. Natažený sval se ani po měsíci neuklidnil, tak jsem opět navštívil paní Wichovou a konečně jsem byl poslán na rentgen, který ohlásil tumor. Přiznávám, že jsem kuřák, což paní Wichová ví, ale ani tak jsem nebyl odeslán nikdy na žádný screening karcinomu plic, což je program právě pro kuřáky, spuštěný 1.1.2022. To mě bohužel utvrzuje v přesvědčení, že v této ordinaci není vždy bezpečno.

Umístění: Ordinace Jiný

Můj tatínek k paní doktorce 3 měsíce chodil s tím, že má stále kašel, denně měl večer teploty...hubnul. Místo aby mu udělala nějaké vyšetření, nebo ho někam poslala mu řekla, že si má v lékárně koupit NĚJAKÉ PASTILKY NA KAŠEL. Tohle se u nás doma později stalo citátem. Za ty tři měsíce tatínek rapidně zhubl, ale ani to nebyl důvod něco řešit. Posléze se v nemocnici zjistilo, že má nádor. Tatínek tady bohužel už není...

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto neprofesionální,arogantní lékařka.Se vším je hned hotová.Když potřebuje člověk pomoct,tak nepomůže,a ještě se začne rozčilovat,že jí pomalu obtěžujete a aniž by jste jí stihli něco říct,práskne Vám s telefonem.Paní doktorku opravdu velmi nedoporučuji.Odcházím od ní.

Umístění: Ordinace Jiný

Na bolest achilovky mi řekla že s "tím" nic nemám, otok a zarudnutí tam nebylo, přece není slepá, nechala si potvrdit sestrou. Zdůraznila že má atestaci z chirurgie, takže to musí vědět. Ale chirurg kterého jsem vyhledala zjistil natržený sval v přechodu na achilovku, potvrzeno na sonu, měsíc a půl o berlích. Na MR dále zánětlivé změny v úponu na patu a nutná operace. Nejhorší doktor s kterým jsem se setkala, jak profesně tak lidsky, naprosto otřesný přístup k pacientům.

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto otřesný přístup k pacientům. O profesionalitě nelze vůbec hovořit. S každou záležitostí pacienta odbyde, že o nic nejde a když pracovala na záchrance tak viděla horší. Když se u nás doma objevil Covid19 tak mě odmítla poslat na PCR, protože ona údajně rozhoduje kdo je a kdo není nemocný a to i přes veškeré příznaky a komplikace, které se jí hlásily. Zřejmě pozitivní Ag a výzva od KHS kontaktovat svého praktického lékaře tuhle doktorku vůbec nezajímají. Vše završila vyhazovem z ordinace i její péče. Tomuhle “lékaři” se doporučuji vyhnout velkým obloukem.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní dokktorka má vždy skvělý empatický přístup se střízlivým přístupem. Ochotně pomáhá i po telefonu. Za mě naprosto v pohodě. Nespokojeného hypochondra pozná a ti pak pláčí po síti nesmysly.

Umístění: Ordinace necitlivost palců u nohou

Strašné,arogantní, chování bez zajmu k pacientovi po několikáté.,Rychle,rychle a ven z ordinace.Jednání s pacienty,jak s ovcemi.A když se člověk ozve,odmítnutí vyšetření a vyhazov z ordinace,zdravotní dokumentaci pošle novému lékaři.A to v době když jsem měl bolesti zad,necítil palce u nohou.Je mi líto lidí co zažili podobnou bezmoc a musejí snášet její chování.Také sestřičky,která je lidská, fajn a pod neustálým tlakem.

Jde ihned k věci, žádné povídání o babičce, vnoučatech, počasí atd... Rázná, ale vyslechne a pokud si není jistá, pošle k specialistovi. Za mně, výborná

Od paní doktorky jsem odešla,když mi "zanedbala" nemoc...,byť chápu,že něco podobného se asi může stát,ale přístup paní doktorky ke mně??? Arogantní,bez zájmu,spíš jsem ji obtěžovala...a pak se z toho vyklubal týden v nemocnici.......Protože ona je se vším hned hotová...

Strašná zkušenost. Chování komunistického lékaře, naprosto nelidský přístup. Mojí 70-letou maminku dokázala během 2-let péče dohnat k slzám a vystresovat ji natolik, že se jí bojí jít navštívit!