MUDr. Michaela Svobodová

Praha,Roudnice
Budečská 33, Přemyslova 849, Praha

Od 350 Kč

Ordinace Praha

Vítám Vás na profilu mé výživové poradny, které nejsou jen o hubnutí, ale hlavně o tom jak být sám se sebou spokojen a cítit se lépe.

V...

• obezitolog

Umístění: Praha,Roudnice Jiný

Cítila jsem se u paní doktorky velmi dobře. Když je vůle, je skvělý pomocník k nabytí zdraví a štíhlé postavy

Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující.

Paní doktorku Svobodovou znám již dlouho a mohu ji vřele doporučit. Svoji práci bere jako poslání. Je nejen vysoce odborně erudovaná v oblasti dietologie, je i dobrým psychologem. Dokáže velmi dobře motivovat a svým pacientům je oporou.

Velmi profesionální přístup od pan doktorky, je milá, vstřícná a ochotná vždy pomoci! Na její rady jsem se vždy velmi těšila. Také mně moc zaujal její přístroj BodyMetrix, mohly jsme společně sledovat změny na mých svalech po té, co jsem začala spolu s hubnutím i cvičit!
Mirka T.

Hledala jsem výživovou poradkyni a po delším hledání na internetu mě zaujaly její stránky, vypadaly velmi profesionálně. Hned jsem vyplnila kontaktní formulář a paní doktorka mě objednala na úvodní konzultaci. Nepotřebovala jsem výrazně zhubnout, jen si upravit jídelníček a stravovací návyky a nějak to všechno také propojit s mojí pohybovou aktivitou. Obojí se podařilo velmi dobře, jsem nyní spokojená, protože vím,
co a kdy mám jíst. Cítím se skvěle, jsem vitálnější, než kdy předtím, necítím únavu. A naučila jsem se jíst vlákninu !
Irean J.

K paní doktroce jsem se objednala po delším zvažování a mohu říci, že to byla dobrá volba. Velmi mi pomohla s tím, jak si nastavit správné
stravovací návyky a velmi mi pomáhala i svým pozitivním přístupem, radami a ochotou poradit. Její poradnu jsem navštěvovala půl roku a celkem jsem zhubla 18 kg. Oceňuji, že se při své práci nespoléhá na "zázračný efekt" potravinových doplňků. Bylo velmi motivující k ní chodit, na každou návštěvu jsem se velmi těšila. Jen doufám, že si svojí vysněnou váhu udržím co nejdéle.Petra

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce za profesionální i osobní přístup při boji s nadbytečnými kily. Vždy má připravený jídelníček, který není těžké dodržovat, také nové recepty z potravin, které pro mne byly novinkou. Na návštěvy u paní doktorky jsem se těšila. Nikdy nešeřila chválou nad váhovým nebo centimetrovým úbytkem. Mohu jen doporučit každému, kdo to sám nedokáže, tak jako já. S její pomocí to šlo opravdu dobře. Spokojená klientka J.Rosová.