Osobní konzultace • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet:
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online poradna

Praha

1 000 Kč

Poradna

Ve své praxi vycházím z psychoanalyticky zaměřené psychoterapie. Stěžejní je tedy pro mě práce s nevědomím a veškerým materiálem, který z něj přirozen...

Ukončené školy

• Němčina,
  • Španělština,
  • Ruština

Umístění: Poradna Osobní konzultace

Do terapie jsem přicházel s psychosomatickými obtížemi a profesním vyčerpáním. Skrze terapie se mi podařilo vymanit z dosavadního unavujícího koloběhu, dívat se na svět kolem sebe jinak a uvědomit si, co je opravdu důležité a udržuje mě v duševní a zdravotní pohodě.

Umístění: Poradna Osobní konzultace

Paní terapeutka byla velmi příjemná a do ničeho mě netlačila. Pobyt v její přítomnosti byl pro mě oázou uklidnění a pochopení v jinak zběsilém světě. Rozhodně doporučuju všem, kdo hledají záchytný bod a pocit, že na všechno nejsou úplně sami.

Umístění: Poradna Osobní konzultace

Paní Michaela je výjimečným terapeutem díky svému zaměření a záběru. Dokáže psychické potíže dávat do souvislosti s našim tělem a kontextem, ve kterém žijeme. Oceňuju její znalosti a náhledy.

Umístění: Poradna Osobní konzultace

Paní psychoterapeutce vděčím zejména za trpělivost, empatii a zajímavé vhledy. Na klienty netlačí, dává jím dostatek prostoru a nepodsouvá rady. Několik sezení mi pomohlo se stabilizovat a po krátkodobé krizi pokračovat dál

Paní Susedíková je inteligentní, empatická, srdečná terapeutka s širokou perspektivou, velmi dobrou komunikací a schopností organicky aplikovat své rozsáhlé znalosti v kontextu konkrétního terapie a konkrétní situace a potřeby pacienta.