MUDr. Michaela Rybenská

Oční ambulance
Československé armády 1402/6a, Hlučín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance

S paní doktorkou Rybenskou jsem velmi spokojený, rozhodně bych neměnil!
Jsem překvapen, co tady čtu, že bere pacienta jen jako "čárku se spisu".
Při každé návštěvě se paní doktorka ptá a zajímá se o můj zdravotní stav.

Byla jsem s paní MUDr. Rybenskou velmi spokojená když ordinovala na Hornické poliklinice. Velmi mně zklamala, když věděla že půjde pryč a nebyla schopná to sdělit svým stálým pacientům. Ona ani její sestra. To by se nemělo stát v ve slušné spoilečnosti. Bylo to pro mně velké překvapení.

Bere pacienta jako "čárku ve spisu návštěvníků".Je to velice smutno...Nejen nechce slyšet o problémech pacienta ale i nevěří jemu.A už o tom,aby chtěla řešit tyto problémy už vůbec nemůže jít řeč...Ještě že exzestujou jiné a kvalítné doktoři,které jsou ochotní a schopní člověkovi pomoct! Ano-ano,a pach z pusy je opravdu hnusný!Není to etické ve vztahu k pacientovi.A když tohle "doplňuje profesionální kvality" doktorky,tak již nemám CO dodat...

Člověk jako pacient jí moc nezajímá, asi má důležitější starostí. S touto "doktorkou" končím.

Jako lékařka není vůbec špatná, ale mohla by dělat něco se svým dechem. Pokaždé co k ní přijdu ji strašně smrdí z pusy.

Velmi příjemná jak ona,tak sestřička.Nemohu si stěžovat ani na odbornost ani na vystupování.