Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Pražská, Úvaly

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

S paní doktorkou máme bohužel špatné zkušenosti. Neodhalila včas onemocnění, na které se potom přišlo u jiného lékaře. Největší problém je však její arogantní sestra, která často např. přes telefon pacienta ani nepředá paní doktorce, odmítá vypsat již schválené poukazy atp.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

Paní doktorka Maříková je mým nejoblíbenějším lékařem. Velmi empatická s rozsáhlými znalostmi nejen v západní, ale také východní medicíně, které umí dokonale skloubit k dosažení nejlepších výsledku léčby. Vždy pozorně naslouchá a vždy podrobně vysvětlí diagnózu i možnosti léčby. Vřele doporučuji!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

Pani doktorka je zkrátka výborná! Snaží se vždy jit do hloubky, pozorně naslouchá a navrhuje možnosti řešení. Myslím, že je člověk na svém místě. A sestra Chomátová je rovněž perfektní a schopná pomoci. Obe jsou velmi lidské.

Vynikající, nic nezanedbá, snaživá, stále se učí nové trendy.

V domění, že je tato lékařka dobrá jsem žila dlouho, dokud jsem nenavštívila svého závodního lékaře, který mi řekl, že toho spoustu zanedbala.
Napč. to, že mi zjistila anemii vyřešila napsáním receptu na železo a neřešila, v čem ta příčina vězí. Může jít v nejhorším případě i o tumory, které stojí za skrytým krvácením, které se nepokoušela ani odhalit.

Ráda si připlatím pár korun za najeté kilometry do Prahy k doktorovi, který nic nezanedbá a zjištěné neobvyklé projevy opravdu řeší.

Paní doktorka svou alternativní léčbou/neléčbou dovedla jednoho svého pacienta z lehkého zápalu plic na pokraj života a smrti. Opravdu nedoporučuji

Paní doktorka je výborná po stránce medicínské i lidské. Ochotná, pečlivá, pozorná.

Paní "doktorku" opravdu nedoporučuji! Dle mého názoru, lékař, který si neví rady s angínou by vůbec neměl vykonávat lékařskou činnost. Před státnicema jsem dostala angínu, byla jsem v takovém stavu, že jsem skoro nemohla chodit, poté co jsem navštívila ordinaci a dovolila si paní doktorce říci, že mam s největší pravděpodobností angínu, mi arogantně sdělila, že na diagnozu je tam ona, nikoli já. Skutečně mou domněnku potvrdila a naordinovala mi na 10 dní Penicilin. Na žádost, zda by nebylo možné mi dát nějaká silnější antibiotika, protože jsem potřebovala být brzy v pořádku, vzhledem k blížícím se státnicím, mi byla dána dlouhosáhlá přednáška o tom, že se vlastně už učit vůbec nemám, že to zná ze svých studií - nic se nemá přehánět...(asi se tím, při svých studiích skutečně řídila). Po dobrání penicilínu a klidovém režimu mi stále nebylo dobře, tak jsem se vydala opět za paní doktorkou, která měla dovolenou, její zástupkyně, mi řekla, že mi nic není, pouze oslabená imunita... po dalším týdnu jsem paní doktorku kontaktovala telefonicky, že je mi stále špatně, neobtěžovala se, ani se mnou mluvit a pouze mi sestra oznámila, že mi nic není - pouze oslabená imunita. Pak jsem odjela na delší čas do zahraničí, kde jsem se dostala opět do stavu, kdy jsem skoro nechodila, vyhledala tamního lékaře, který angínu vyléčil během pár dní a divil se celému postupu mé léčby... co dodat...

Já jsem s paní doktorkou nespokojená. Nepatřím k těm co by lékaře nějak často vyhledávali, ale když už tam jdu tak proto že je mi skutečně zle, mám horečku a Paralen mi nezabírá. Paní doktorka však asi nerada předepisuje jiné léky než jsou kapky do nosu a tak se mi již podruhé stalo, že mě domů poslala jen s tím, že mám rýmu i když s pouhou rýmou bych ji opravdu neobtěžovala. A také podle ní když jednou do roka se tam ukážu už na ni hodně trpím. Takže se vždy musím pak k ní po pár dnech domácího trápení vracet, že se mi přihoršilo a až pak mi dá antibiotika, protože už mám např. angínu apd.
Určitě se mi takovýto přístup nelíbí, protože mě to vysiluje, nepříjemně probdím noci a bezvýznamně do sebe rvu Paralen a předražené kapky do nosu. Navíc mě takovýto postup stojí nejen delší trápení, spoustu času v čekárně, ale také téměř 200,- (poplatky, kapky) a stejně tam musím znova!
S takovýmto přístupem jsem se setkala pouze u této paní doktorky, proto jsem nespokojená, protože se nedočkám rychlé úlevy ba naopak.

Paní doktorku, můžu jen doporučit. Nic nepodceňuje, je vstřícná a velice dobrý diagnostik. Je lepší se objednat, má mnoho pacientů.