Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o. (mapa)

• bolesti zubů

Mám to štěstí,že mohu být v evidenci paní doktorky,ona bohužel velkou smůlu, vzhledem ke stavu mého chrupu.Mudr.Mallátová a její sestřička vytvářejí naprosto dokonalý a skvělý pár,který mi pokaždé dodá kuráž je navštívit.Obě dvě jsou nejen na maximální možné profesní výši,ale jsou i morálně a lidsky naprosto neuvěřitelné.Moc vám oběma děkuji.A pro všechny,kdo se boji stejně jako já.Pokud.vas paní doktorka přijme,nechte strach doma!!!

Michal Dvořák

Skvělá lékařka, skvělá sestra

Nejen nejlepší, ale i nejkrásnější zubařka v Česku :o)

Vynikající, chodím k ní celý život, permanentně top vybavení ordinace, skvělá sestra, perfektní vystupování i sto procentní profesionalita.

Doporučuji.

Vysoce profesionální paní doktorka i sesřička, obě jsou moc příjemné a moc mi pomohli. ZV

Vynikající lékařka s naprosto profesionálním přístupem k pacientům.Moderní vybavení ordinace, rovněž tak sestřička milá, příjemná a ochotná.Jsem velice spokojen s celkovým přístupem. Může být vzorem pro každého lékaře. Kdyby byli všichni lékaři, alespoň z poloviny takovými odborníky s takovým lidským přístupem lidé by celkově jinak nahlíželi na problémy ve zdravotnictví. Doporučuji všem. Pouze je problém v tom, že o služby paní doktorky je takový zájem, že již v podstatě nepřibírá nové pacienty.

Opravdu nejlepší zubařka na světě, s moc fajn sestřičkou. Skvělý je i takřka rodinný přístup ke stálým pacientům o nejmodernější technice a neustálém dalším vzdělávání paní doktorky nemluvě. Díky ní se zubaře nebojím a na prohlídky se těším.

Nej nej nejjjjjjj lekarka a nej nej nejjj sestricka!!!!!!

Naprosto skvělá odbornice s excelentním vybavením a 100% přístupem.Milá a hezká paní doktorka i sestřička. Všem doporučuji.

je to opravdu sklělá lékařka,ma výborný přístup k pacijentovi a sestřička je tež velmi milá,je hlavně specialista na paradentozu mě dost pomohla opravdu super k ní se nebojím chodit vždy se tam těšim

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty? Jsem z Tábora, 1 jsem se nedostavila na preventivní prohlídku a paní doktorka mě vyhodila od té doby se mi chrup strašně zhoršil a ja nebyla schopná sebrat odvahu a dojít si k zubařovi ,navíc v Táboře bohužel žádného sehnat nemůžu. Ted už to ,ale začít řešit musím,mám spousty kazu a už mi to zasahuje jak do soukromí tak i při práci.
    Budu moc vděčná za Vaší odpověd a předem za ni děkuji.

Dobrý den,

bohužel máme již plný stav a další pacienty nepřijímáme, abychom stávajícím pacientům mohly zajistit kvalitní péči.
    Omlouváme se, ale přijmout Vás nemůžeme. Pokud stále hledáte zubního lékaře, můžete se podívat na webové stránky oblastní stomatologické komory Č. Budějovic .

Pěkný den
    S pozdravem

MDDr. Vendula Hellerová
    MUDr. Michaela Mallátová Dentlaser s.r.o.

MUDr. Michaela Mallátová

• Dobry den,
    je mi 49 let, cely zivot patrim k pani MUDr. Panochove a o zuby se staram se zvysenou peclivosti. Tesne pred prazdninami me bolel vzadu v horni celisti zub, myslela jsem, ze se mi probudil zub moudrosti, ale pani dr. Panochova mi rekla, ze je to parodontoza a doporucila mi osetreni dentalni hygienistkou nebo parodontologem a dala mi tip nekam na Ctyri Dvory. Pro me je to daleko, naopak Polikliniku Jih mam zde v dosahu. Hledala jsem tedy na internetu parodontologa zde a jako prvni se mi v nabidce zobrazila Vase ordinace. Je mozne se k Vam objednat? Zub me momentalne vubec neboli, ale nechci to nechat byt, aby tam parodontoza nehlodala a o zub jsem neprisla.
    Za odpoved predem dekuji., Ceske Budejovice

Dobrý den,
    omlouvám se ,ale kapacita naší ordinace je už zaplněna.
    Na PK Jih je ještě další parodontolog MUDr.Jirsáková Sona.Ta ještě nové pacienty objednává.
    S pozdravem MUDr.Mallátová Michaela Dentlaser s.r.o. a kolektiv

MUDr. Michaela Mallátová