MUDr.

Oční lékař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně při... Více

• Prosím o radu.

Dobrý den, prosím o radu, byla jsem na operaci spodních očních víček před třemi týdny v Ostravě na plastické chirurgii. Oči jsou pěkné, ale pod levým okem mám velký zulcovitý otok, chladím to, mažu, ale nepomáhá to, mám obavy, jestli nemám ucpaný např. oční kanálek nebo něco, nevím. Oční lékaři mají… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Hustá

Dobrý den, mohla byste se mi přijet ukázat tento čtvrtek do Vratimova na 13.30?

• Bolest oka přes víčko

Dobrý den paní doktorko, ráda bych se zeptala je mi 22 let nosím kontaktní čočky a v minulosti jsem trpěla dost na záněty ať už spojivek nebo rohovky. Moje oční lékařka to vždy řešila očními kapkami s kortikoidy. Poslední dobou mě trápí velká suchost oka, na doporučení tedy kapu umělé slzy. Nic méně… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Hustá

Dobrý den, bez vyšetření je to velice těžké. Navrhovala bych provést Schirmer test a Break up test k vyšetření slzného filmu, také obarvit rohovku, zda-li tam nejsou skryté epiteliální defekty, které by… Více

Podívejte se na všechny(3) odpovědi

Adresy

• OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59
    73932 Vratimov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Hloubková hydratace obličeje přístrojem vital injector
    Vyhlazení vrásek k. hyaluronovou
    Aplikace botulotoxinu do mimických vrásek

Zkušenosti a dovednosti

• Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně přijímáme do své péče 1000 nových klientů, rozšiřujeme služby i ordinační hodiny, modernizujeme přístrojové vybavení. Vedoucí lékařka centra MUDr. Michaela Hustá se specializuje především na refrakční chirurgii a lékařskou estetiku, zúčastňuje se domácích i zahraničních kongresů a stále aktivně přednáší. V loňském roce zvítězila v celostátní soutěži Český Goodwill a stala se Osobností roku 2013. V obou našich ambulancích disponujeme smluvním vztahem se všemi zdravotními pojišťovnami a nabízíme pohodlné parkování. Vaše kladná hodnocení jsou naším hnacím motorem, těšíme se na Vaši návštěvu.

Hodnocení pacientů:

• Nemám co bych vytkla, jen spokojenost! Všichni byli velmi vstřícní a milí a paní doktorka mi můj problém krásně polopatě vysvětlila, určitě už jinde nepůjdu! Děkuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super profesionální přístup. Moderní přístroje. Příjemné prostředí i s Wi-Fi . Profi přístup personálu. :-) Doporučuji všem

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup paní doktorky k mé osobě je příjemný a profesionální. Vlídný přístup k pacientům je milým překvapením. Děkuji, Štalcerová J.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je nejen vynikající odborník, ale velmi milý a empatický člověk. Podle těchto kritérií si také vybírá i své kolegy zaměstnance. V obou jejích ambulancích se člověk setká s profesionalitou, kterou doprovází srdce na dlani. Je mi ctí, že k ní mohu chodit. Pokud by takových lékařů bylo více, naše zdravotnictví by získalo úplně jinou prestiž.

• Krásný,vztřícný přístup k pacientům jak p. MuDr Husté tak i sestřiček.Super prostředí a hlavně pocit bezpečí. Moc si Vás vážím a děkuji za pomoc s kterou se jen tak nikde nesetkávám.Ještě jednou můj velký dík paní doktorko.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po všech stránkách maximální spokojenost, vysoká profesionalita všech, dokonalá technika v ordinacích. Nemám důvod chodit jinde, doporučuji všem. J.Válek

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Setkali jsme se s velmi profesionálním a zároveň vstřícným přístupem paní doktorky i ostatního personálu.Děkujeme.
    Po dvou letech musíme konstatovat, že přístup personálu včele s paní doktorkou neztratil nic ze svých kvalit. Děkujeme

• Dnes je tomu už 15 let, co ve Vratimově začala fungovat p. Doktorka Michaela Hustá. Za ten čas se tato ordinace rozrostla do velkých, kvalitních a stále se zlepšujících rozměrů.
    Stále přibývají nové přístroje a kvalitní lékaři, což z ní činní špičkové pracoviště.
    Přeji Vám všem ,kteří se staráte o náš zrak a i nám, pacientům ,aby jsme měli úsměv na tváři...což je obraz spokojenosti . kdysi, jsem dostala od p. doktorky vánoční pohled s přáním... ať mám zrak rysa ostrovida....a po léčbě a operaci ho opravdu mám!!!!....Děkuji J. Puxová

MUDr. Michaela Hustá2015-11-07

Paní Puxová, moc moc děkujeme za krásné přání, těším se na další setkání :-)))
    S přáním pěkného víkendu M.Hustá

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost přijemné sestříčky a paní doktorka skvělá. Vše dokonale vysvětlila byla přijemná .Tak by to mělo být všude.J.Kovaříková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je nejen výborný specialista,ale i velmi milý,empatický člověk.Vše srozumitelně vysvětlí,ochotně odpoví na dotazy.Takový přístup se málokdy vidí.Vřele doporučuji.