OČNÍ EU s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
607 05.....
558 43.....

Operace očních víček (od 9 000 kč)

3d oct vyšetření (300 Kč)

Odstranění výrůstků elektrokauterem (500 Kč) + 11 Více

OČNÍ EU s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
596 73.....
731 50.....

Operace očních víček (od 9 000 kč)

3d oct vyšetření/oko (300 Kč)

Odstranění výrůstků elektrokauterem (500 Kč) + 11 Více

Vyšetření na řidičský průkaz

Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založe...

• poranění očnice
  • šedý zákal
  • oční onemocnění

Paní doktorka je velice milá a krásná. Při návštěvě jiných lékařů jsem vždy nervózní, ovšem na této klinice (ve Vratimově) jsem se cítila velmi příjemně. Paní doktorka je velký profesionál, vše mi vysvětlila a estetický zákrok (výplně) ani moc nebolel. Celý personál kliniky je opravdu vstřícný. Určitě doporučuji. Petra Podgorská

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nemám co bych vytkla, jen spokojenost! Všichni byli velmi vstřícní a milí a paní doktorka mi můj problém krásně polopatě vysvětlila, určitě už jinde nepůjdu! Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super profesionální přístup. Moderní přístroje. Příjemné prostředí i s Wi-Fi . Profi přístup personálu. :-) Doporučuji všem

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup paní doktorky k mé osobě je příjemný a profesionální. Vlídný přístup k pacientům je milým překvapením. Děkuji, Štalcerová J.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je nejen vynikající odborník, ale velmi milý a empatický člověk. Podle těchto kritérií si také vybírá i své kolegy zaměstnance. V obou jejích ambulancích se člověk setká s profesionalitou, kterou doprovází srdce na dlani. Je mi ctí, že k ní mohu chodit. Pokud by takových lékařů bylo více, naše zdravotnictví by získalo úplně jinou prestiž.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Krásný,vztřícný přístup k pacientům jak p. MuDr Husté tak i sestřiček.Super prostředí a hlavně pocit bezpečí. Moc si Vás vážím a děkuji za pomoc s kterou se jen tak nikde nesetkávám.Ještě jednou můj velký dík paní doktorko.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po všech stránkách maximální spokojenost, vysoká profesionalita všech, dokonalá technika v ordinacích. Nemám důvod chodit jinde, doporučuji všem. J.Válek

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Setkali jsme se s velmi profesionálním a zároveň vstřícným přístupem paní doktorky i ostatního personálu.Děkujeme.
Po dvou letech musíme konstatovat, že přístup personálu včele s paní doktorkou neztratil nic ze svých kvalit. Děkujeme

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dnes je tomu už 15 let, co ve Vratimově začala fungovat p. Doktorka Michaela Hustá. Za ten čas se tato ordinace rozrostla do velkých, kvalitních a stále se zlepšujících rozměrů.
Stále přibývají nové přístroje a kvalitní lékaři, což z ní činní špičkové pracoviště.
Přeji Vám všem ,kteří se staráte o náš zrak a i nám, pacientům ,aby jsme měli úsměv na tváři...což je obraz spokojenosti . kdysi, jsem dostala od p. doktorky vánoční pohled s přáním... ať mám zrak rysa ostrovida....a po léčbě a operaci ho opravdu mám!!!!....Děkuji J. Puxová

MUDr. Michaela Hustá

Paní Puxová, moc moc děkujeme za krásné přání, těším se na další setkání :-)))
S přáním pěkného víkendu M.Hustá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost přijemné sestříčky a paní doktorka skvělá. Vše dokonale vysvětlila byla přijemná .Tak by to mělo být všude.J.Kovaříková

Operace očních víček

3d oct vyšetření

Odstranění výrůstků elektrokauterem

Ošetření očních úrazů

Aplikace kontaktních čoček

Modelování rtů

Cena není uvedená

Hloubková hydratace obličeje přístrojem vital injector

Lifting obličeje dermálními nitěmi

Vyhlazení vrásek k. hyaluronovou

Cena není uvedená

Hloubková hydratace krku a dekoltu přístrojem vital injector

Cena není uvedená

Aplikace botulotoxinu do mimických vrásek

3d oct vyšetření/oko

MUDr. Michaela Hustá

Paní Puxová, moc moc děkujeme za krásné přání, těším se na další setkání :-)))
S přáním pěkného víkendu M.Hustá

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu operace očních víček

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak mám postupovat když mám problémy s hornímy víčky.Jestli mám nejdříve navštívit očního lekaře..Děkuji

Pokud jde o problémy s pokleslými očními víčky, není návštěva očního lékaře nezbytně nutná. V naší estetické ambulanci je před provedením plastické operace očních víček nezbytná pouze konzultace, kde Vám lékař zákrok doporučí a poskytne informace potřebné k zákroku.

MUDr. Michaela Hustá

• zmenšení očních víček je potřeba PN a jaká je doba rekonvalescence?

Dobrý den, po plastické operaci očních víček je potřeba dodržet klidový režim bez fyzické zátěže po dobu 7 dnů (nedoporučuje se předklánět, zvedat těžká břemena). Po odstranění stehů nedoporučujeme dalších 10-14 dnů vykonávat fyzicky náročnější aktivity.

• poranění očnice
  • šedý zákal