MUDr.

Oční lékař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně při... Více

• Bolest očí

Dobrý den,

již pár let se léčím na glaukom, pravidelně si kapu do očí kapky - ráno a večer.

Poslední dobou mě ale neustále bolí oči - jakoby za očima a občas je mám suché. Začínám být z toho nervózní. Byla jsem na kontrole a tlak mám stále v normě, akorát mi vyšel hůř… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Hustá

Dobrý den, příčiny bolestí očí a za očima mohou být různé - nejen oční. Může to být např. vyšší krevní tlak, blok krční páteře atd. Z očního hlediska je třeba vyloučit zejm. nekorigovanou nebo nedostatečně… Více

• Dobrý den,
    již od 8 let mám brýle, jsem krátkozraká, vada se mi v průběhu let zhoršila na -11D a -11,5D. Jsem více než půl roku po operaci fakické nitrooční čočky. V červnu letošního roku mám rodit. Chci se zeptat jestli je v mém případě nutné zvážit císařský řez. Má oční lékařka mě zběžně prohlédla… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Hustá

Dobrý den, při této výši vady určitě doporučuji porod císařským řezem. Nikdy nedokážeme odhadnout, jestli bude klasický porod probíhat hladce a v případě těžšího průběhu je vysoké riziko dalšího nárůstu… Více

Adresy

• OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59
    73932 Vratimov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Vyhlazení vrásek k. hyaluronovou
    Aplikace botulotoxinu do mimických vrásek

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně přijímáme do své péče 1000 nových klientů, rozšiřujeme služby i ordinační hodiny, modernizujeme přístrojové vybavení. Vedoucí lékařka centra MUDr. Michaela Hustá se specializuje především na refrakční chirurgii a lékařskou estetiku, zúčastňuje se domácích i zahraničních kongresů a stále aktivně přednáší. V loňském roce zvítězila v celostátní soutěži Český Goodwill a stala se Osobností roku 2013. V obou našich ambulancích disponujeme smluvním vztahem se všemi zdravotními pojišťovnami a nabízíme pohodlné parkování. Vaše kladná hodnocení jsou naším hnacím motorem, těšíme se na Vaši návštěvu.

• oftalmologie
  • korektivní dermatologie

Hodnocení pacientů:

• M

Nemám co bych vytkla, jen spokojenost! Všichni byli velmi vstřícní a milí a paní doktorka mi můj problém krásně polopatě vysvětlila, určitě už jinde nepůjdu! Děkuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super profesionální přístup. Moderní přístroje. Příjemné prostředí i s Wi-Fi . Profi přístup personálu. :-) Doporučuji všem

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup paní doktorky k mé osobě je příjemný a profesionální. Vlídný přístup k pacientům je milým překvapením. Děkuji, Štalcerová J.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je nejen vynikající odborník, ale velmi milý a empatický člověk. Podle těchto kritérií si také vybírá i své kolegy zaměstnance. V obou jejích ambulancích se člověk setká s profesionalitou, kterou doprovází srdce na dlani. Je mi ctí, že k ní mohu chodit. Pokud by takových lékařů bylo více, naše zdravotnictví by získalo úplně jinou prestiž.

• A

Krásný,vztřícný přístup k pacientům jak p. MuDr Husté tak i sestřiček.Super prostředí a hlavně pocit bezpečí. Moc si Vás vážím a děkuji za pomoc s kterou se jen tak nikde nesetkávám.Ještě jednou můj velký dík paní doktorko.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po všech stránkách maximální spokojenost, vysoká profesionalita všech, dokonalá technika v ordinacích. Nemám důvod chodit jinde, doporučuji všem. J.Válek

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Setkali jsme se s velmi profesionálním a zároveň vstřícným přístupem paní doktorky i ostatního personálu.Děkujeme.
    Po dvou letech musíme konstatovat, že přístup personálu včele s paní doktorkou neztratil nic ze svých kvalit. Děkujeme

• Dnes je tomu už 15 let, co ve Vratimově začala fungovat p. Doktorka Michaela Hustá. Za ten čas se tato ordinace rozrostla do velkých, kvalitních a stále se zlepšujících rozměrů.
    Stále přibývají nové přístroje a kvalitní lékaři, což z ní činní špičkové pracoviště.
    Přeji Vám všem ,kteří se staráte o náš zrak a i nám, pacientům ,aby jsme měli úsměv na tváři...což je obraz spokojenosti . kdysi, jsem dostala od p. doktorky vánoční pohled s přáním... ať mám zrak rysa ostrovida....a po léčbě a operaci ho opravdu mám!!!!....Děkuji J. Puxová

MUDr. Michaela Hustá2015-11-07

Paní Puxová, moc moc děkujeme za krásné přání, těším se na další setkání :-)))
    S přáním pěkného víkendu M.Hustá

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost přijemné sestříčky a paní doktorka skvělá. Vše dokonale vysvětlila byla přijemná .Tak by to mělo být všude.J.Kovaříková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je nejen výborný specialista,ale i velmi milý,empatický člověk.Vše srozumitelně vysvětlí,ochotně odpoví na dotazy.Takový přístup se málokdy vidí.Vřele doporučuji.