MUDr.

Oční lékař

132 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně při... Více

Dotazy od pacientů (3)

• Kvapilová Božena

Dobrý den,
    slzí mi levé oko - vnější koutek. Někdy méně, někdy neustále vytéká slza. Oční kapky zakoupené v lékárně pomohou částečně, vždy se to slzení vrátí.
    Děkuji za odpověď.

Michaela Hustá

Dobrý den, zřejmě bude nutné udělat průplach slzných cest, jestli nejsou zúžené, nebo dokonce ucpané. Pokud tomu tak je, žádné kapky Vám nepomohou. S pozdravem M.Hustá

• Prosím o radu.

Dobrý den, prosím o radu, byla jsem na operaci spodních očních víček před třemi týdny v Ostravě na plastické chirurgii. Oči jsou pěkné, ale pod levým okem mám velký zulcovitý otok, chladím to, mažu, ale nepomáhá to, mám obavy, jestli nemám ucpaný např. oční kanálek nebo něco, nevím. Oční lékaři mají… Více

Michaela Hustá

Dobrý den, mohla byste se mi přijet ukázat tento čtvrtek do Vratimova na 13.30?

Podívejte se na všechny(3) odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Adresy

• OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59
    73932 Vratimov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Hloubková hydratace obličeje přístrojem vital injector
    Vyhlazení vrásek k. hyaluronovou
    Aplikace botulotoxinu do mimických vrásek

Informace o lékaři

• Oční a estetické centrum se 2 ambulancemi pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, založené v roce 2000. Každoročně přijímáme do své péče 1000 nových klientů, rozšiřujeme služby i ordinační hodiny, modernizujeme přístrojové vybavení. Vedoucí lékařka centra MUDr. Michaela Hustá se specializuje především na refrakční chirurgii a lékařskou estetiku, zúčastňuje se domácích i zahraničních kongresů a stále aktivně přednáší. V loňském roce zvítězila v celostátní soutěži Český Goodwill a stala se Osobností roku 2013. V obou našich ambulancích disponujeme smluvním vztahem se všemi zdravotními pojišťovnami a nabízíme pohodlné parkování. Vaše kladná hodnocení jsou naším hnacím motorem, těšíme se na Vaši návštěvu.

• oftalmologie
  • korektivní dermatologie

• velmi dobrý

Dnes je tomu už 15 let, co ve Vratimově začala fungovat p. Doktorka Michaela Hustá. Za ten čas se tato ordinace rozrostla do velkých, kvalitních a stále se zlepšujících rozměrů. Stále přibývají nové přístroje a kvalitní lékaři, což z ní činní špičkové pracoviště. Přeji Vám všem ,kteří se staráte o náš zrak a i nám, pacientům ,aby jsme měli úsměv na tváři...což je obraz spokojenosti . kdysi, jsem dostala od p. doktorky vánoční pohled s přáním... ať mám zrak rysa ostrovida....a po léčbě a operaci ho opravdu mám!!!!....Děkuji J. Puxová

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Michaela Hustá ( 7. listopadu 2015)

Paní Puxová, moc moc děkujeme za krásné přání, těším se na další setkání :-))) S přáním pěkného víkendu M.Hustá

• velmi dobrý

veliká spokojenost,chodíme několik let celá rodina.super přístup,milé a profesionální jednání.Tylečková

• velmi dobrý

K paní doktorce chodí už několik let.Jsem max. spokojený :-)

• velmi dobrý

Milý a profesionální přístup krásné lékařky. Těším se na další návštěvu v nové ordinaci ve Frýdlantu n. Ostravicí.

• velmi dobrý

Nemám co bych vytkla, jen spokojenost! Všichni byli velmi vstřícní a milí a paní doktorka mi můj problém krásně polopatě vysvětlila, určitě už jinde nepůjdu! Děkuji!

• velmi dobrý

Super profesionální přístup. Moderní přístroje. Příjemné prostředí i s Wi-Fi . Profi přístup personálu. :-) Doporučuji všem

• velmi dobrý

Přístup paní doktorky k mé osobě je příjemný a profesionální. Vlídný přístup k pacientům je milým překvapením. Děkuji, Štalcerová J.

• velmi dobrý

Paní doktorka je nejen vynikající odborník, ale velmi milý a empatický člověk. Podle těchto kritérií si také vybírá i své kolegy zaměstnance. V obou jejích ambulancích se člověk setká s profesionalitou, kterou doprovází srdce na dlani. Je mi ctí, že k ní mohu chodit. Pokud by takových lékařů bylo více, naše zdravotnictví by získalo úplně jinou prestiž.

• velmi dobrý

Krásný,vztřícný přístup k pacientům jak p. MuDr Husté tak i sestřiček.Super prostředí a hlavně pocit bezpečí. Moc si Vás vážím a děkuji za pomoc s kterou se jen tak nikde nesetkávám.Ještě jednou můj velký dík paní doktorko.

• velmi dobrý

Po všech stránkách maximální spokojenost, vysoká profesionalita všech, dokonalá technika v ordinacích. Nemám důvod chodit jinde, doporučuji všem. J.Válek

Zobrazit podobné lékaře: Petra Pospíšilová - oční lékař