Martina Šumberová, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Martina Šumberová

Otorinolaryngolog Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Obilní trh 4, Brno
Ambulance ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let.


V
Ověřeny pacient

objektivní, milá, pečlivá, přemýšlí a vychází vstříc. Já i dcerka jsme spokojeni a doporučujeme.


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme zatím byly s dcerou jen dvakrát, ale připadne mi velmi milá a profesionální. Problém mé dvouleté dcery vyřešila rychle a spolehlivě. Za sebe mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Absolvoval jsem léčení zánětu HCD, stejně tak i 3 letá dcera. Postup vyšetření i předepsaná léčba mi jako laikovi přišla v pořádku. Paní doktorka (i sestřička) byla velmi přívětivá a profesionální bez klasické uspěchanosti se kterou se často setkávám u jiných lékařů.


J
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem se synem byla asi tak 3x, vše s jedním zánětem středního ucha. Střídala mu jedna širokospektrální ATB za druhými, aniž udělala výtěr a zjistila, co v tom uchu vlastně má, stále dokola bědovala nad tím, jak strašný zánět to je a jaké je hrozné nebezpečí, že se mu dá i do lebečních kostí a bude potřeba to řešit operativně. Když mu od boku napsala čtvrtá ATB, sebrala jsem saky paky a šla jinam, kde pan doktor výtěr udělal, zjistil, co je třeba léčit a na jaká ATB jsou dotyčné bakterie citlivé, a během týdne bylo dítě OK. Zážitky dost hrůzné, vřele NEDOPORUČUJI.


je milá, pečlivá a vždy ochotná, vřele doporučuji


J

chodím k paní doktorce roky a teď i se svým synem. Paní dr. vždy poradila ,vyšetřila a doporučila jaká by byla vhodná léčba. Je příjemná a milá vřele doporučuji,má příjemnou a milou sestřičku která syna vždy uklidnila.


S paní doktorkou jsem nebyla spojená, nedokázala se mi pořádně podívat do krku, tvrdila, že to "nejde" (jak to, že jiným ORL doktorům to u mě jde?), doporučovala odstranění mandlí kvůli častým bolestem v krku, aniž by zjišťovala, kde se zánět v těle nachází... Přestala jsem k ní chodit, a myslím, že jsem dobře udělala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti