Adresa

Obilní trh 4, Brno
Ambulance ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient

Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let.


V
Ověřeny pacient

objektivní, milá, pečlivá, přemýšlí a vychází vstříc. Já i dcerka jsme spokojeni a doporučujeme.


P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme zatím byly s dcerou jen dvakrát, ale připadne mi velmi milá a profesionální. Problém mé dvouleté dcery vyřešila rychle a spolehlivě. Za sebe mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Absolvoval jsem léčení zánětu HCD, stejně tak i 3 letá dcera. Postup vyšetření i předepsaná léčba mi jako laikovi přišla v pořádku. Paní doktorka (i sestřička) byla velmi přívětivá a profesionální bez klasické uspěchanosti se kterou se často setkávám u jiných lékařů.


J
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem se synem byla asi tak 3x, vše s jedním zánětem středního ucha. Střídala mu jedna širokospektrální ATB za druhými, aniž udělala výtěr a zjistila, co v tom uchu vlastně má, stále dokola bědovala nad tím, jak strašný zánět to je a jaké je hrozné nebezpečí, že se mu dá i do lebečních kostí a bude potřeba to řešit operativně. Když mu od boku napsala čtvrtá ATB, sebrala jsem saky paky a šla jinam, kde pan doktor výtěr udělal, zjistil, co je třeba léčit a na jaká ATB jsou dotyčné bakterie citlivé, a během týdne bylo dítě OK. Zážitky dost hrůzné, vřele NEDOPORUČUJI.


je milá, pečlivá a vždy ochotná, vřele doporučuji


J

chodím k paní doktorce roky a teď i se svým synem. Paní dr. vždy poradila ,vyšetřila a doporučila jaká by byla vhodná léčba. Je příjemná a milá vřele doporučuji,má příjemnou a milou sestřičku která syna vždy uklidnila.


S paní doktorkou jsem nebyla spojená, nedokázala se mi pořádně podívat do krku, tvrdila, že to "nejde" (jak to, že jiným ORL doktorům to u mě jde?), doporučovala odstranění mandlí kvůli častým bolestem v krku, aniž by zjišťovala, kde se zánět v těle nachází... Přestala jsem k ní chodit, a myslím, že jsem dobře udělala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti