Praktický lékař pro dospělé
Novoveská 9/1264, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka ordinuje se svou dcerou, kterou zaučuje a o této informaci klienty neinformuje předem. V nemocnicích, ordinacích dávají lékaři podepsat klientovi souhlas s přítomností jiné osoby - a to i lékaře nebo absolventa při sdělování informací o zdravotním stavu. Rozhodně nepřistupuje k pacientům profesionálně - kvůli nedostatečně nasazené roušce (i v dnešní době - duben 2022) arogantně nařizuje dokonalé nasazení a místo individuálního přístupu k jednotlivci a snahy ho pojmout jako celek - psychická i fyzická stránka - nehledá řešení, ale problém a ten svým následným jednáním spíše vyvolává!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neochota,arogance povýšenost tato paní nemá ve zdravotnictví co dělat při 6 ti týdenním průjmu mi řekla kdyz pracujete jako ostraha tak nic neděláte a nemocenskou nepotřebujete asi 5× jsem měl takové bolesti že jsem se svijel na zemi a křičel bolestí, požádal jsem o pár dní nemocenské zamítnuto na vysetreni me poslala p.doktorka z onkologie diagnoza zlucnikove zachvaty, asi ztráta,zalozeni omylem vyhozeni pár tablet na tlak,požádal jsem o recept zamítnuto 2 měsíce bez léků,asi 6 × odmítnutí vypsat nemocenskou teď řeším s právníkem,mz,lk,zřizovatelem a ombucmanem pro zdravotnictví pojistovnou a zvažují žalobu je mi 57 let pojištění platím 42 let a s takovou arogancí jsem se nesetkal ani v minulosti pred rokem 89 lidé reste tyto věci s odpovědným úřady které žijí z našich daní na internetu nic nezměníte hodně zdraví a profesionálního lékaře Vám přeje Jan Vozar naschle.

Dobrý den, tuto lekařku v žádnem připadě nedoporučuji !!! Je u ní registrovaný můj otec ktery je po mozkové přihodě a mam ho doma v péči, ne jen že mu vysadila leky po kterych dostal další přihodu ale při žádosti o vyšetřeni neurologem mi bylo řečeno že už je to zbytečne že jeho zdravotni stav je stabilizovaný. Podotýkam pani Spoustová Martina ho videla před rokem! Ale přesně vi že je stabilizovaný:-/ Bohužel já vidím že mi doma chřadne a rozhodla jsem se že měním lekaře a věřím že to stihnu jestě dnes. Má sestra je lékařkou a když jsem ji řekla co se nám děje nevěřila vlastním uším! Nicméně pokud chcete lekaře aby vás lečil popřípadě poradil a choval se k vam s úctou tak jako vy k němu a ne s aroganci jakou jsem ne jen dnes zažila počínaje sestrou konče pani doktorkou, tak v žadnem připadě to k p.Spoustové ani nezkoušejte! S přaním krasneho dne a kvalitního výběru lékaře
Beránková Martina
To co jsem zažila v ordinaci doktorky Spoustové bohužel není doktor jako doktor!

Nejvetsi vrchol je nutnost objednani. K obvodnimu lekari chodi spousta lidi s akutnim problemem, ktery nelze predvidat! Sestricka jemne receno neni typ osoby,ktera by mela pracovay s lidmi, natoz nemocnymi. Pani doktorka bud odmita lecit, nebo vse leci Novalginem. Me osobne odmitla udelat kontrolni odber na boreliozu, i kdyz o nej ve sve sprave zadala pani dr. z pohotovosti, dale odmitla me a manzelovi udelat kontrolni stery na streptokoky po opakovanych nemocech nasich deti, kdy podle detske doktorky byla sance,ze jsme prenaseci. Pani doktorku budu pri nejblizsi prilezitosti menit.

S paní doktorkou jsem se nestřetla, jenom jsem se tam zaregistrovala. Už při odevzdávání karty mě dorazila sestrička, když se zeptala jestli vím, jak hodně mají pacientů - no nevím, vzhledem na prázdnou čekárnu. Velice mě překvapilo, když mě upozornila, že VŽDY, když tam půjdu, tak si mám zavolat a objednat se. Je to praktický lékař, kde očekávám, že můžu jít bez objednání!. Zvolila jsem si ho, protože je nejblíž, ale nejspíš tam ani nepůjdu a kartu si opět vezmu jinde. Jsem sklamaná a to jsem paní doktorku ještě ani neviděla.

To co jsem zzila u pani dokttorky uz byc zazivat nechtela. Menim praktickeho lekare, protoze tato Dr. nema absolutne poneti o cem tato profese je. Sestra naprosto neprijemna, ironickym tonem vas posle domu, kdyz nahodou nejste objednani a rekne, ze maji telefony i kdyz je vam opravdu zle. Diagnozu jsem si musela stanovit sama a jeste blo velky problem nechat mi udelat potrebna vysetreni, po vysledcich se zdesila, ze opravdu jsem mela pravdu. Musela jsem ji jeste premlouvat, aby me poslala nna specializovane pracoviste (coz je u me diagnozy bezne), kde me konecn dali dokupy. U ni vse prejde, nikdy to nic neni, nedej boze kdyz clovek vazne onemocni, tak vas necha snad i umrit. Hruza a uz nikdy vice.

Od paní doktorky jsem odešla,protože jsem s ní nebyla spokojena už nějakou dobu.Pokud šlo o maličkosti,byla bez problému.Ale pokud jsem měla opravdu problémy-bolesti hlavy,tak mi dala papír na který jsem měla psát dny,kdy mě hlava bolí.Byla překvapena jak často to je.Když jsem jí poprosila o neurologické vyšetření,tak mi řekla,že tam mi nepomůžou a vyjmenovala léky,které mám brát při bolestech.Takže skoro každý den cpát do sebe chemku.Víc jí nezajímalo a nikam na jiné vyšetření mě neposlala.Přitom stačilo tak málo.Moje nová p.doktorka už vše vyřešila a bez léků.Když tam přišel kdoko-li s chřipkou bez teplot,tak Vám málem ani nemocenskou nedala a nebo řekla ať si koupíte paralen,ovoce a hodně pít.Tento názor má velká většina,která k p.doktorce chodila.A není to protože OP krachlo.To mi věřte.

Jsem s paní doktorkou spokojena, spolu s manželem jsme u ní zůstali i potom, co jsme se odstěhovali z Ostravy. Škoda, že mám teď málo příležitostí k jejím návštěvám potom, co kontrolu nad mojím zdravotním stavem převzalo z velké části dialyzační centrum SN v Opavě. Paní doktorko, děkuji Vám.

Jediná návštěva s problémem se stala změnou praktického lékaře. Jako zcela zdravá mladá žena jsem prožila velké rozčarování, připadala jsem si jako simulant. Týden nato jsem skončila u odborného lékaře se správnou diagnózou a tříměsíčním intenzivním léčením. Kdyby tehdy mé problémy byly brány vážně, nemusela jsem prožívat týden v bolestech s pocitem, že to není tak hrozné a přejde to..... Opravdu odrazuji od návštěvy této ordinace. Už návštěvnost o mnohém napoví, potkáte jen zoufalé důchodce, kteří jsou zvyklí na ordinaci Mudr.Dittrichové....
Přístup sestry mě vrátil do doby prahistorické, je zřejmé, že zdravotnictví socialistického charakteru se na této zdravotnici podepsalo, pacient je zkrátka obtížný hmyz....asi. A.L.

Zdravím, paní doktorku znám sice krátce, ale i za tak malou dobu musím říci, že s ní mám perfektní vztah. Vše vysvětlí, poradí a pomůže. Dokonce také vyslechne. Vřele doporučuji lidem, kteří hledají lékaře a očekávají profesionální přístup a to správné jednání. Paní doktorko, moc děkuji. Nepoznala jsem lepšího lékaře, než-li Vás.