Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
K. Nýdrlová - Kladno

Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Dětský lékař mého syna

Paní doktorka je velmi profesionální, mám k ní neskutečnou důvěru a syn ji má moc ráda. Její přístup je vlídný a vždy dobře poradí. Stejně tak sestřička je úžasná a milá. Na paní doktorku jsem dostala doporučení od předešlé dětské lékařky a jsem za ní neskutečně ráda.

Jsem ráda,že moje holky navštěvuje paní doktorku Spaziererovou. Chodím tam již 9 let a jsem spokojená.Paní doktorka i sestřička jsou super. Jana M.

Velmi špatná paní doktorka, je sice milá, ale např. antibiotika předepisuje, dle mého názoru, neuváženě.
Například na šestou nemoc, která se antibiotiky neléčí, nebo když u mého dvouletého syna nepoznala zánět slepého střeva a následkem "léčby" paní doktorky musel podstoupit těžkou operaci - zánět podbřišnice atd. detailů vás ušetřím-nikomu to nepřeji!.....jsem šťastná, že žije!!! nehledě na následky tohoto stavu....život mu zachránila asi za minutu dvanáct paní doktorka z kladenské dětské chirurgie!
Své hodnocení přidávám jen proto, aby se člověk nenechal unést hezkým přístupem a slovem, nejdůležitější je odbornost!!!

souhlasím se všema.je to velmi milá starostliva doktorka, samozřejmě i sestřička.

Milá,loajální a hlavně nechodí v bílím plášti :D

toto je nejlepsi detska doktorka jaka muze byt jsme s ni na prosto spokojeni, vse vysvetli do podrobna no je proste bajecna

jsme s pani doktorkou a sestrickou moc spokojeni ani pres stehovani a dojizdeni nehodlam menit takovou ochotu a starost asi uz nenajdete

Nepotkali jsme lepší doktorku. Chodí tam oba moji kluci a nemůžeme si ji vynachválit. Josef Soukup

nejlepsi lekarka kterou znam