PhDr.

Martina Rezková

Psycholog, Dětský psycholog přijímá nové pacienty

12 názorů +přidat

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Francouzská 4
    326 21 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

Služby

Diagnostika od 500 kč
    Rodinné terapie od 800 kč
    Psychologické konzultace 500 Kč
    Soudně znalecké posudky v oboru psychologie - rodinné vztahy a děti od 10 000 kč
    Vyšetření pro získání zbrojního průkazu od 1 500 kč
    Dopravněpsychologické vyšetření od 2 500 kč
    Běžný termín

Dotazy od pacientů (18)

• Co dělám špatně?

Dobrý den, potřebuji radu, mám syna 6 let a dceru 2 roky, mají se rádi ale syn je čím dál surovější v jejich hrách. Hrají si a najednou se syn nějak otočí, malá zavrávorá a úraz je na světě... Už nevím jak mu mám opatrnost vysvětlit... On se pak i vzteká, že jsem si dovolila něco mu říct... Nevím co… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit,… Více

• Chorobná žárlivost

Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit,… Více

Podívejte se na všechny(18) odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Informace o lékaři

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní terapie hrou.
Dále poskytuje soudní znalectví v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a diagnostika.
Dopravní psychologie - vyšetření řidičů - profesionálů, vybodovaný řidiči. Vyšetření pro získání zbrojného průkazu.

Mám absolvovaný 5ti letý výcvik pozitivní psychoterapie, 5ti letý výcvik rodinné psychoterapie, výcvik hypnoterapie, výcvik krizové intervence, kurz diagnostické metody TR, ROR, kresby.

Vysokoškolské vzdělání jednooborové psychologie FF Olomouc, Speciální pedagogiky v Praze.

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

• dobrý

I přesto, jak šílenou životní situaci jsme řešili, se pí. doktorka velmi dobře zorientovala v problematice a dokázala usměrnit naši emotivní komunikaci tak, že celé sezení bylo nakonec velkým přínosem pro všechny zúčastněné.

• velmi dobrý

paní doktorka je skvělí člověk.Každá SCHUZKA JE PROMĚ POZITIVUM. Pomáhá mi to.vřele doporučuji . Všem kdo vyhledávají pomoc v tomto směru.jana

• velmi dobrý

Dobrý den,všem doporučuji velice dobrý lidský přístup skvělá paní doktorka.Moc nám pomohla ještě jedno děkuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka mi velmi pomohla už při první návštěvě, kde mě vyslechla, pochopila a dala mi podporu, kterou jsem potřebovala, a dala mi nový náhled na situaci. Je velmi milá, vnímavá a má cit pro svou práci. Mohu jen doporučit dále.

• velmi dobrý

Velice příjemná , se schopností vcítit se do duše člověka. Zvídavá v oblasti dějů mezi nebem a zemí. Bere vás takové, jací jste. Je cítit a vidět , že práci dělá z lásky a ne z touhy zbohatnout. . Doporučuji Romana

• velmi dobrý

Velice milá paní doktorka. Profesionální přístup, vždy ví, jak poradit. Naučila mne koukat na problémy trochu jiným způsobem. Děkuji za velice empatický přístup a za to, že po každé návštěvě se cítím víc a víc vyrovnaná a v pohodě. Rozhodně doporučuji!!!!

• velmi dobrý

Paní doktorka moc milá, usměvavá od první chvíle, vstřícná, skvělý přístup - rozhodně doporučuji každému, kdo o tom přemýšlí :)

• velmi dobrý

Skvělý clovek a odbornik v jednom. Moji dceru i mne si svym pristupem ziskala a urcite mohu vsem vrele doporucit . Jana

• velmi dobrý

Dobrý den, moc děkujeme paní doktorce za její přístup a cenné rady. Návštěvu můžeme jen doporučit :)!

• velmi dobrý

Skvela pani psycholozka,moc ji obdivuji.Je uzasna moc mi pomaha ma spravny uhel pohledu na danou vec mohu jen doporucit.