Francouzská 4, Plzeň
Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
603 92.....

Běžný termín • od 700 kč

Diagnostika • od 1 500 kč

Dopravněpsychologické vyšetření • od 2 500 kč +9 Více

Dětská psychologie- psychoterapie • od 700 kč

Hypnóza • od 700 kč

Online konzultace • od 700 kč

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou p...

• stres

od 1 000 kč

Soudně znalecké posudky v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a děti

od 15 000 kč

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Vyšetření pro získání zbrojního průkazu

od 1 500 kč

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Psychologické konzultace

Výborné, s výsledkem jsem spokojen, mám ze setkání velice dobrý dojem. Paní doktorka vystupuje velmi příjemně a profesionálně.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Problem v partnerskych vztazich, vychova ditete

Pani psycholozka je velmi mila a prijemna, vyslechne cloveka a dobre zhodnoti situaci. V podstate mi potvrdila moje videni cele situace, nejvetsim prinosem bylo slyset nazor od odbornika.

Paní doktorku doporučuji pro její lidský a zároveň profesionální přístup. Moc příjemné popovídání a porozumění!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Paní doktorka je prostě báječná! Je vzdělaný a zkušený odborník, který ke každému klientovi přistupuje individuálně a citlivě. Nevím, kde pokaždé bere úsměv a energii, když ji skoro vždy navštěvuji až večer, tedy po pěkné řádce klientů, ale jsem jí za to moc vděčná!

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Problémy s ditetem

Paní psycholožka nám nebyla vůbec k ničemu, zopakovala obvyklá " moudra" z knih, jako že máme dítě poslouchat my a respektovat ho ( opravdu rada k nezaplacení, osobně si myslím,že právě podobné názory typu volná výchova jsou cesta do pekel). Nejvíc ji zajímalo vyinkasovani 500 Kč/ hod bez dokladu,takhle vydělávat bych také chtěla. Za mě vyhozené peníze, a to hned 2x, jednou jsem byla bez syna,kdy si paní ani neudělala poznámky a příště jsem musela vše opakovat.

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, Vážená klientko, děkuji Vám za Váš názor. Jen bych chtěla upřesnit, že jsem Vám nesdělila informaci, že máte dítě poslouchat. Ale naslouchat dítěti a vnímat, co Vám svým chováním Vaše dítě sděluje.Souhlasím s Vámi, že tzv. "volná výchova" není to pravé. Dítě potřebuje od rodičů pevné hranice a láskyplný přístup.
Ano, nejsme na pojiš´tovnu, u nás se konzultace hradí, ale o tom je vždy klient dopředu včas informován a na našich www. je tato informace také uvedena. Doklad je klientovi vždy nabídnutý a vystavený. Ano, při klientech si opravdu poznámky nezapisuji, je to neprofesionální přístup, rušilo by to. Přeji Vám jen hezké dny a pozitivní vývoj při výchově Vašeho dítěte ve spolupráci s jiným psychologem.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Dětská psychologie- psychoterapie

Velmi příjemné prostředí, paní doktorka velice milá a profesionální. Poradila, pomohla a my se sem rádi vrátíme.

Oceňuji profesionalitu a celkový přístup paní doktorky k dětem i dospělým. Dokáže vytvořit bezpečné prostředí a pomůže nalézt cestu i ze situací, které se zdají být bezvýchodné.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Paní doktorka Rezková je výborný psycholog a profesionál na svém místě.Bez její terapie, bychom neuměli řešit problémy ,které máme. Za to jí moc děkujeme.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Paní doktorka byla velmi příjemná, empatická, bylo evidentní, že se snaží pomoci. Naprostá spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá paní doktorka, ale rušivě na mě působilo časté pokukování po hodinkách a opakované potlačovaně zívání. Jsme jenom lidi a poslouchat celý den všemožné stesky by unavilo každého, ale nedočkala jsem se ničeho, co by mi nějak pomohlo. Jen jsem se vypovídala a šla domů. Pro mě trošku vyhozené peníze.

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, Vážená paní klientko, děkuji Vám za zpětnou vazbu a Váš názor.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.
    Snažila jsem se to hodit za hlavu, neřešit to, ale nedá mi to spát. I v práci nám to pak dělá potíže. Chtěla bych najít řešení, ale už nevím jak dál... Můžete mi prosím poradit? Nerada bych kvůli mé žárlivosti stratila partnera. Předem děkuji... Monika

Dobrý den,
    Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit, zkuste nějakou terapeutickou péči, kde se zaměříte právě na odbourání žárlivosti apod. a posílíte si tak svojí sebehodnotu. Žárlivost má jistě nějaké kořeny, možná nepříjemné zážitky, nevím. Moc Vám držím palce a přeji jen pohodový život. Mějte se hezky Martina Rezková

Dobrý den,
    Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit, zvládat frustrační zátěž a také se učí, jak se jinak bránit než jen agresí. A to je právě ta úloha pro dospělé. AŤ JSOU TO RODIČE, UČITELÉ, VYCHOVATELÉ ATD. Chce to opravdu věnovat čas k vysvětlování, ukázat dítěti jiný pohled, jinou možnost, ale poskytnout mu i zpětnou vazbu, že vnímáte, že je hodně naštvaný atd. Věřím, že vy neděláte nic špatně. Maminky se vždy snaží dělat pro své dítě to nejlepší. Možná zkuste vyhledat také dětského psychologa, který Vás může v tomto náročném období provázet. Držím Vám moc palce. Mějte hezký den Martina Rezková

• stres
  • sociální fobie