PhDr.

Martina Rezková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 42 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektiv... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Combined ShapeCreated with Sketch.

Francouzská 4
    326 21 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

Služby

Diagnostika od 500 kč
    Rodinné terapie od 800 kč
    Psychologické konzultace 500 Kč
    Soudně znalecké posudky v oboru psychologie - rodinné vztahy a děti od 10 000 kč
    Vyšetření pro získání zbrojního průkazu od 1 500 kč
    Hypnóza 500 Kč
    Párové poradenství od 700 kč
    Online konzultace od 500 kč
    Dětská psychologie- psychoterapie 500 Kč
    Dopravněpsychologické vyšetření od 2 500 kč
    Běžný termín

• Co dělám špatně?

Dobrý den, potřebuji radu, mám syna 6 let a dceru 2 roky, mají se rádi ale syn je čím dál surovější v jejich hrách. Hrají si a najednou se syn nějak otočí, malá zavrávorá a úraz je na světě... Už nevím jak mu mám opatrnost vysvětlit... On se pak i vzteká, že jsem si dovolila něco mu říct... Nevím co… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit,… Více

• Chorobná žárlivost

Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit,… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní terapie hrou.
    Dále poskytuje soudní znalectví v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a diagnostika.
    Dopravní psychologie - vyšetření řidičů - profesionálů, vybodovaný řidiči. Vyšetření pro získání zbrojného průkazu.

Mám absolvovaný 5ti letý výcvik pozitivní psychoterapie, 5ti letý výcvik rodinné psychoterapie, výcvik hypnoterapie, výcvik krizové intervence, kurz diagnostické metody TR, ROR, kresby.

Vysokoškolské vzdělání jednooborové psychologie FF Olomouc, Speciální pedagogiky v Praze.

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá paní doktorka, ale rušivě na mě působilo časté pokukování po hodinkách a opakované potlačovaně zívání. Jsme jenom lidi a poslouchat celý den všemožné stesky by unavilo každého, ale nedočkala jsem se ničeho, co by mi nějak pomohlo. Jen jsem se vypovídala a šla domů. Pro mě trošku vyhozené peníze.

• Skvělá pani doktorka,úžasný přístup k dětem,malý o ní mluví dodnes :) Moc mi pomohla,moc ráda jí ddoporučuju :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou máme poněkud odlišný náhled na život. Nicméně dala mi pár cenných rad, jak na určité věci nahlížet z trochu jiné perspektivy, takže za to děkuji, člověk musí chtít věci měnit především sám a nečekat od okolí zázraky..

• Řešila jsem problémy chování u syna. Na první konzultaci (za 500,-) jsem šla sama, abych pí doktorce vylíčila celou situaci a anamnézu. Na druhou jsem šla se synem. Z první nevěděla vůbec nic a na vše se ptala znovu, včetně jména dítěte. Za 10 min. měla udělaný názor. Nemohu doporučit. Přístup považuji za neprofesionální.

• Hned po prvni schuzce si nas pani ziskala a mohu ji jen doporucit,moc vstricna a mila pani.Tesime se se synem na dalsi navstevu.

• I přesto, jak šílenou životní situaci jsme řešili, se pí. doktorka velmi dobře zorientovala v problematice a dokázala usměrnit naši emotivní komunikaci tak, že celé sezení bylo nakonec velkým přínosem pro všechny zúčastněné.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

paní doktorka je skvělí člověk.Každá SCHUZKA JE PROMĚ POZITIVUM. Pomáhá mi to.vřele doporučuji . Všem kdo vyhledávají pomoc v tomto směru.jana

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den,všem doporučuji velice dobrý lidský přístup skvělá paní doktorka.Moc nám pomohla ještě jedno děkuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka mi velmi pomohla už při první návštěvě, kde mě vyslechla, pochopila a dala mi podporu, kterou jsem potřebovala, a dala mi nový náhled na situaci. Je velmi milá, vnímavá a má cit pro svou práci. Mohu jen doporučit dále.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná , se schopností vcítit se do duše člověka. Zvídavá v oblasti dějů mezi nebem a zemí. Bere vás takové, jací jste. Je cítit a vidět , že práci dělá z lásky a ne z touhy zbohatnout. . Doporučuji Romana