PhDr.

Martina Rezková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

22 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 20 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Francouzská 4
    326 21 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Služby

Psychoterapie od 700 kč
    Diagnostika od 1 500 kč
    Rodinné terapie od 1 000 kč
    Psychologické konzultace od 700 kč
    Soudně znalecké posudky v oboru psychologie - rodinné vztahy a děti od 15 000 kč
    Vyšetření pro získání zbrojního průkazu od 1 500 kč
    Běžný termín od 700 kč

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: Problémy s ditetem

Paní psycholožka nám nebyla vůbec k ničemu, zopakovala obvyklá " moudra" z knih, jako že máme dítě poslouchat my a respektovat ho ( opravdu rada k nezaplacení, osobně si myslím,že právě podobné názory typu volná výchova jsou cesta do pekel). Nejvíc ji zajímalo vyinkasovani 500 Kč/ hod bez dokladu,takhle vydělávat bych také chtěla. Za mě vyhozené peníze, a to hned 2x, jednou jsem byla bez syna,kdy si paní ani neudělala poznámky a příště jsem musela vše opakovat.

Martina Rezková2018-07-22

Dobrý den, Vážená klientko, děkuji Vám za Váš názor. Jen bych chtěla upřesnit, že jsem Vám nesdělila informaci, že máte dítě poslouchat. Ale naslouchat dítěti a vnímat, co Vám svým chováním Vaše dítě sděluje.Souhlasím s Vámi, že tzv. "volná výchova" není to pravé. Dítě potřebuje od rodičů pevné hranice a láskyplný přístup.
    Ano, nejsme na pojiš´tovnu, u nás se konzultace hradí, ale o tom je vždy klient dopředu včas informován a na našich www. je tato informace také uvedena. Doklad je klientovi vždy nabídnutý a vystavený. Ano, při klientech si opravdu poznámky nezapisuji, je to neprofesionální přístup, rušilo by to. Přeji Vám jen hezké dny a pozitivní vývoj při výchově Vašeho dítěte ve spolupráci s jiným psychologem.

• M
    Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: Dětská psychologie- psychoterapie

Velmi příjemné prostředí, paní doktorka velice milá a profesionální. Poradila, pomohla a my se sem rádi vrátíme.

• I

Oceňuji profesionalitu a celkový přístup paní doktorky k dětem i dospělým. Dokáže vytvořit bezpečné prostředí a pomůže nalézt cestu i ze situací, které se zdají být bezvýchodné.

• Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: psychoterapie

Paní doktorka Rezková je výborný psycholog a profesionál na svém místě.Bez její terapie, bychom neuměli řešit problémy ,které máme. Za to jí moc děkujeme.

• Š
    Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: psychoterapie

Paní doktorka byla velmi příjemná, empatická, bylo evidentní, že se snaží pomoci. Naprostá spokojenost

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá paní doktorka, ale rušivě na mě působilo časté pokukování po hodinkách a opakované potlačovaně zívání. Jsme jenom lidi a poslouchat celý den všemožné stesky by unavilo každého, ale nedočkala jsem se ničeho, co by mi nějak pomohlo. Jen jsem se vypovídala a šla domů. Pro mě trošku vyhozené peníze.

Martina Rezková2018-07-22

Dobrý den, Vážená paní klientko, děkuji Vám za zpětnou vazbu a Váš názor.

• Skvělá pani doktorka,úžasný přístup k dětem,malý o ní mluví dodnes :) Moc mi pomohla,moc ráda jí ddoporučuju :)

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou máme poněkud odlišný náhled na život. Nicméně dala mi pár cenných rad, jak na určité věci nahlížet z trochu jiné perspektivy, takže za to děkuji, člověk musí chtít věci měnit především sám a nečekat od okolí zázraky..

• Řešila jsem problémy chování u syna. Na první konzultaci (za 500,-) jsem šla sama, abych pí doktorce vylíčila celou situaci a anamnézu. Na druhou jsem šla se synem. Z první nevěděla vůbec nic a na vše se ptala znovu, včetně jména dítěte. Za 10 min. měla udělaný názor. Nemohu doporučit. Přístup považuji za neprofesionální.

• Hned po prvni schuzce si nas pani ziskala a mohu ji jen doporucit,moc vstricna a mila pani.Tesime se se synem na dalsi navstevu.

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní terapie hrou.
    Dále poskytuje soudní znalectví v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a diagnostika.
    Dopravní psychologie - vyšetření řidičů - profesionálů, vybodovaný řidiči. Vyšetření pro získání zbrojného průkazu.

Mám absolvovaný 5ti letý výcvik pozitivní psychoterapie, 5ti letý výcvik rodinné psychoterapie, výcvik hypnoterapie, výcvik krizové intervence, kurz diagnostické metody TR, ROR, kresby.

Vysokoškolské vzdělání jednooborové psychologie FF Olomouc, Speciální pedagogiky v Praze.

• psychoterapie
  • dětská psychologie