Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Hypnóza • od 700 kč

Online konzultace • od 700 kč

Konzultace online

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou p...

• Stres
  • Sociální fobie
  • Emocionální bolest

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 000 kč

Soudně znalecké posudky v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a děti

od 15 000 kč

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Vyšetření pro získání zbrojního průkazu

od 1 500 kč

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Velice milá paní. Určitě doporučujeme. Dcera si hezky popovídala a po odchodu se cítí moc dobře a příjemně. Budeme navštěvovat nadále

Milá a příjemná paní, vyslechne, dá dobré rady. Neuvěřitelné, jak je po celodenním poslouchání problémů pozitivně naladěná.

Doporučuji všem co opravdu chtějí pomoci. Stačí jedno slovo nebo věta a jste uzdraveni. Děkuji paní doktorko. Těším se na další návštěvu. Ivana H.

Děkuji za vstřícnost, velmi profesionální ale zároveň empaticky přístup. Syn je velmi spokojený.

Paní doktorka, umí vhodně volit otázky, které mi pomáhají s hledáním svých odpovědí na věci, které mne trápí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Od té doby,co návštěvuji paní doktorku se cítím o mnoho lépe. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji!

Paní Rezková je moc milá a dokáže se skvěle vcítit do situace. Při návštěvě jsem se cítila příjemně.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní psycholožka je úžasná. Hodná, empatická, opravdu na každý problém má radu. Nabízí různé úhly pohledu. Jsem s ní opravdu velmi spokojená.

Milá paní doktorka,úžasný přístup k nám oběma, syna si paní doktorka i první návštěvě ihned získala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 rodinné terapie

Paní R je báječná, není co dodat. Doporučuji ji. Můžete očekávat profesionální nadhled, lidský přístup a pomoc, když chcete nebo potřebujete najít cestu.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.
    Snažila jsem se to hodit za hlavu, neřešit to, ale nedá mi to spát. I v práci nám to pak dělá potíže. Chtěla bych najít řešení, ale už nevím jak dál... Můžete mi prosím poradit? Nerada bych kvůli mé žárlivosti stratila partnera. Předem děkuji... Monika

Dobrý den,
    Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit, zkuste nějakou terapeutickou péči, kde se zaměříte právě na odbourání žárlivosti apod. a posílíte si tak svojí sebehodnotu. Žárlivost má jistě nějaké kořeny, možná nepříjemné zážitky, nevím. Moc Vám držím palce a přeji jen pohodový život. Mějte se hezky Martina Rezková

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den,
    Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit, zvládat frustrační zátěž a také se učí, jak se jinak bránit než jen agresí. A to je právě ta úloha pro dospělé. AŤ JSOU TO RODIČE, UČITELÉ, VYCHOVATELÉ ATD. Chce to opravdu věnovat čas k vysvětlování, ukázat dítěti jiný pohled, jinou možnost, ale poskytnout mu i zpětnou vazbu, že vnímáte, že je hodně naštvaný atd. Věřím, že vy neděláte nic špatně. Maminky se vždy snaží dělat pro své dítě to nejlepší. Možná zkuste vyhledat také dětského psychologa, který Vás může v tomto náročném období provázet. Držím Vám moc palce. Mějte hezký den Martina Rezková

PhDr. Martina Rezková

• Stres