Adres

Francouzská 4, Plzeň
Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
603 92.....

Psychoterapie (od 700 kč)

Hypnóza (od 700 kč)

Diagnostika (od 1 500 kč) + 9 Více

Párové poradenství (od 1 000 kč)

Rodinné terapie (od 1 000 kč)

Online konzultace (od 700 kč)

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou p...

• stres
  • sociální fobie
  • emocionální bolest

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Problémy s ditetem

Paní psycholožka nám nebyla vůbec k ničemu, zopakovala obvyklá " moudra" z knih, jako že máme dítě poslouchat my a respektovat ho ( opravdu rada k nezaplacení, osobně si myslím,že právě podobné názory typu volná výchova jsou cesta do pekel). Nejvíc ji zajímalo vyinkasovani 500 Kč/ hod bez dokladu,takhle vydělávat bych také chtěla. Za mě vyhozené peníze, a to hned 2x, jednou jsem byla bez syna,kdy si paní ani neudělala poznámky a příště jsem musela vše opakovat.

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, Vážená klientko, děkuji Vám za Váš názor. Jen bych chtěla upřesnit, že jsem Vám nesdělila informaci, že máte dítě poslouchat. Ale naslouchat dítěti a vnímat, co Vám svým chováním Vaše dítě sděluje.Souhlasím s Vámi, že tzv. "volná výchova" není to pravé. Dítě potřebuje od rodičů pevné hranice a láskyplný přístup.
Ano, nejsme na pojiš´tovnu, u nás se konzultace hradí, ale o tom je vždy klient dopředu včas informován a na našich www. je tato informace také uvedena. Doklad je klientovi vždy nabídnutý a vystavený. Ano, při klientech si opravdu poznámky nezapisuji, je to neprofesionální přístup, rušilo by to. Přeji Vám jen hezké dny a pozitivní vývoj při výchově Vašeho dítěte ve spolupráci s jiným psychologem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Dětská psychologie- psychoterapie

Velmi příjemné prostředí, paní doktorka velice milá a profesionální. Poradila, pomohla a my se sem rádi vrátíme.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Oceňuji profesionalitu a celkový přístup paní doktorky k dětem i dospělým. Dokáže vytvořit bezpečné prostředí a pomůže nalézt cestu i ze situací, které se zdají být bezvýchodné.

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Paní doktorka Rezková je výborný psycholog a profesionál na svém místě.Bez její terapie, bychom neuměli řešit problémy ,které máme. Za to jí moc děkujeme.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Paní doktorka byla velmi příjemná, empatická, bylo evidentní, že se snaží pomoci. Naprostá spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá paní doktorka, ale rušivě na mě působilo časté pokukování po hodinkách a opakované potlačovaně zívání. Jsme jenom lidi a poslouchat celý den všemožné stesky by unavilo každého, ale nedočkala jsem se ničeho, co by mi nějak pomohlo. Jen jsem se vypovídala a šla domů. Pro mě trošku vyhozené peníze.

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, Vážená paní klientko, děkuji Vám za zpětnou vazbu a Váš názor.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělá pani doktorka,úžasný přístup k dětem,malý o ní mluví dodnes :) Moc mi pomohla,moc ráda jí ddoporučuju :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou máme poněkud odlišný náhled na život. Nicméně dala mi pár cenných rad, jak na určité věci nahlížet z trochu jiné perspektivy, takže za to děkuji, člověk musí chtít věci měnit především sám a nečekat od okolí zázraky..

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Řešila jsem problémy chování u syna. Na první konzultaci (za 500,-) jsem šla sama, abych pí doktorce vylíčila celou situaci a anamnézu. Na druhou jsem šla se synem. Z první nevěděla vůbec nic a na vše se ptala znovu, včetně jména dítěte. Za 10 min. měla udělaný názor. Nemohu doporučit. Přístup považuji za neprofesionální.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Hned po prvni schuzce si nas pani ziskala a mohu ji jen doporucit,moc vstricna a mila pani.Tesime se se synem na dalsi navstevu.

Psychoterapie

Párové poradenství

Rodinné terapie

Hypnóza

od 700 kč

Soudně znalecké posudky v oboru psychologie - rodinné vztahy a děti

od 15 000 kč

od 15 000 kč

Dopravněpsychologické vyšetření

od 2 500 kč

od 2 500 kč

Vyšetření pro získání zbrojního průkazu

Běžný termín

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 Problémy s ditetem

Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychoterapie

Š

PhDr. Martina Rezková

Dobrý den, Vážená paní klientko, děkuji Vám za zpětnou vazbu a Váš názor.

• stres
  • sociální fobie