Martina Rezková, psycholog Plzeň

Psychologické poradenství • od 1 000 kč +1 Více

Psychoterapie • od 1 000 kč

Konzultace online • 500 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou p...

• Stres
  • Sociální fobie
  • Emocionální bolest

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 500 kč

od 1 000 kč

od 1 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21 psychologické poradenství

Paní doktorka byla velice ochotná. K synovi se chovala empaticky a přátelsky. Vše názorně vysvětlila.

Paní doktorka je velice milá a příjemná. Poradila nám, jak se máme chovat k našemu 4 letému synkovi, kterému se v poslední době stávali jen špatné věci (celé naší rodině). Děkujeme

Naše první návštěva u Paní doktorky byla moc příjemná.Syn se strachoval ,ale po chvilce se uklidnil a dokonce se těší na další setkání.Mohu vřele doporučit.Děkujeme.P.Zítková

G

Snaha dobrat se problémů. Neviděsit puberťák a dát mu naději že čas možná vše vyřeší. Částečně i návrh řešení s vlastní pomocí.

Paní doktorka byla velice příjemná... Dcera se napřed bála, ale pak ještě o paní doktorce mluvila pozitivně a byla z ni nadšená

Velice milá paní. Určitě doporučujeme. Dcera si hezky popovídala a po odchodu se cítí moc dobře a příjemně. Budeme navštěvovat nadále

Milá a příjemná paní, vyslechne, dá dobré rady. Neuvěřitelné, jak je po celodenním poslouchání problémů pozitivně naladěná.

Doporučuji všem co opravdu chtějí pomoci. Stačí jedno slovo nebo věta a jste uzdraveni. Děkuji paní doktorko. Těším se na další návštěvu. Ivana H.

Děkuji za vstřícnost, velmi profesionální ale zároveň empaticky přístup. Syn je velmi spokojený.

Paní doktorka, umí vhodně volit otázky, které mi pomáhají s hledáním svých odpovědí na věci, které mne trápí.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorka. Už delší dobu mě trápí žárlivost. Mám milujícího partnera, ale pokaždé když se v práci baví s jednou slečnou, cítím vztek, bolest a cítím se ohrožená. Je to partnerovo kolegyně takže tráví spoustu času společně. Já jsem pak smutná, bez nálady a s partnerem se hádáme kvůli ní.
    Snažila jsem se to hodit za hlavu, neřešit to, ale nedá mi to spát. I v práci nám to pak dělá potíže. Chtěla bych najít řešení, ale už nevím jak dál... Můžete mi prosím poradit? Nerada bych kvůli mé žárlivosti stratila partnera. Předem děkuji... Monika

Dobrý den,
    Vážená paní Moniko, děkuji Vám za Váš kontakt. Zmiňujete vaší "žárlivost", která vás provází a zároveň je nějakou překážkou ve vašem vztahu s manželem. Jestli Vám mohu doporučit, zkuste nějakou terapeutickou péči, kde se zaměříte právě na odbourání žárlivosti apod. a posílíte si tak svojí sebehodnotu. Žárlivost má jistě nějaké kořeny, možná nepříjemné zážitky, nevím. Moc Vám držím palce a přeji jen pohodový život. Mějte se hezky Martina Rezková

Dobrý den,
    Vážená paní Kateřino, zmiňujete problematiku Vašeho chlapečka. Z vašich slov vnímám u vašich dětí sourozeneckou rivalitu, která je běžná a u dětí i důležitá. Děti si tak učí také bránit, zvládat frustrační zátěž a také se učí, jak se jinak bránit než jen agresí. A to je právě ta úloha pro dospělé. AŤ JSOU TO RODIČE, UČITELÉ, VYCHOVATELÉ ATD. Chce to opravdu věnovat čas k vysvětlování, ukázat dítěti jiný pohled, jinou možnost, ale poskytnout mu i zpětnou vazbu, že vnímáte, že je hodně naštvaný atd. Věřím, že vy neděláte nic špatně. Maminky se vždy snaží dělat pro své dítě to nejlepší. Možná zkuste vyhledat také dětského psychologa, který Vás může v tomto náročném období provázet. Držím Vám moc palce. Mějte hezký den Martina Rezková

• Stres
  • Sociální fobie