PhDr.

Martina Rezková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

19 názorů +přidat

Objednat se 29 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Francouzská 4
    326 21 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Diagnostika od 500 kč
    Rodinné terapie od 800 kč
    Psychologické konzultace 500 Kč
    Soudně znalecké posudky v oboru psychologie - rodinné vztahy a děti od 10 000 kč
    Vyšetření pro získání zbrojního průkazu od 1 500 kč
    Hypnóza 500 Kč
    Párové poradenství od 700 kč
    Online konzultace od 500 kč
    Dětská psychologie- psychoterapie 500 Kč
    Dopravněpsychologické vyšetření od 2 500 kč
    Běžný termín

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji - Psychologické poradenství, Psychoterapii, Rodinnou terapii, Párové poradenství, Diagnostiku, Hypnoterapii, Dětskou psychologii, Dětskou psychoterapii formou Nedirektivní terapie hrou.
    Dále poskytuje soudní znalectví v oboru Psychologie - Rodinné vztahy a diagnostika.
    Dopravní psychologie - vyšetření řidičů - profesionálů, vybodovaný řidiči. Vyšetření pro získání zbrojného průkazu.

Mám absolvovaný 5ti letý výcvik pozitivní psychoterapie, 5ti letý výcvik rodinné psychoterapie, výcvik hypnoterapie, výcvik krizové intervence, kurz diagnostické metody TR, ROR, kresby.

Vysokoškolské vzdělání jednooborové psychologie FF Olomouc, Speciální pedagogiky v Praze.

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • soudní lékařství

Hodnocení pacientů

• Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: psychoterapie

Paní doktorka Rezková je výborný psycholog a profesionál na svém místě.Bez její terapie, bychom neuměli řešit problémy ,které máme. Za to jí moc děkujeme.

• Š
    Umístění: Psychologické poradenství, Plzeň 326 21Služby: psychoterapie

Paní doktorka byla velmi příjemná, empatická, bylo evidentní, že se snaží pomoci. Naprostá spokojenost

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá paní doktorka, ale rušivě na mě působilo časté pokukování po hodinkách a opakované potlačovaně zívání. Jsme jenom lidi a poslouchat celý den všemožné stesky by unavilo každého, ale nedočkala jsem se ničeho, co by mi nějak pomohlo. Jen jsem se vypovídala a šla domů. Pro mě trošku vyhozené peníze.

• Skvělá pani doktorka,úžasný přístup k dětem,malý o ní mluví dodnes :) Moc mi pomohla,moc ráda jí ddoporučuju :)

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou máme poněkud odlišný náhled na život. Nicméně dala mi pár cenných rad, jak na určité věci nahlížet z trochu jiné perspektivy, takže za to děkuji, člověk musí chtít věci měnit především sám a nečekat od okolí zázraky..

• Řešila jsem problémy chování u syna. Na první konzultaci (za 500,-) jsem šla sama, abych pí doktorce vylíčila celou situaci a anamnézu. Na druhou jsem šla se synem. Z první nevěděla vůbec nic a na vše se ptala znovu, včetně jména dítěte. Za 10 min. měla udělaný názor. Nemohu doporučit. Přístup považuji za neprofesionální.

• Hned po prvni schuzce si nas pani ziskala a mohu ji jen doporucit,moc vstricna a mila pani.Tesime se se synem na dalsi navstevu.

• I přesto, jak šílenou životní situaci jsme řešili, se pí. doktorka velmi dobře zorientovala v problematice a dokázala usměrnit naši emotivní komunikaci tak, že celé sezení bylo nakonec velkým přínosem pro všechny zúčastněné.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

paní doktorka je skvělí člověk.Každá SCHUZKA JE PROMĚ POZITIVUM. Pomáhá mi to.vřele doporučuji . Všem kdo vyhledávají pomoc v tomto směru.jana

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den,všem doporučuji velice dobrý lidský přístup skvělá paní doktorka.Moc nám pomohla ještě jedno děkuji.