Dent. Martina Procházková

Pediatr Více

Třebenice, Jihlava 2 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Sokolská 87, Třebenice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

PRODENTICA
Křivá 1(Husova ul, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Když jsem dovršila věku, kdy jsem měla měnit lékaře, byla jsem ráda, že odcházím. S paní doktorkou jsem spokojena nebyla a až budu mít dítě, do rukou bych jí ho nesvěřila.

K paní doktorce chodim velmi krátce s mým 3měsíčním synem Vojtiskem a i přes tak krátkou chvíli si dovolim ji označit jako velmi dobrou dětskou lékařku. Zde v Trebenicich bydlim cca pul roku slyšela jsem ledasco. Ale přesvědčila jsem se, že to co určití lidé tvrdili se nezakladalo na pravdě. Paní doktorka je vždycky velmi mila, se vším poradi a jak jsem tu četla vzdy řekne volejte kdykoliv! Což v dnešní době se jen tam nevidí.
Navic když jsem se synem přišla z porodnice přišla hned druhý den k nám domů se vším mi poradila, hlavně psychicky podpořila kvůli kojení. Neodsuzovala me že dáváme příkrm. Její lidský přístup je až obdivuhodný.
Nemenila bych!!!!!

Můžeme paní doktorku všem jen doporučit. O syna se nám stará od narození a její péče je perfektní. Když potřebujeme poradit, můžeme se na ní kdykoli telefonicky obrátit a je jedno jestli je to v ordinační hodiny, mimo ně, ve svátek nebo o víkendu. Nikdy nám nedala zbytečně antibiotika, za skoro tři roky jsme je měli opravdu jen na angínu a na zánět průdušek. Je ochotná, příjemná a u ní v čekárně i v ordinaci na Vás dýchne domácí a příjemné prostředí. Ne studené nemocniční bílé chodby s kachlíky.
Už nikdy bych nenavštívila dětskou pohotovost v našem městě, šla jsem tam jen abych paní doktorku nerušila v neděli a byla to chyba. Malému bylo 6 měsíců, svlékat i oblékat nás nechali na chodbě, před vstupem na oddělení. Syn měl 38,5 a měl pupínky po celém těle. Nakonec nás poslali domů s tím, že jde o virózu a ještě jsem zaslechla sestru, jak řekla "představte si, že ta blbka nemá doma Paralen čípky"
Druhý den, jsem pro jistotu syna vzala k paní doktorce, měl šestou nemoc. Postěžovala jsem si na chování na pohotovosti a ona řekla ať příště zavolám, že dokonce byla v ordinaci.Pracovala i v neděli, protože jí volalo víc maminek s nemocnými dětmi. To jen svědčí o skvělém přístupu.

Navštěvuji paní doktorku se svými 2 dětmi a neměnila bych.Vždy je milá,nikdy by nejednala proti zájmu dětí.Vždy nám vyšla maximálně vstříc,i když jsem ji kontaktovala o víkendu.paní doktorku můžu jen všem doporučit.

My jsme s pani doktorkou spokojeny a nemame zadny problem.I moje kamaradky by nemenily.

Pani doktorku vřele všem doporučuji mám tři děti se dvěma jsem chodila k jiné pani doktorce v Roudnici a byla jsem s ní velice spokojená ale co se mi narodila dcera tak na ni vyděla kde co a já jsem byla s jejím řístupem zaskočena když jsem zjistija že v Roudnici ordinuje i jiný pediatr tak lsem neváhala a šla se zeptat jestli nás pani doktorka vezme mile mě překvapil přístup pani doktorky Procházkové jak k rodičům tak a to především k dětem radou poradí i po telefonu a neni ji to zaobtíž a když je třeba tak i přijede do ordinace takový to přístup by měli mít všichni pediatři.Lenka

Paní doktorka je nejlepší lékařka, kterou jsem pro své děti mohla vybrat. Její přístup, jak profesní, tak lidský, byste u většiny lékařů hledali marně.

Tak s potomkem už k paní doktorce chodíme na návštěvy. Můj názor se nezměnil. Myslím si, že je pečlivá a vstřícná. Je pravda, že jsem se rozhodovala mezi označením "dobrý" a velmi dobrý", ale to jen proto, že opravdu někdy zbytečně píše antibiotika. Ale dá se s ní mluvit. Nám je třeba chtěla napsat na rýmu, ale já jí řekla, že nechci, že budu do nosu stříkat radši mateřské mléko, a vzala to. Sice se chvilku tvářila divně, říkala, že antibiotika jsou lepší, ale vyloženě mi je nenutila. Tím splnila mou představu o ideální lékařce!

Já mohu p.doktorku jen doporučit, pečlivě o nás pečuje, mohu kdykoli zavolat, odpověděla mi na smsku i v půl 12 v noci, kdy jsem si už netroufla volat a řešili jsme vysokou horečku miminka (byla jsem vyplašená maminka a p.doktorka měla svatou trpělivost). Vždy mi říká, že kdyby cokoli, přijede domů, že můžu kdykoli volat...prostě super.
Oproti tomu jsem byla několikrát svědkem, že volali maminky i jak paní píše - s odřeným kolenem - OPRAVDU. a že se platí za razítka? no panebože to snad dnes již všude ne? zkuste paní Dášo jít tedy jinam a své kamarádky kr... si vezměte s sebou - nikdo vás tam nedrží.

Dobrá a pečlivá paní doktorka. Mohu jen doporučit.