Praktický lékař pro dospělé
Sokolská tř. 49, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím 25 let a za tu dobu mohu jen chválit vždy spokojenost s jejím přístupem k danému problému.Je to člověk na svém místě.

Chodil jsem k ní snad dvacet let, musel jsem si najít jiného lékaře. Je strašně arogantní a namyšlená. Když jsem chtěl po ní něco vysvětlit ohledně mého zdraví tak mně jen ponižovala a dala mi najevo jako každou návštěvu že ji otravuji! Vždy nahodila otravný obličej a začala ponižovat při odchodu se mi smála do obličeje. A to jsem k ní chodil jen když jsem musel jednou dva krát do roka. Pak mi vadí že je bezohledná a strašně pomalá,začíná ordinovat vždy se zpožděním a jak dlouho pacienti čekají v čekárně ji nikdy nezajímá. Musel jsem změnit doktora, protože k ní už nechci chodit. Lidé v čekárně mi to samé potvrdili, nejsou z ní nadšení. Měla by se zamyslet nad sebou a uvědomit že ji živí pacienti a ne ona je!!!

Vůbec bych o této paní "doktorce" neřekla,že je odborník.Naštěstí už k ní nechodím,po tom,co mi na pneumotorax řekla,že mám asi astma a díky bohu,že ji napadlo mě odeslat na plicní,které mě okamžitě poslalo do nemocnice,kde jsem přišla za pět minut dvanáct.Její vysvětlení,že takový případ ještě neměla mi přišlo ubohé,v nemocnici mi jasně řekli,že to měla poznat,že nemohla slyšet ozvy...To,že tři dny v ordinaci nebyla,neměla za sebe nástup a sestry mě poslali domů,o tom ani nemluvím...Od této lékařky bych rychle utíkala pryč,rozhodně nedoporučuji

Nejlepší lékařka to se musí nechat. Vždy si umí poradit.Lepší neznám Paní doktorce za všechno moc děkuji.Julius Jano

Velmi pomalá! Chodí do práce pozdě! Začíná ordinovat až 20 min po otevření ordinace.

Mám ( i můj manžel) s přístupem paní doktorky špatné zkušenosti.Arogantní žena,neosobní a důležitá.Máme již naštěstí jinou praktickou lékařku :-)

Milá paní doktorka má přehled i alternativních způsobech léčení a vnímá souvislosti mazi psychykou a zdravím. Chceteli tento její pohled a názor, řekněte si o něj, nikomu jej nevnucuje.

skvělá a krásná odbornice s citlivým přístupem a ochotnými sestřičkami

Chytrá, inteligentní, odborník na svém místě a navíc pěkná ženská!!!

Naprosta spokojenost