Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská tř. 49, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím 25 let a za tu dobu mohu jen chválit vždy spokojenost s jejím přístupem k danému problému.Je to člověk na svém místě.

Ověřeny pacient

Chodil jsem k ní snad dvacet let, musel jsem si najít jiného lékaře. Je strašně arogantní a namyšlená. Když jsem chtěl po ní něco vysvětlit ohledně mého zdraví tak mně jen ponižovala a dala mi najevo jako každou návštěvu že ji otravuji! Vždy nahodila otravný obličej a začala ponižovat při odchodu se mi smála do obličeje. A to jsem k ní chodil jen když jsem musel jednou dva krát do roka. Pak mi vadí že je bezohledná a strašně pomalá,začíná ordinovat vždy se zpožděním a jak dlouho pacienti čekají v čekárně ji nikdy nezajímá. Musel jsem změnit doktora, protože k ní už nechci chodit. Lidé v čekárně mi to samé potvrdili, nejsou z ní nadšení. Měla by se zamyslet nad sebou a uvědomit že ji živí pacienti a ne ona je!!!

Ověřeny pacient

Vůbec bych o této paní "doktorce" neřekla,že je odborník.Naštěstí už k ní nechodím,po tom,co mi na pneumotorax řekla,že mám asi astma a díky bohu,že ji napadlo mě odeslat na plicní,které mě okamžitě poslalo do nemocnice,kde jsem přišla za pět minut dvanáct.Její vysvětlení,že takový případ ještě neměla mi přišlo ubohé,v nemocnici mi jasně řekli,že to měla poznat,že nemohla slyšet ozvy...To,že tři dny v ordinaci nebyla,neměla za sebe nástup a sestry mě poslali domů,o tom ani nemluvím...Od této lékařky bych rychle utíkala pryč,rozhodně nedoporučuji

Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka to se musí nechat. Vždy si umí poradit.Lepší neznám Paní doktorce za všechno moc děkuji.Julius Jano

K
Ověřeny pacient

Velmi pomalá! Chodí do práce pozdě! Začíná ordinovat až 20 min po otevření ordinace.

D
Ověřeny pacient

Mám ( i můj manžel) s přístupem paní doktorky špatné zkušenosti.Arogantní žena,neosobní a důležitá.Máme již naštěstí jinou praktickou lékařku :-)

J
Ověřeny pacient

Milá paní doktorka má přehled i alternativních způsobech léčení a vnímá souvislosti mazi psychykou a zdravím. Chceteli tento její pohled a názor, řekněte si o něj, nikomu jej nevnucuje.

T

skvělá a krásná odbornice s citlivým přístupem a ochotnými sestřičkami

Chytrá, inteligentní, odborník na svém místě a navíc pěkná ženská!!!

Naprosta spokojenost

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti