DermaConcept s.r.o.
Blanenská 982, Kuřim

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Vřele doporučuji ! Paní doktorka je opravdu velmi milá a vstřícná. Pečlivě mi vše vysvětlila a doporučila vhodné ošetření. Absolvovala jsem výplně kontury rtů + korekci brady. Výsledný efekt splnil mé očekávání. Už se těším na další návštěvu.

Po zkušenostech v předešlých letech jsem dlouho hledala na netu novou paní doktorku.Našla jsem ji,navštívila, absolvovala dohodnuté zákroky a jsem naprosto spokojena jak s provedením, tak s lidským
přístupem paní doktorky.Vyplatí se mi za ní cestovat skoro 40 km.Přijedu zase a ráda.Děkuji .

Mohu se jen připojit ke skvělému hodnocení paní doktorky. Ochota přizpůsobit dobu zákroku možnosti pacienta, (téměř) bezbolestná aplikace přípravků - což u pacientky omdlévající už při pohledu na injekční stříkačku znamená naprosto bezbolestná, účinnost ošetření (v případě výplní podstatně delší, než uvádějí výrobci), příjemné vystupování a jednání s pacientem... Byla jsem už před tím u některých jiných dermatologů, ale u paní doktorky jsem zůstala,chodím k ní už několik let a neuvažuji o změně lékaře.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena je ochotna ordinovat i v sobotu a to pracovně vytížný člověk ocení, je milá, naprosto profesionální a opravudu mi pomohla od hnědých fleků na obličeji a moc pěkně mi vytvaroval ústa nějkým novým preparátem Revanesse jsem velmi spokojena a kliniku setetické a laserové dermatologie opravdu doporučuji !!!!

Dobrý den, paní doktorku doporučuji, velmi šikovná, nádherně mi upravila obličej, také mi pomohla od léta se vleknoucího ekzému, opravdu mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojena

naprostá profesionalita, jsem velmi spokojen, po odborné stránce tak=, výborné pracoviště

Jsem velmi spokojen, příjemné chování, naprostá profesionalita a výborné výsledky.Opravdu výborná lékařka a skvělé pracoviště.

Velmi spokojená, výborný přístup a naprostá profesionalita.

Byla jsem u paní doktory na výplni vrásek, vlemi příjemná, věnova se pouze mně, nemusela jsem čekat a vysledek ošetření výborny. Mohu opravdu doporučit.

Příjemné a milé chování.