Martina Neradová Richterová, dermatolog Kuřim

MUDr. Martina Neradová Richterová

Uložit

Dermatolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Blanenská 982, Kuřim
DermaConcept s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji ! Paní doktorka je opravdu velmi milá a vstřícná. Pečlivě mi vše vysvětlila a doporučila vhodné ošetření. Absolvovala jsem výplně kontury rtů + korekci brady. Výsledný efekt splnil mé očekávání. Už se těším na další návštěvu.


L
Ověřeny pacient

Po zkušenostech v předešlých letech jsem dlouho hledala na netu novou paní doktorku.Našla jsem ji,navštívila, absolvovala dohodnuté zákroky a jsem naprosto spokojena jak s provedením, tak s lidským
přístupem paní doktorky.Vyplatí se mi za ní cestovat skoro 40 km.Přijedu zase a ráda.Děkuji .


H
Ověřeny pacient

Mohu se jen připojit ke skvělému hodnocení paní doktorky. Ochota přizpůsobit dobu zákroku možnosti pacienta, (téměř) bezbolestná aplikace přípravků - což u pacientky omdlévající už při pohledu na injekční stříkačku znamená naprosto bezbolestná, účinnost ošetření (v případě výplní podstatně delší, než uvádějí výrobci), příjemné vystupování a jednání s pacientem... Byla jsem už před tím u některých jiných dermatologů, ale u paní doktorky jsem zůstala,chodím k ní už několik let a neuvažuji o změně lékaře.


B

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena je ochotna ordinovat i v sobotu a to pracovně vytížný člověk ocení, je milá, naprosto profesionální a opravudu mi pomohla od hnědých fleků na obličeji a moc pěkně mi vytvaroval ústa nějkým novým preparátem Revanesse jsem velmi spokojena a kliniku setetické a laserové dermatologie opravdu doporučuji !!!!


V

Dobrý den, paní doktorku doporučuji, velmi šikovná, nádherně mi upravila obličej, také mi pomohla od léta se vleknoucího ekzému, opravdu mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojena


M
Ověřeny pacient

naprostá profesionalita, jsem velmi spokojen, po odborné stránce tak=, výborné pracoviště
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Jsem velmi spokojen, příjemné chování, naprostá profesionalita a výborné výsledky.Opravdu výborná lékařka a skvělé pracoviště.


M

Velmi spokojená, výborný přístup a naprostá profesionalita.


Byla jsem u paní doktory na výplni vrásek, vlemi příjemná, věnova se pouze mně, nemusela jsem čekat a vysledek ošetření výborny. Mohu opravdu doporučit.


T

Příjemné a milé chování.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti