Paní doktorka není ani milá, ani profesionální. Je to pouze úřednice, která si myslí, že nás bude vychovávat. Zcela určitě si nepamatuje slib z Karolina, že bude lidem pomáhat, je arogantní, přitom je naprosto bez zkušeností. Doufáme celá rodina, že ji to vytrestá, odcházíme od ní. Byla jsem i svědkem, jak se hrozně chovala ke starším lidem, přitom tu konkrétní věc zanedbala ona. Nezažili jsme horší doktorku. Sestra se snaží, ale myslím, že to nepomůže. Pro invalidní ženu nevyplnila kvalifikovaně doklady pro zprávu sociáního zabezpečení. S další důchodkyní se dohadovala, že jí recept již předepsala, ale lékárna i pacientka to uváděli opačně. Organizaci v ordinaci změnila tak, že i na krev se musí pacient objednávat 14 dní dopředu, přitom jde o obvod s mnoha a mnoha důchodci - nemocnými samozřejmě a ti nemohou rozhodně zaručit, že za 14 dní budou schopni se dostavit. Ještě ke všemu se musí všichni dostavit pouze od 7,00 do 7,30, přičemž u původní lékařky a i jinde v ordinacích je doba až do 9,00 hod.