Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kadaň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Tak milou a hodnou osobu aby člověk pohledal! K paní doktorce chodím už přes 20 let a děsím se dne, kdy se budeme muset rozloučit. Vždycky pozorně vyšetří, poradí, nikdy nic nezanedbá a vždy si se zájmem poslechne, co je nového. :) Sestřička je také úžasná a společně s paní doktorkou tvoří takovou ordinaci snů.


P
Ověřeny pacient

Kdyby jsme se přenesli do nějakého království nebo pohádek, byla by tam uznávanou "Šlechtičnou,, . Paní Chmelová je člověk s velkým " Č ,,. Petra R.


C
Ověřeny pacient

Výborná doktorka, jsme nad míru spokojeni.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Chmelová je skutečně nejlepší a se sestřičkou jsou báječně sehraná dvojice, která to s dětmi umí. Paní doktorka dítko vždy pochová, pohraje si s ním a do té hry "propašuje" i pár lékařských hmatů, takže dítko si hraje a je vyšetřováno, odměny, které dětem dávají za statečnost jsou také větší než je zvykem, ale především vždy pomohou a vyléčí. Utěší rodiče, kteří se bojí o své děcko, vysvětlí vše co se stalo, proč se to stalo a co je potřeba udělat pro vyléčení. Se sestřičkou jsou obě mírné a milé, nestalo se nám nikdy, že by se neusmívaly a to i koncem ordinačních hodin a i když čekárna je plná nemocných dětí. Povídá si kromě rodičů i s malými dětmi, ptá se jich, jak se mají, trpělivě poslouchá dětské "vysvětlování a mudrování". Naše obě holčičky jdou paní doktorce "na návštěvu", nikdy se nebály, a co je lepší hodnocení než to, že se k paní doktorce těší. A tak Vás paní doktorko i paní sestřičko všichni zdravíme, děkujeme a jsme rádi, že vás máme. Maruška, Evinka, Jana i Jiří Ullmannovi


U této paní doktorky jsme byli s manželem a svými dětmi zcela náhodně, jelikož jsme registrovaní v našem okolí u jiného lékaře. Překvapila nás čekárna, kde si děti mohou hrát a paní doktorka, která byla velmi milá, ochotná a vše nám srozumitelně a několikrát objasnila. Také nás udivila mladá sestřička, která - jak bylo vidět - to s dětmi velmi dobře "umí" a přesně ví, co a kdy na které dítko platí. Za obě děti děkujeme.


Paní doktorka Chmelová je opravdu velice dobrá lékařka. Vždycky se usmívá a nikdy nás za nic neokřikne, nevnucuje nám, něco, s čím nesouhlasíme a to je důvod, proč k ní moc rádi chodíme. Kdyby byla doktorka i pro dospělé, hned bych k ní přešla! Sestřičce samozřejmě taky nemůžeme nic vytknout. Obě jsou osoby na svém místě! MOC JIM DĚKUJEME!!! Čiháčkovi


Velmi dobrá paní doktorka. Vždy ochotná, trpělivá a hodná k malým pacientům a jejich rodičům !!!!! Děkujeme paní doktorko za Vaši lékařskou péči. Skřivánkovi


Výborná doktorka, chodila jsem k ní já a teď i moje dcera. Moc doporučuji


K
Ověřeny pacient

Touto cestou bych paní doktorce chtěla poděkovat za perfektní péči o mého syna Patrika...vždy ochotná,milá,laskavá,prostě nejlepší paní doktorka:)


M
Ověřeny pacient

Ráda bych touto cestou poděkovala p. doktorce Chmelové a její sestřičce Milaně. Souhlasím se všemi pozitivními hodnoceními. Oceňuji velmi citlivé jednání s malými pacienty. Detailní vysvětlení nemoci, rekonvalescence, popř. dalších kroků v léčení. Můj tříletý syn Michal chodí do této ordinace bez strachu, snad i rád..Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti