Adresa

Kadaň
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Tak milou a hodnou osobu aby člověk pohledal! K paní doktorce chodím už přes 20 let a děsím se dne, kdy se budeme muset rozloučit. Vždycky pozorně vyšetří, poradí, nikdy nic nezanedbá a vždy si se zájmem poslechne, co je nového. :) Sestřička je také úžasná a společně s paní doktorkou tvoří takovou ordinaci snů.


P
Ověřeny pacient

Kdyby jsme se přenesli do nějakého království nebo pohádek, byla by tam uznávanou "Šlechtičnou,, . Paní Chmelová je člověk s velkým " Č ,,. Petra R.


C
Ověřeny pacient

Výborná doktorka, jsme nad míru spokojeni.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Chmelová je skutečně nejlepší a se sestřičkou jsou báječně sehraná dvojice, která to s dětmi umí. Paní doktorka dítko vždy pochová, pohraje si s ním a do té hry "propašuje" i pár lékařských hmatů, takže dítko si hraje a je vyšetřováno, odměny, které dětem dávají za statečnost jsou také větší než je zvykem, ale především vždy pomohou a vyléčí. Utěší rodiče, kteří se bojí o své děcko, vysvětlí vše co se stalo, proč se to stalo a co je potřeba udělat pro vyléčení. Se sestřičkou jsou obě mírné a milé, nestalo se nám nikdy, že by se neusmívaly a to i koncem ordinačních hodin a i když čekárna je plná nemocných dětí. Povídá si kromě rodičů i s malými dětmi, ptá se jich, jak se mají, trpělivě poslouchá dětské "vysvětlování a mudrování". Naše obě holčičky jdou paní doktorce "na návštěvu", nikdy se nebály, a co je lepší hodnocení než to, že se k paní doktorce těší. A tak Vás paní doktorko i paní sestřičko všichni zdravíme, děkujeme a jsme rádi, že vás máme. Maruška, Evinka, Jana i Jiří Ullmannovi


U této paní doktorky jsme byli s manželem a svými dětmi zcela náhodně, jelikož jsme registrovaní v našem okolí u jiného lékaře. Překvapila nás čekárna, kde si děti mohou hrát a paní doktorka, která byla velmi milá, ochotná a vše nám srozumitelně a několikrát objasnila. Také nás udivila mladá sestřička, která - jak bylo vidět - to s dětmi velmi dobře "umí" a přesně ví, co a kdy na které dítko platí. Za obě děti děkujeme.


Paní doktorka Chmelová je opravdu velice dobrá lékařka. Vždycky se usmívá a nikdy nás za nic neokřikne, nevnucuje nám, něco, s čím nesouhlasíme a to je důvod, proč k ní moc rádi chodíme. Kdyby byla doktorka i pro dospělé, hned bych k ní přešla! Sestřičce samozřejmě taky nemůžeme nic vytknout. Obě jsou osoby na svém místě! MOC JIM DĚKUJEME!!! Čiháčkovi


Velmi dobrá paní doktorka. Vždy ochotná, trpělivá a hodná k malým pacientům a jejich rodičům !!!!! Děkujeme paní doktorko za Vaši lékařskou péči. Skřivánkovi


Výborná doktorka, chodila jsem k ní já a teď i moje dcera. Moc doporučuji


K
Ověřeny pacient

Touto cestou bych paní doktorce chtěla poděkovat za perfektní péči o mého syna Patrika...vždy ochotná,milá,laskavá,prostě nejlepší paní doktorka:)


M
Ověřeny pacient

Ráda bych touto cestou poděkovala p. doktorce Chmelové a její sestřičce Milaně. Souhlasím se všemi pozitivními hodnoceními. Oceňuji velmi citlivé jednání s malými pacienty. Detailní vysvětlení nemoci, rekonvalescence, popř. dalších kroků v léčení. Můj tříletý syn Michal chodí do této ordinace bez strachu, snad i rád..Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti