MUDr. Martina Benová

Zubař Více

Mariánské Lázně 1 adresa

11 názor

Adresa

Soukromá zubní ordinace
Hlavní 282/144, Mariánské Lázně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Paní doktorka i sestra , jsou velice příjemné a ochotné.Zákrok , který provádi vysvětlí a poradí, jak mám pečovat o můj chrup.Byla a jsem moc ráda , že mě přijmula i přestože má dostatek pacientů.Dodržuji kontroly a díky paní doktorce a sestře mam pěkný a zdravý chrup.Moc děkuji.

Mám s ní ty nejlepší zkušennosti, opravdu výborná

Před půl rokem jsem u paní doktorky byla, ale nebyla jsem spokojená, žádala jsem o injekci, protože trpím strachem ze zubaře, stále to odkládala, až mi provedla zákrok bez injekce a to ještě na jiném zubu, než který mě bolel s tím, že tamten bolet nemůže,když je zdravý... Slyšela jsem na ní dobré reference, proto mě toto odradilo, celkem ani nebyla moc příjemná...


Bezvadný tým,souhra lékařky a sestry,vstřícný přístup,čisté a příjemné prostředí,jemné bezbolestné ošetření,co víc si mohu přát. Zde jsem v těch nejlepších "zlatých"rukách.Už se nemusím bát. Děkuji


Zlaté ruce i srdce


bezvadná,příjemná profesionálmí přístup!!Nikdy jsem neměl chrup takovém pořádku!!Děkuji


Velmi laskavá, skvělá paní doktorka


P
Ověřený profil

Kdybych se neodstěhovala z Mariánek, tak bych určitě paní doktorku nevyměnila. Pár zubařů jsem tam vystřídala, než jsem našla ji, ale jedině ji doporučuju! A to jsem k ní nechodila jen na prohlídky, ale trhala mi zuby, brousila, mám od ní můstky a všechno naprosto v pohodě a hezky udělaný. Nemám jí absolutně co vytknout. Bohužel nevím, jestli ještě bere nové pacienty, měla toho už tenkrát docela dost.


paní doktorka,ale i sestřička jsou velice ochotné a vstřícné


M

Jsme velice spokojeni vše vysvětlí a poradí.Ona i její sestřička jsou velice příjemné a ochotné.Za všechno jim velice děkujeme a ať se jim dobře daří.


Došlo k chybě, zkuste to znovu