Luhadent s.r.o.,
Nádražní 282, Luhačovice

Stomatochirurgie, implantologie

Nádražní 282, Luhačovice

Luhadent s.r.o.,

Praktický zubní lékař se zaměřením na stomatochirurgii a dentální implantologii

2008 promoce na Lékařské fakultě Masarykovy uni...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Luhadent s.r.o., Stomatochirurgie, implantologie

Velmi ochotný personální a skvělý přístup k pacientovi. Zajímají o stav v den zákroku i po dobu léčení. Trhaní 4ks osmiček na jeden zákrok, krásně umrtvené. Pan zubař Zicha a jeho sestřičky jsou profesionální tým. Můžu pouze doporučit

Umístění: Luhadent s.r.o., Stomatochirurgie, implantologie

Pan doktor Zicha uplni profesionál na trhani zubu dnes mi pan doktor vytrhl 3 zuby a musím jen doporučit vůbec nic jsem necítil pěkne umrtvene velmi rychla a pečlivě práce moc děkuji a mužů jen doporučit

Umístění: Luhadent s.r.o., Jiný

Naprosto profesionální a skvělý stomatochirurg, který ví, co dělá. Špičkově provedl poměrně náročnou extrakci horizontálně uložené osmičky a po pár dnech o tom skoro nevím.

Umístění: Luhadent s.r.o., Stomatochirurgie, implantologie

Pan doktor Zicha je velice milí a sympatický muž , měla jsem strach s trhání zarostlého zubů v dásní ale jakmile mi byla podána injekci tak vše přešlo čekala sem chvíli v čekárně než zabere injekce . Pak si mě zavolali do ordinace a ani sem nepostřehla že mi páčil zub . Jen už je to hotovo. Velice můžu jen doporučit !!! Trhání zubů jedině v luhadentu !

Umístění: Luhadent s.r.o., Stomatochirurgie, implantologie

MUDr.Martin Zicha je skvělý odborník a současně milý,usměvavý a vstřícný člověk.Panická hrůza ze zubařů mě díky němu přešla.Díky,Martine!