Smetanovo náměstí 1358, Slaný

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi nespokojená. Jednalo se o zástup me lékařky.
Nejprve jsem se chtěla objednat na hodinu, abych nemusela zbytečně čekat. Sestra byla nepříjemná, neobjednala mě, musite přijít a počkat si s kartickou v cekarne.
Když mi hnis z nosu začal téct samovolně, bolest nad celisti k nevydrzeni, rozhodla jsem se vydat k lekari. Udělal mi CRP, které mi vyšlo 6.9 a udělal ze mě hypochodra. Dal mi zadanku na ORL s tím, že když jsou tam až 5.4, mám to vydržet. Před ním jsem tam smrkala hnis (hnisava ryma 8 dní), informovala ho o teplotě (měřil mi ji a byla pouze 37, po ###), a stupnujici bolesti celé prave strany obličeje. Prava uzlina zvětšená a bolavá.
Pan doktor se pouze řídí výsledky z CRP a ignoruje prokazatelné symptomy. Jeho snaha skončila po změření teploty.
Na ORL ten samý den (90 minut jsem čekala, bylo mi hodně spatne) potvrdili zanet dutin s hnisohlenem a okamžitě jsem dostala antibiotika a další léky, které snad pomůžou.
Za mě naprosto zbytečná a ponižující návštěva praktika.

Velká spokojenost,příjemní,lidský přístup,naslouchá a hlavně řeší jsem ráda že mi byl Mudr.Martin Vilde doporučen.Chodime tam celá rodina

S panem doktorem spokojená nejsem! Při čtení předchozích komentářů mám pocit, že chodíme každý někam jinam. Pan doktor mi na vše dává jen léky na bolest a příčinu bolesti neřeší!

Dobrý den,chtěla bych panu doktorovi Martinovi Vilde velice poděkovat , za jeho vysokou profesionalitu,lidskost, vstřícnost a laskavost.Je to velmi pečlivý lékař,který nic nezanedbá,proto k němu chodí i můj syn s rodinou,je fajn,že se může také objednat na určitou hodinu,aby se nemuselo čekat zbytečně delší dobu,vřele pana doktora doporučují všem :)

Božena Krivoňaková s rodinou

Můžu jen potvdit slova předchůdce, je velmi pečlivý, příjemný ,pokud se mu něco nezdá posílá k odborným lékařům sem s ním velmi spokojená . Chodí k němu i má rodina a sou také spokojeni. Jak pan doktor tak i sestra mají k pacientům citlivý a lidský přístup .

X

S panem doktorem jsem velice spokojený, neboť je pečlivý a nic nezanedbá. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření a určitě se s ním dá domluvit. Má i citlivý přístup k pacientovi. Jeho sestra (jeho žena) je také super.