Š

Velká spokojenost,příjemní,lidský přístup,naslouchá a hlavně řeší jsem ráda že mi byl Mudr.Martin Vilde doporučen.Chodime tam celá rodina

Smetanovo náměstí 1358, Slaný
Ordinace (mapa)

Š

S panem doktorem spokojená nejsem! Při čtení předchozích komentářů mám pocit, že chodíme každý někam jinam. Pan doktor mi na vše dává jen léky na bolest a příčinu bolesti neřeší!

Dobrý den,chtěla bych panu doktorovi Martinovi Vilde velice poděkovat , za jeho vysokou profesionalitu,lidskost, vstřícnost a laskavost.Je to velmi pečlivý lékař,který nic nezanedbá,proto k němu chodí i můj syn s rodinou,je fajn,že se může také objednat na určitou hodinu,aby se nemuselo čekat zbytečně delší dobu,vřele pana doktora doporučují všem :)

Božena Krivoňaková s rodinou

Můžu jen potvdit slova předchůdce, je velmi pečlivý, příjemný ,pokud se mu něco nezdá posílá k odborným lékařům sem s ním velmi spokojená . Chodí k němu i má rodina a sou také spokojeni. Jak pan doktor tak i sestra mají k pacientům citlivý a lidský přístup .

X

S panem doktorem jsem velice spokojený, neboť je pečlivý a nic nezanedbá. Pokud je třeba, pošle na odborné vyšetření a určitě se s ním dá domluvit. Má i citlivý přístup k pacientovi. Jeho sestra (jeho žena) je také super.

Božena Krivoňaková s rodinou

X