Ord. praktického lékaře stomatologa
Edisonova 1185, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Jsem ráda, že patřím mezi pacienty MUDr. Václavíčka. Nutné zákroky jsou vždy s s vysvětlujícím komentářem a bezbolestně. Za péči si ráda připlatím, vím, že práce je odvedena kvalitně. Doporučuji!

Velice schopný dentista. Tohoto lékáře mohu všem bez obav doporučit.
Martin Kühn

Nemám co vytknout. Profesionální jednání, bezbolestné zákroky, příjemná sestřička i pan doktor. Jen doporučuji!

21 let pravidelných kontrol a návštěv a jsem stále bez jediné plomby nebo problému. A opravdu se mi nechce věřit že by některá pacientka dokázala trumfnout dekolt naší mamky. Tati, seš úplně nejlepší! Tereza :)

Velmi dobrý zubař i sestřička. Oba jsou milý, vstřícní a profesionální. Mě osobně pan doktor hodně pomohl, jeho zákroky jsou nebolestivé a kvalitní. Mohu jen doporučit!!

No ještě, že k němu již přes 10 let nechodím...katastrofa!!!

Ochotný lidský profesionál komunikativní vysvětlí zákrok důsledky následky finance poradenství velice příjemný hezké prostředí dochvilnost rád k němu chodí i 3,5 letý vnuk sestřička je velice hodná a příjemná jsme rádi že jsme pacienti Mudr. Václavíčka

Wenzlovi a Šepelákovi

Pan doktor je profesionál ve svém oboru,vždy ochotný a vstřícný,chodíme k něme celá rodina a jsme s nim velice spokojený.Sestřička je milá.

Jednoznačně nejlepší!! Vyndání nervů ani 8čky nebolelo (opravdu) - to mluví za vše!! Některé příspěvky jsou dle mého - bláboly!! Perfektní přístup a profesionalita pana doktora nelze hodnotit jinak!!

Pan doktor Václavíček jistě není špička ve svém oboru, ale co se týká péče o své pacienty, tak je 100%, zatím, jsem byla vždy velmi spokojená. To že si za zubaře zaplatím mi přijde zcela samozřejmé, odpustě si na měsíc cigarety,nebo např, bůček a pivko a hnedle je na zubaře! Navíc uděláte něco pro svoje zdraví! Pro dámu s velkým výstřihem - někdy nám naše mladické představy můžou přerůst až v paranoju, každopádně, alespoň máte čím uchvacovat své kamarádky...to že nám zubař kouká do výstřihu se nestává každé z nás. Přeji hodně zdraví a málo plomb!