Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Edisonova 1185, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Jsem ráda, že patřím mezi pacienty MUDr. Václavíčka. Nutné zákroky jsou vždy s s vysvětlujícím komentářem a bezbolestně. Za péči si ráda připlatím, vím, že práce je odvedena kvalitně. Doporučuji!

M
Ověřený profil

Velice schopný dentista. Tohoto lékáře mohu všem bez obav doporučit.
Martin Kühn

A
Ověřený profil

Nemám co vytknout. Profesionální jednání, bezbolestné zákroky, příjemná sestřička i pan doktor. Jen doporučuji!


T
Ověřený profil

21 let pravidelných kontrol a návštěv a jsem stále bez jediné plomby nebo problému. A opravdu se mi nechce věřit že by některá pacientka dokázala trumfnout dekolt naší mamky. Tati, seš úplně nejlepší! Tereza :)


E
Ověřený profil

Velmi dobrý zubař i sestřička. Oba jsou milý, vstřícní a profesionální. Mě osobně pan doktor hodně pomohl, jeho zákroky jsou nebolestivé a kvalitní. Mohu jen doporučit!!


Ověřený profil

No ještě, že k němu již přes 10 let nechodím...katastrofa!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ochotný lidský profesionál komunikativní vysvětlí zákrok důsledky následky finance poradenství velice příjemný hezké prostředí dochvilnost rád k němu chodí i 3,5 letý vnuk sestřička je velice hodná a příjemná jsme rádi že jsme pacienti Mudr. Václavíčka


Wenzlovi a Šepelákovi


Pan doktor je profesionál ve svém oboru,vždy ochotný a vstřícný,chodíme k něme celá rodina a jsme s nim velice spokojený.Sestřička je milá.


Jednoznačně nejlepší!! Vyndání nervů ani 8čky nebolelo (opravdu) - to mluví za vše!! Některé příspěvky jsou dle mého - bláboly!! Perfektní přístup a profesionalita pana doktora nelze hodnotit jinak!!


Pan doktor Václavíček jistě není špička ve svém oboru, ale co se týká péče o své pacienty, tak je 100%, zatím, jsem byla vždy velmi spokojená. To že si za zubaře zaplatím mi přijde zcela samozřejmé, odpustě si na měsíc cigarety,nebo např, bůček a pivko a hnedle je na zubaře! Navíc uděláte něco pro svoje zdraví! Pro dámu s velkým výstřihem - někdy nám naše mladické představy můžou přerůst až v paranoju, každopádně, alespoň máte čím uchvacovat své kamarádky...to že nám zubař kouká do výstřihu se nestává každé z nás. Přeji hodně zdraví a málo plomb!


Došlo k chybě, zkuste to znovu