APLA, PRAHA, STŘEDNÍ ČECHY o.s.
Praha, Praha

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Nemůžu nic jiného, než souhlasit! S naším synem jsme se v tom pořádně plácali. Byl slovně i fyzicky agresivní a nebylo to s ním k vydržení. Každý den přišlo několik brutálních výbuchů vzteku. Dokonce jsem začínala mít pocit, že svého syna přestávám mít ráda - což pro mě byla možná zoufalejší situace, než ta agresivita. Zázrak pro mě bylo už to, jaký vztah si pan Svoboda s mým synem dokázal vytvořit. Během několika sezení se začala intenzita a frekvence výbuchů vzteku hodně snižovat. Navíc mi pan Svoboda pomohl se na synovo chování podívat trošku z jiného pohledu a naučil mě jak se se synovým problémovým chováním vypořádat. A nejvíce mě překvapilo jak skvěle zpracoval mého manžela. Patří mu náš velký dík! Jedinou nepříjemnost, kterou jsem cítila, byla velká vytíženost jeho, ale i ostatních zaměstnanců.

K panu psychoterapeutovi Svobodovi jsem docházím se svým synem s aspergerem do aply na individuální terapii. Pomohl nejen mému synovi překonat jeho fobie, ale také mně, vyrovnat se s diagnózou mého syna. Vlastně jsem vůbec nečekala, že bych potřebovala sama nějakou pomoc. Byl velmi pozorný a empatický a syn si ho moc oblíbil. Ještě jednou děkujeme.