MUDr. Martin Švébiš

Praktický lékař Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Velmi ochotný doktor, snaží se člověka vyslechnout a vyřešit problém. Jen mi někdy přijde, že toho zneužívají důchodci a chodí si s panem doktorem popovídat. Je velmi pečlivý a důsledný. Bohužel je také velmi opatrný co se týče předepisování antibiotik, proto se z bolesti v krku, na kterou mi běžné léky nezabíraly a říkala jsem mu to, vyklubal zánět středního ucha a musela jsem na pohotovost. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřička je taktéž velmi ochotná a laskavá.

Jsem s panen doktorem velmi spokojena, od přijetí, kdy uctvivě pozdraví podáním ruky, po rozloučení toutéž formou. Vše pečlivě zvažuje, komunikace výborná, přívětivý přístup, kontakt s pacinetem funguje. Doporučuji:)

Vstřícný, ochotný, mám k němu důvěru a to je pro mě hlavní.

Poctivec, důkladný, svědomitý, ochotný.

jste nej .........:)))))

Pan doktor je opravdu sympatický a vnímavý. Už jen to, že vám podá ruku když vejdete.Vyšetření jsou důkladná a nic neponechá náhodě. Jemu děkuji za to, že se s mými bolestmi začalo něco "dělat". A sestřičku bych taky neměnila.

Prostě a jednoduše fakt dost dobrý dochtor

oceňuji přístup k pacientům a důslednost vyšetření

Pan doktor je vynikající lékař ,který v této ordinaci už dlouho chyběl.Dokáže pacienta vyslechnout,vyšetřit,porozumí a potom pomůže.U něj v ordinaci se cítím jako člověk,protože doposud mi připadlo,že jsem simulant a obtížný hmyz.Má také příjemnou zdr.sestru.Konečně jsem poznal lékaře,který má svou práci jako poslání.

mladoch na svém místě , šikovný zatím stále nadšen lékař , jen at mu to vydrží , držím palce