Poliklinika Ravak
Čechovská 57, Příbram

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Odborná ordinace v oboru ortopedie
Příbram

Umístění: Odborná ordinace v oboru ortopedie Jiný

Pan doktor je velmi hodný lidský, a hlavně skvělí lékař , byla jsem u něj jednou pomohl mi , už bych k jinému doktorů nešla jediné k němu.dekuji pane doktore.

Bohumír Prosner
Čtu zde hodnocení pana MuDr. Martina Švagra a musím se připojit k té skupině spokojených pacientů, kteří prošli jeho rukama. Mudr.Švagr je doktor, který bere svou práci zodpovědně a je profík na svém místě. Já se k němu dostal po 4 měsících léčení Nemocnicí Příbram a Poliklinikou Dobříš s poúrazovým zraněním páteře ( dva nalomené obratle a vyhředlé ploténky ). Léčeno prášky proti bolesti, rehabilitace a magnety, kdy mi v několika případech bylo hůř než před léčbou. Po příchodu k němu a základním vyšetření mě seznámil s postupem léčby ( rázové vlny a rehab. cvičení ). V současné době bylo léčení ukončeno, došlo ke zlepšení a já se můžu i když již né na sto procent pohybovat. Za to patří i dík sestřičce od pana doktora pí. Novotné o které mohu říci jen "anděl se zlatýma rukama".
Nezbývá mi než jménem svým, ale hlavně jménem svého vnoučka, který byl na něco s dědou zvyklý a najednou to nešlo a teď už to zase jde, poděkovat jak panu doktorovi tak i jeho sestřičce - MOC DĚKUJI

Byl,jsem hospitalizován na ortopedickém oddělení pod vedením p.primáře Švagra.Chtěl,bych mu tou to cestou,velmi poděkovat za jeho profesionální přístup a vstřícnost k pacientům.Poděkování patří také,jeho skvělému týmu!!!P.primář Martin Švagr je odborník na svém místě!!!

Ř

Všem co tady píšete tak užasné hodnocení chci něco říct.Chodila jsem se svou dcerou na screaning kyčlí ,poviné sono co se dělá malým miminkum.Hned po první návštěvě pan doktor konstatoval že je vše v pořádku.Podruhé také a po třetí nám další střídající doktor napsal třmeny.Čtvrtá návštěva opět u pana doktora Švagra dopadla tak že zrejmě zjistil že svoji špatnou diagnozou udělal chybu a nevšiml se že dcera má kyčelní kloub zcela mimo jamku,třmeny má pry dál nosit a ještě rehabilitace Vojtovou metodou nám byla doporučena.Po té mi odeslal do Prahy na Bulovku se slovy najděte si číslo na internetu a zavolejte si tam,buďte ráda že vám chceme pomoc.Byla jsem jak opařená,zavolala jsem si na Bulovku a vše vyřídila tam.S dcerou jsem skončila na šest tydnu na Bulovce s diagnozou vrozene vady kyčelního kloubu kterou zjistili zde po jedinem sonu.Bulovka je snad nejlepší specializované pracoviště v čechách,po vyšetření zde se ortopedička zhrozila jakou metodou byla dcera lečena a diky třmenum,rehabilitaci se stav zhoršil o další stupen poškozeni a díky špatné diagnoze pana doktora dcera skončila takže musela v pěti mesicích na artografii,nyní je do pulky tělička v sádře a to jen diky panu doktorovi Švagrovi ktery nedokázal svou " odborností" zjistit že má miminko kyčel mimo jamku.K takovemu doktoru pak chodí maminky se svymi dětmi?Nedoporučuji v žádném případě

Paní Řepová,
dnes si můžete psát co chcete a kam chcete, ale s tím, že jste plně zodpovědná a musíte nést
důsledky za svá, v tomto případě nepravdivá a lživá obvinění.
Je moc dobře, že vedeme řádně zdravotní dokumentaci, že zakládáme všechna vyšetření, a nakonec se ukazuje, že je to právě pro takové jako jste Vy - právě abychom se mohli proti takovýmto nepravdivým, veřejným výpadům bránit.
Snad každé slůvko Vašeho projevu týkajícího se vyšetření v Příbrami se dá rozporovat, protože je lživé. Co je však podstatné, že díky právě té odbornosti, kterou zpochybňujete bylo Vaše dítě necelé 3 m od prvního vyšetření a zaléčení odesláno do specializovaného centra, které se zabývá komplexním léčením vady. Přeju Vám, plně vyléčé a zdravé dítě. Příště, prosím, v životních krizových situacích se snažte promyslet Vaše kroky a nenapadejte někoho, kdo Vám podal pomocnou ruku a udělal správně vše pro Vás. MUDr. Švagr

Četl jsem hodnocení na pana Mudr. Martina Švagra a nemohu souhlasit s některými z Vás.Pan Mudr.Švagr je super doktor, který bere svou práci zodpovědně a je profík na svém místě. Před operací i po ní vždy přišel a vše co jsem potřeboval vědět mi mile zodpověděl.Zhodnocení na pana Mudr Martina Švagra. Doufám, že budu navštěvovat nemocnici (ortopedii) minimálně,ale pokud budu muset tak určitě vyhledám služby pana Mudr. Martina Švagra.Fakt super ortopéd.

Nesouhlasím pan doktor je odborník a nepotrebuje predslapavat cestu. Jeho odchod z nemocnice by oslabxl pribramskou ortopedii. Až někdo z vás co tady píšete budete potrebovat ošetřit tak bez švagra není ortopedie na úrovni. Pouštět odborníky jinam je Holý nesmysl P. L.

Je přinejmenším legrační číst si tu ty negativní reakce na MUDr Švagra. cituji: "balil sestřičky, jeho manželka..., skoušel to na každou, je namyšlenej, vyhodil nás sestřičky bez důvodu, atd..atd..." :-)))) proboha polodementní zhrzená a s největší pravděpodobností odmítnutá tragédka tu spamuje??? Vždyť je to do nebevolající a čitelné, že se jedná o jednoho a toho samého "člověka" - patrně zhrzeného a psychycky labilního, který sem neustále dokola píše své anonymní blábolky. Vždyť se tu z těch vašich zhrzených canců dá sepsat pomalu váš životopis :-DDD Pište si to doma do deníčku a tady s tim neotravujte ;-))) Ale teď k věci, pan MUDr Švagr mě operoval v roce 2004, protože jsem byl po předchozím vážném úraze a on mi prováděl vyndání osteosyntézy (šroubů) z pánve, předem mě detailně varoval před možnými riziky. Operaci provedl perfektně a detailně mě seznámil s tim co při operaci provedl - vše mi vysvětlil a jeho přístup byl víc než profesionální a nesrovnatelný se standardní lékařskou arogancí, která spočívá v tom: "paciente co je ti do toho tady máš léky a nazdar" MUDr Švagr je opravdový profík, je naprosto přirozené, že s jeho talentem, věkem/úspěchem a revolučnim přístupem mu nemůže mnoho závistivých bezmozků přijít na jméno - (viz. zdejší zhrzený SPAMující individum) Joo to víte pane doktore - za úspěch se platí.

Ty negativní příspěvky jsou jenom závistivý KECY.!!! Mojí manželce dělal 3 TEP, k naprosté spokojenosti, nějaký obálky to jsou jen LŽIVÝ POMLUVY.

Ale není na světě člověk ten , aby sen zachoval lidem VŠEM ! V

jenom blb napíše negativní hodnocení.Mnoha lidem pomohl velmi dobrými operativními zákroky.Ortopedie není odstraňování bradavic ale tak trochu umění.Určitě jsou lepší ale doktor švagr patří určitě mezi nadprůměr.