Martin Štefka, zubař Olomouc

MUDr. Martin Štefka

Zubař

Demlova 518/18, Olomouc

Umístění: Ordinace Jiný

Perfektní přístup od pana doktora i sestřičky, vysoce profesionální práce, cítil jsem se komfortně.

Umístění: Ordinace

S panem doktorem jsem velmi spokojený, dnes jsem jej navštívil s ulomeným předním zubem, opět jsem se dočkal velmi šetrného přístupu a když jsem až mimo ordinaci uviděl opravený zub, který vypadá jako můj původní, kdy vůbec nejde poznat, že mi polovina zubu chyběla, mohu upřímně říci, že pan doktor má zlaté ruce.

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

3 nervy venku a bez jakékoliv bolesti. Zuby ani po odeznění anestezie nebolely. Je to profík, který dělá svoji práci skvěle! Vše u zákroku vysvětluje a popisuje to, co zrovna dělá.

Umístění: Ordinace

Maximální spokojenost. Bezbolestné zákroky, svědomitý a profesionální přístup, komunikace na jedničku. Jsem moc rád, že mohu chodit k panu doktorovi. Není co vytknout.

Je to náš nejlepší zubař ! Taaak jsem se bála vydělání nervů ze zubů a vůbec o zákroku nevím :-) Profik je to ! Pochvala ! Balcárkovi

Super zubař...kdysi mi i trhal Osmičku nahoře vlevo.Ani jsem nepostřehl,že během minutky byl venku...
Každá jeho práce je bez bolestí. ..všechno vysvětlí. ..baví se s pacientem...výborné vystupování a vřelé chování...
Pan doktor s velkým "D"

Nejlepší zubař... Pokuď má někdo strach ze zubařů vřele doporučuji. Vše bez bolesti, a bez následních komplikací.

Nejlepsi zubar pod sluncem, ochotny, mily, precizni, vse vysvetli. Tak lidsky pristup k pacientum by si ostatni lekari meli brat prikladem :)

Precizní, milý, ochotný v každé situaci. Jsem moc spokojená.

Vstřícný,vždy vyřeší danný problém,komunikuje a neobtěžu je ho komunikace s pacientem!!!!!!