Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil

Měl velmi krátkou arogantní fázi vůči pacientům , ale dostal se z ní (každý má právo na krizi i lékař) a je z něj člověk, kterého bych již nevyměnil ;), než aby nesmyslně rozhodnul sám tak konzultuje nebo při podezření odesílá na odborná pracoviště a za to má mou úctu.

J

s panem doktorem Řezáčem jsem nadmíru spokojen,vždy profesionální přístup,pokaždé důkladně zdiagnostikoval celkový zdrav. stav-i dle záznamů z karty,,poslal mě na podrobnější vyšetření a pak nastolil léčbu na míru.
Na svůj věk zkušený profík,perfektně sehraný se sestrami,u mě palec nahoru

A
Ověřený profil

Já i můj manžel jsme s tímto panem doktorem spokojeni,k nám se vždy choval se zájmem,vstřícně a obětavě.Je to pan DOKTOR...

Chodím k panu doktorovi už několik let. Chodím opravdu zřídka kdy, vždy až když k lékaři opravdu už musím. Naprosto vždy jsem odcházela od pana doktora spokojená. Nepatří k doktorům co napíše pacientovi to, co si sám naordinuje. Vždy mě poslal na odbornější vyšetření a nikdy nenechá nic náhodě. Na mě tedy působí velice dobře a sama za sebe ho můžu doporučit.

Dává léky a ani nezjistí jakou nemocí pacient trpí. Když nezabere ipubrofen, za týden nasadí antibiotika ale nepátrá po příčině nemoci. Dokud mi nic vážného není, půjdu k němu, ale s vážnějším problémem nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi dobrý lékař. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Doporučuji.

Oceňuji profesionální a racionální přístup tohoto lékaře.

já osobně mám s tímto doktorem výborné zkušenosti. Nikdy sem se s arogancí ani s neuctou nesetkal. K lékaři chodím jen ve výjmečných případech ale kdykoliv sem potřeboval pomoci, byl sem vyslyšen a vyléčen.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti