Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Klinika TORNERO s.r.o Jiný

Ultrazvukem asistované podvázání vypadalo na webu velmi lákavě a jeho absolvování předčilo mé očekávání. MUDr. Plzák má očividně v oboru velké zkušenosti; zásah byl precizní a bezbolestný, trval asi 15 minut a po chvíli odpočinku a testu jsem mohl odejít domů. Dva měsíce po zásahu nemám zatím nejmenší problém. Děkuji!
Není to úplně levné, ale vřele doporučuji.

Zdraví máme jenom jednou a tak jsem se rozhodla jít na operaci hemoroidů laserem.
Je to drahé ale rychlé,bezbolestné a teď mám klid od bolestivých nekonečných chvil.Jsem po operaci 4 měsíce a konečně mohu cestovat a užívat si života bez problémů.Chci touto cestou poděkovat panu
doktorovi M.Plzákovi a jeho asistence Pavle Filipi.Vřelý přístup k pacientovi je příkladný a tak ještě jednou moc děkuji.Zímová Libuše-Ústí nad Labem

dost drahá léčba,která by se měla dělat automaticky v nemocnicích- normální člověk na to nemá

myslím,že pan doktor se mi líbil co se týká komunikace s pacienty a chci se k němu objednat kvůli zanoření ilestomie.Sice je ze mě po operacích troska.Má někdo zkušenosti se zanořením ileostomie v Ustecké nemocnici i když má pověst nevalnou v jiných krajích.Děkuji.