Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Klášterní 117/2, Liberec
Ordborný lékař chirurg

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Škoda, škoda, veliká škoda..odešel nejen perfektní lékař, diagnostik, ale i člověk. Ještě dnes mi je do pláče, když vidím tmavé dveře ordinace, jakoby ho skutečně nikdo nemohl nahradit. Ošetřoval naše mentálně postižené klienty s takovým citem, klidem a úsměvem............těžko je nám bez VÁS

Bylo mi 24let,když mi pan doktor operoval žlučník,moje první operace a nikdy nezapomenu,jak se o mě staral před operací i po ní.Byl ke všem takový hodný a ochotný...strašně hodný člověk.Škoda,že takových doktorů není víc.Často si na něj vzpomenu a tak to bude pořád.Sbohem PANe doktore

Pan doktor Martin Pelikán byl vynikající člověk a chirurg a velmi mě jeho odchod zarmoutil.Takový člověk by neměl odcházet.Děkuji za to, jaký byl a věřím že si za ten svůj život tam nahoře vysloužil jen to nejkrásnější nísto.

Bohužel 13.6.2009 jsi Martine odešel.Musíme to alespoň napsat.Neustále nám chybíš a při vstupu na polikliniku pořád čekáme,že Tě potkáme,takovýho jaký jsi byl.Hovorný,usměvavý,milý prostě náš doktor.Chybíš všem,byla to velká chyba,že jsi odešel.

L
Ověřeny pacient

Tak on umřel... Velká škoda, měla jsem tu čest jen dvakrát, jako jedenáctiletá cácora, ale okamžitě jsem se do něj zamilovala.. byl opravdu hodný

R

DÍKY DOKTORE.
Soustrast rodině,pozůstalým,přátelům a kamarádům.

Z

Chirurgie v Liberci přišla o úžasného Člověka a vynikajícího odborníka. Nikdy na Tebe Martine nezapomenu. Zůstaneš v mém srdci navždy.

L

Vstřícný, ochotný, příjemný, profesionál

Z

Poliklinika přišla o lékaře,který byl velice schopný,pracovitý a hlavně morálně čistý člověk.Děkujeme Ti Martine za všechno co jsi dokázal nejen jako privátní lékař,ale i za dobu kdy jsi působil v nemocnici.Zachránil jsi spoustu lidí,ale bohužel Tebe se zachránit nepodařilo.Budeš všem moc chybět a svým kladným přístupem k chirurgii budeš vždy první.Na takového člověka jako jsi Ty se nezapomíná.

M

Nechce se nam tomu vubec uverit, tak prijemny, dobry, trpelivy, slusny clovek a doktor. Nezapomeneme.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti