Ordborný lékař chirurg
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Škoda, škoda, veliká škoda..odešel nejen perfektní lékař, diagnostik, ale i člověk. Ještě dnes mi je do pláče, když vidím tmavé dveře ordinace, jakoby ho skutečně nikdo nemohl nahradit. Ošetřoval naše mentálně postižené klienty s takovým citem, klidem a úsměvem............těžko je nám bez VÁS

Bylo mi 24let,když mi pan doktor operoval žlučník,moje první operace a nikdy nezapomenu,jak se o mě staral před operací i po ní.Byl ke všem takový hodný a ochotný...strašně hodný člověk.Škoda,že takových doktorů není víc.Často si na něj vzpomenu a tak to bude pořád.Sbohem PANe doktore

Pan doktor Martin Pelikán byl vynikající člověk a chirurg a velmi mě jeho odchod zarmoutil.Takový člověk by neměl odcházet.Děkuji za to, jaký byl a věřím že si za ten svůj život tam nahoře vysloužil jen to nejkrásnější nísto.

Bohužel 13.6.2009 jsi Martine odešel.Musíme to alespoň napsat.Neustále nám chybíš a při vstupu na polikliniku pořád čekáme,že Tě potkáme,takovýho jaký jsi byl.Hovorný,usměvavý,milý prostě náš doktor.Chybíš všem,byla to velká chyba,že jsi odešel.

Tak on umřel... Velká škoda, měla jsem tu čest jen dvakrát, jako jedenáctiletá cácora, ale okamžitě jsem se do něj zamilovala.. byl opravdu hodný

DÍKY DOKTORE.
Soustrast rodině,pozůstalým,přátelům a kamarádům.

Chirurgie v Liberci přišla o úžasného Člověka a vynikajícího odborníka. Nikdy na Tebe Martine nezapomenu. Zůstaneš v mém srdci navždy.

Vstřícný, ochotný, příjemný, profesionál

Poliklinika přišla o lékaře,který byl velice schopný,pracovitý a hlavně morálně čistý člověk.Děkujeme Ti Martine za všechno co jsi dokázal nejen jako privátní lékař,ale i za dobu kdy jsi působil v nemocnici.Zachránil jsi spoustu lidí,ale bohužel Tebe se zachránit nepodařilo.Budeš všem moc chybět a svým kladným přístupem k chirurgii budeš vždy první.Na takového člověka jako jsi Ty se nezapomíná.

Nechce se nam tomu vubec uverit, tak prijemny, dobry, trpelivy, slusny clovek a doktor. Nezapomeneme.