Samost.ord. PL pro dospělé
Palackého 1233, Pardubice

Umístění: Samost.ord. PL pro dospělé Jiný

Od začátku covidu se tam nelze dovolat, na SMS ani emaily nereagují, cca v 9hod už se zamyká čekárna, aby nechodili další lidi, do již nacpané čekárny plné lidí, co tam čekají už od 7mi hodin. Po většinu času "ordinuje" spíše sestřička Růženka, která neví, kam dřív skočit. Prumerná doba čekání je cca 3 hod. V čekárně není ani voda na pití, resp barel zde je, ale pokud náhodou je v něm nějaká voda, tak chuťově jak z kanalu.. Šílené..

Umístění: Samost.ord. PL pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Super doktor , srandista , krátká doba čekání , suprová sestřička , hezká ordinace , pán doktor se s tím nemaže co na srdci to na jazyku zeptá se třeba na to že jsem silný postavy a jak to dělám s partnerkou v posteli , tak to má být . Mohu doporučit pana doktora .

Jeden z mala vstricnych pardubivkych lekaru, ktery je ochotny pomoct kdyz je potreba. Navstevuju ho uz nekolik let a vzdy mi pomohl a mel dvere otevrene i kdyz jinde odmitali. Nejlepsi volba obvodaka kterou jsem mohla ucinit. Vzdy si me vyslechne a resi problemy objektivne vubec necpe antibiotika kdyz neni potreba. Ja jsem maximalne spokojena a neplanuju ho nikdy vymenit.

Pan doktor, dle toho, co tady čtu, jakým způsobem indikuje antibiotika, by měl vědět, že antibiotika v překladu znamenají proti životu a k jejich užívání musí být jasný důvod. To samé platí o pacientovi, kterému doporučuje léky s kontraindikací a lékárník pak musí za něj řešit vhodnou alternativu léku pro pacienta. Lékárník aby kontroloval lékaře, oni na to mnozí doktůrci spoléhají. Pan doktor by si měl doplnit vzdělání, aby docházelo k co nejmenšímu poškození pacienta!
Jinak níže od paní Zuzany, pěkný názor- propagovat originální léčiva je bohužel důvod finanční, což v dnešní zkažené době není nic neobvyklého. Jestliže lékař napíše na recept nezaměňovat, nemůže mu lékárník již nabídnout jinou alternativu léku se stejnou účinnou látkou.

Pan doktor mi předepsal během půl roku už druhé antibiotikum úplně zbytečně. Po výsledcích z výtěru mi akorát řekl, že jsem teď ještě pět dnů chráněná! Takže mi akorát sníží imunitu, aby mi mohl předepsat více antibiotik? Navíc mě velmi popudil novým plakátem v ordinaci, aby si lidé nenechali vyměňovat jím předepsané léky za generika - které jsou levnější a mají stejnou účinnou látku. V některých zemí (např. Francie) je dokonce uzákoněn prodej generik (pokud již existují) před originálními přípravky. Je tedy otázkou, proč se pan doktor rozhodl takto propagovat originální léčiva...

Ten pán mi pokaždé připadal dost arogantní. Zdálo se mi, že mi vůbec nechce pomoct.. taky že ne.

Plně souhlasím s kladným hodnocením pana doktodra a stále usměvavé setřičky

Skvělý lékař, takových moc není

Velmi ochotný lékař.

Od pana doktora jsem odesla i cela moje rodina.Pan doktor mi bez odbornych vysetreni psal antibiotika,takze jsem dopadla,ze jsem mela 5xantibiotika za zimu a temer mi nefungovaly,kdyz zabrat mely.Nyni mam diky tomu dost slabou imunitu.Pan doktor pise antibiotika od stolu a myslim si ,ze je dost zneuziva.To muze psat kazda sekretarka.Muj zdravotni stav se neuveritelne zhorsil spustily se mi dalsi gynekologicke problemy pod nadbytecnem uzivani antibiotik.Nemyslim si ze je uplne normalni brat BEZ vysetreni kazdy mesic antiotika celou zimu.Petra H.