MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• D
    Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím zhruba rok a půl, po tom co mi v kladenské nemocnici špatně dvakrát provedly potrat, tak pan doktor volal primári do nemocnice a ten mě konečně správně vyšetřil a pomohl mi. Nebýt pana doktora snad bych byla na kapackach do teď... Možná je trochu razny, ale myslim že to neznamená hned ze je to špatný doktor.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D
      Umístění: jiné místo

• L

Souhlasím se všemi negativními názory, které tu jsou napsány. Pan doktor zrovna moc milý vůči pacientům není. Servítky si opravdu nebere, přístup moc profesionální není.

• K

Já jsem byla nespokojena s panem doktorem protože jsem byla těhotna a on mi nechtěl říctc pohlavi dozvěděla jsem se to až tyden před porodem a poprve kdys jsem tam přisla s tim ze jsem nedostala měsičky tak kdys mi rekl že jsem těhotna tak se zeptal proč jsem nepřišla dřiv že jsem mohla jit na motrat ze jsem mlada čimž me docela naštval protože jsem poti potratum.kdyš jsem se přestěhovala a týden na to jsem šla na prohlitku no malo kdo si zapamatuje novou adresu za týden kdyš jsem mu řekla ze jsi ji ještě nepamatují řekl mi ,,VAŠE IQ BYCH CHTĚL MÍT" čímž mne urazil.Takže jsem rada že ho vyhodili a je tam ne ginekolog ale ginekološka.

• M

Dobrý den, ráda bych přidala negativní zkušenost s ordinací pana doktora Jandourka. V jeho péči jsem byla necelý rok a po celou dobu jsem se setkala pouze s odměřeným a hrubým chováním tohoto lékaře a neprofesionálním, protivným chováním jeho mladší sestry, s níž byl problém i objednání se po telefonu. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak nepříjemnou sestrou. Starší sestra vždy příjemná a vstřícná. Evidenci u tohoto lékaře jsem se rozhodla ukončit v polovině svého těhotenství, při němž jsem měla pocit, že lékaře vždy zdržuji a obtěžuji případnými otázkami. Nejsem náročná pacientka, ale těhotenské prohlídky vždy odbyl v rychlosti a převládl u mě pocit, že tímto způsobem nemám jistotu, že něco nepodcení a těhotenství proběhne v pořádku. Změnila jsem lékaře a jen lituji, že jsem to neudělala už dřív.
      M.

• V

Já k panu doktorovi chodím od té doby, co odešel pan doktor Hamouz do jiné ordinace a já se to nedozvěděla. Jsem velice spokojená. Vždy provede vyšetření rychle, bezbolestně a odpoví na všechny otázky. Narozdíl od předchozího lékaře nikdy v čekárně netrávím dlouho času. Objednám se a jdu prakticky na čas. Chodila jsem k němu i celé těhotenství a nikdy nic nezanedbal, ba naopak. Nebýt jeho péče, možná bych dnes neměla zdravou krásnou holčičku. Čím déle k němu chodím, tím mám k němu větší důvěru. To že se pokaždé neusmívá a třeba i nemá náladu dokážu pochopit. Pro mě je rozhodující, jaký je jako odborník. Príma pokecat si můžu s kamarádkou, na to nepotřebuji gynekologa. :)

• A

Souhlasím se všemi negativními názory a přidávám svůj!! Jandourek je neprofesionální a velmi hrubý doktor. Má obvodní lékařka mě poslala na gynekologii, aby se ujistila o jedné věci a jediné co mi doktor Jandrourek řekl je,že takové blbosti ho nezajímají...vyšetření bylo velmi surové a o chování ani nemluvím...NEDOPORUČUJI!!!...Jsou lepší lékaři, nyní mám nového gynekologa a konečně vím, jaké to je, jít ke gynekologovi v pohodě, uvolněná a nebat se na nic zeptat:)...

• K

Tento gynekolog nastoupil na PP klinice na místo pana dr. Hamouze, s kterým jsem byla spokojená. Na začátku byl v pohodě, ale v posledních 2 letech jsem před návštěvou byla akorát vynervovaná. Souhlasím se všemi negativními názory. Jandourek je nepříjemný, arogantní a zlý doktor. Po každém vyšetření jsem krvácela, a jeho jednání bylo strašné. V poslední době mám bolesti a problémy, ale doktor mě při poslední návštěvě skoro vynadal, co tam lezu, když jsem v pořádku,ať si zajdu k praktickému lékaři. Odcházela jsem se slzami v očích, ač mě normálně nic nerozhodí. Člověk je už takhle rozhozený, že se musí odhalovat před cizím mužem a kort po takovém jednání. Starší sestra byla vždy příjemná, ale ta druhá je na pěst!!!!!! Tak protivného člověka jsem v životě neviděla, při žádosti o recept 40 minutové čekání v PRÁZDNÉ čekárně a sestra si uvnitř krafe do telefonu a když se uráčí vylézt, už jen z jejího pohledu bych ji nejradši dala pár facek. Když člověk akutně potřebuje objednat, nemají volno NIKDY a když už přijdete, čekárna i ordinace je vždy prázdná. Po dnešním telefonátu, kdy jsem žádala o objednání na další den z důvodu bolestí, kdy sestra byla opět arogantní a protivná a do toho se tam s někým vykecávala ač jsem byla na telefonu, přecházím k jinému doktorovi. Tento doktor a jeho sestra nemají ve zdravotnictví co dělat, když se k pacientkám chovají hůř jak k dobytku. Bohužel stejné zkušenosti slyším od svých známých a doktor, ke kterému jsem se dnes objednala mi i potvrdil, jak slýchá jen negace na Jandourka. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!

• K

Pana doktora jsem vyhledala při akutních potížích, když můj gynekolog neordinoval a já potřebovala vyšetřit.
      Chovaní sestry neskutečné. Všechno se mnou řešila mezi dveřma. NAŠTĚSTÍ mě odmítli vzít. I když po rozhovoru s arogantní sestrou jsem byla rozhodnutná k panu doktorovi nejít, i kdyby se nakrásně uráčil mě vzít.
      Z mého pohledu zdravotní sestry je tohle neakceptovatelné!!!!
      Nechápu, jak člověk, který se rozhodne dělat toto povolání může mít takto nepochopitelně hnusné chovaní.

• S

bohužel jsem na tohoto lékaře narazila na pohotovosti, nikdy v životě jsem nezažila takové chování a to už člověk za život nasbírá hodně zkušeností s arogancí, ale takového hulváta opravdu těžko pohledat. jestli budu mít ještě někdy tu smůlu a narazím na pana Jandourka, zapnu si v kapse diktafon, ať si pan primář kdyžtak poslechne, koho má na oddělení. Nejvíc mě dostalo - na pohotovosti - sdělení, že mě vyšetří pouze pokud budu předem souhlasit s hospitalizací. A to jsem tam šla na začátku těhotenství po předchozím spontánním potratu a nechtěla jsem nic zanedbat. Po vyšetření, kdy se ukázalo, že je vše v pořádku, jsem musela podepsat revers a dozvěděla jsem se, že ZNEUŽÍVÁM ZDRAVOTNÍ PÉČI. Pro jistotu jsem se pak podívala na výplatní pásku, kolik každý měsíc odchází z mého platu na zdravotní pojištění....

• I

U doktora Jandourka jsem byla dvakrát, když jsem potřebovala nového gynekologa. Jedna sestra v předpokoji - nepříjemná, typ "domovnice" včetně neupraveného zevnějšku. Při prohlídce asistovala druhá sestra (nechápu proč, byla jsem pouze na prevenci), ta byla v pohodě. Nicméně další pár očí upřený přímo do otevřeného klína není zrovna příjemný.
      Doktor měl při vyšetření rádoby vtipné řeči (ten flek co mám na břiše není od práce,ale od zmrzliny).
      Jako odborníka ho nemůžu posoudit, jako člověk mi byl nepříjemný. Ptal se kam jsem chodila a hned mého předešlého doktora (který ukončil praxi a se kterým jsem byla velmi spokojená) pomluvil.
      Zařízení ordinace z dob otevření polikliniky by potřebovalo nejen renovaci, ale možná i pořádný úklid.
      Podruhé jsem si šla jen pro recept. Jelikož jsem, když vyšla sestra, teprve vyndavala kartu pojištěnce z pouzdra a nestačila jí podat hned, zabouchla mi dveře doslova před nosem a nechala mě tam stát jak za trest.
      Podotýkám, že kromě mě tam byla jediná pacientka a ta vešla s tím, že si jde také pouze pro recept.
      Návštěva gynekologa není pro žádnou z žen vrcholně příjemný zážitek, takže příjemný personál a profesionální chování by mělo být naprostou samozřejmostí pane doktore.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní