Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
51 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Velice arogantní, povýšený, bez zájmu aktivně problém řešit. Trpím na záněty, nikdy neodebere kultivaci, antibiotika střílí od boku, potíže se neustále vrací, potíže s počínající menopauzou ho v podstatě také nezajímají, stejně jako možné souvislosti potíží s jinými zdravotními problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Vždy milý, vstřícný, na všechny dotazy odpoví. Návštěvy zbytecne neprotahuje. Kdykoliv jsem potrebovala akutně objednat (i za 2 hodiny týž den), vzdy mě vzal a vyhověl. Paní sestřička je vstřícná a milá.


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Za mě příjemný a profesionální lékař . Konečně po letech se mi podařilo najít lékaře ,který má i lidsky přístup k pacientovi a nechová se arogantně .


J
Ověřeny pacient
Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

K panu doktorovi chodím zhruba rok a půl, po tom co mi v kladenské nemocnici špatně dvakrát provedly potrat, tak pan doktor volal primári do nemocnice a ten mě konečně správně vyšetřil a pomohl mi. Nebýt pana doktora snad bych byla na kapackach do teď... Možná je trochu razny, ale myslim že to neznamená hned ze je to špatný doktor.


L
Ověřeny pacient

Souhlasím se všemi negativními názory, které tu jsou napsány. Pan doktor zrovna moc milý vůči pacientům není. Servítky si opravdu nebere, přístup moc profesionální není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Já jsem byla nespokojena s panem doktorem protože jsem byla těhotna a on mi nechtěl říctc pohlavi dozvěděla jsem se to až tyden před porodem a poprve kdys jsem tam přisla s tim ze jsem nedostala měsičky tak kdys mi rekl že jsem těhotna tak se zeptal proč jsem nepřišla dřiv že jsem mohla jit na motrat ze jsem mlada čimž me docela naštval protože jsem poti potratum.kdyš jsem se přestěhovala a týden na to jsem šla na prohlitku no malo kdo si zapamatuje novou adresu za týden kdyš jsem mu řekla ze jsi ji ještě nepamatují řekl mi ,,VAŠE IQ BYCH CHTĚL MÍT" čímž mne urazil.Takže jsem rada že ho vyhodili a je tam ne ginekolog ale ginekološka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych přidala negativní zkušenost s ordinací pana doktora Jandourka. V jeho péči jsem byla necelý rok a po celou dobu jsem se setkala pouze s odměřeným a hrubým chováním tohoto lékaře a neprofesionálním, protivným chováním jeho mladší sestry, s níž byl problém i objednání se po telefonu. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak nepříjemnou sestrou. Starší sestra vždy příjemná a vstřícná. Evidenci u tohoto lékaře jsem se rozhodla ukončit v polovině svého těhotenství, při němž jsem měla pocit, že lékaře vždy zdržuji a obtěžuji případnými otázkami. Nejsem náročná pacientka, ale těhotenské prohlídky vždy odbyl v rychlosti a převládl u mě pocit, že tímto způsobem nemám jistotu, že něco nepodcení a těhotenství proběhne v pořádku. Změnila jsem lékaře a jen lituji, že jsem to neudělala už dřív.
M.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Já k panu doktorovi chodím od té doby, co odešel pan doktor Hamouz do jiné ordinace a já se to nedozvěděla. Jsem velice spokojená. Vždy provede vyšetření rychle, bezbolestně a odpoví na všechny otázky. Narozdíl od předchozího lékaře nikdy v čekárně netrávím dlouho času. Objednám se a jdu prakticky na čas. Chodila jsem k němu i celé těhotenství a nikdy nic nezanedbal, ba naopak. Nebýt jeho péče, možná bych dnes neměla zdravou krásnou holčičku. Čím déle k němu chodím, tím mám k němu větší důvěru. To že se pokaždé neusmívá a třeba i nemá náladu dokážu pochopit. Pro mě je rozhodující, jaký je jako odborník. Príma pokecat si můžu s kamarádkou, na to nepotřebuji gynekologa. :)


A
Ověřeny pacient

Souhlasím se všemi negativními názory a přidávám svůj!! Jandourek je neprofesionální a velmi hrubý doktor. Má obvodní lékařka mě poslala na gynekologii, aby se ujistila o jedné věci a jediné co mi doktor Jandrourek řekl je,že takové blbosti ho nezajímají...vyšetření bylo velmi surové a o chování ani nemluvím...NEDOPORUČUJI!!!...Jsou lepší lékaři, nyní mám nového gynekologa a konečně vím, jaké to je, jít ke gynekologovi v pohodě, uvolněná a nebat se na nic zeptat:)...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti