MUDr.

Martin Jandourek

Gynekolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • J
  Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

  Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Luboš Karásek
  Luboš Karásek
  Gynekolog
  Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
  Skvělý doktor. Příjemný, pečlivý, všechno objasní ne jak ostatní doktory jen aby se zbavily člověka. Rozhodně doporučuji… Více

  Halina Kačinská ( Markin)
  Halina Kačinská ( Markin)
  Gynekolog
  Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
  Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré… Více

  Antonín Kaprál (Primář)
  Antonín Kaprál (Primář)
  Gynekolog
  Milady Horákové 116/109, Praha
  Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný. Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí… Více

  Petr Holý
  Petr Holý
  Gynekolog
  Mazurská 484/2, Praha
  Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

  Martin Dvořák
  Martin Dvořák
  Gynekolog
  Hnězdenská 2, Praha
  Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  3

  Obecné skóre
  48 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • J
   Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

   Já mám u pana doktora Jandourka první návštěvu za sebou a mohu říci,že si na nic nemohu stěžovat. Byl velice ochotný,příjemný a vyšetření bezbolestné. Jeho sestřička byla také velice příjemná.

  • D
   Umístění: jiné místo

   K panu doktorovi chodím zhruba rok a půl, po tom co mi v kladenské nemocnici špatně dvakrát provedly potrat, tak pan doktor volal primári do nemocnice a ten mě konečně správně vyšetřil a pomohl mi. Nebýt pana doktora snad bych byla na kapackach do teď... Možná je trochu razny, ale myslim že to neznamená hned ze je to špatný doktor.

  • L

   Souhlasím se všemi negativními názory, které tu jsou napsány. Pan doktor zrovna moc milý vůči pacientům není. Servítky si opravdu nebere, přístup moc profesionální není.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • K

   Já jsem byla nespokojena s panem doktorem protože jsem byla těhotna a on mi nechtěl říctc pohlavi dozvěděla jsem se to až tyden před porodem a poprve kdys jsem tam přisla s tim ze jsem nedostala měsičky tak kdys mi rekl že jsem těhotna tak se zeptal proč jsem nepřišla dřiv že jsem mohla jit na motrat ze jsem mlada čimž me docela naštval protože jsem poti potratum.kdyš jsem se přestěhovala a týden na to jsem šla na prohlitku no malo kdo si zapamatuje novou adresu za týden kdyš jsem mu řekla ze jsi ji ještě nepamatují řekl mi ,,VAŠE IQ BYCH CHTĚL MÍT" čímž mne urazil.Takže jsem rada že ho vyhodili a je tam ne ginekolog ale ginekološka.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • M

   Dobrý den, ráda bych přidala negativní zkušenost s ordinací pana doktora Jandourka. V jeho péči jsem byla necelý rok a po celou dobu jsem se setkala pouze s odměřeným a hrubým chováním tohoto lékaře a neprofesionálním, protivným chováním jeho mladší sestry, s níž byl problém i objednání se po telefonu. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak nepříjemnou sestrou. Starší sestra vždy příjemná a vstřícná. Evidenci u tohoto lékaře jsem se rozhodla ukončit v polovině svého těhotenství, při němž jsem měla pocit, že lékaře vždy zdržuji a obtěžuji případnými otázkami. Nejsem náročná pacientka, ale těhotenské prohlídky vždy odbyl v rychlosti a převládl u mě pocit, že tímto způsobem nemám jistotu, že něco nepodcení a těhotenství proběhne v pořádku. Změnila jsem lékaře a jen lituji, že jsem to neudělala už dřív.
   M.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • V

   Já k panu doktorovi chodím od té doby, co odešel pan doktor Hamouz do jiné ordinace a já se to nedozvěděla. Jsem velice spokojená. Vždy provede vyšetření rychle, bezbolestně a odpoví na všechny otázky. Narozdíl od předchozího lékaře nikdy v čekárně netrávím dlouho času. Objednám se a jdu prakticky na čas. Chodila jsem k němu i celé těhotenství a nikdy nic nezanedbal, ba naopak. Nebýt jeho péče, možná bych dnes neměla zdravou krásnou holčičku. Čím déle k němu chodím, tím mám k němu větší důvěru. To že se pokaždé neusmívá a třeba i nemá náladu dokážu pochopit. Pro mě je rozhodující, jaký je jako odborník. Príma pokecat si můžu s kamarádkou, na to nepotřebuji gynekologa. :)

  • A

   Souhlasím se všemi negativními názory a přidávám svůj!! Jandourek je neprofesionální a velmi hrubý doktor. Má obvodní lékařka mě poslala na gynekologii, aby se ujistila o jedné věci a jediné co mi doktor Jandrourek řekl je,že takové blbosti ho nezajímají...vyšetření bylo velmi surové a o chování ani nemluvím...NEDOPORUČUJI!!!...Jsou lepší lékaři, nyní mám nového gynekologa a konečně vím, jaké to je, jít ke gynekologovi v pohodě, uvolněná a nebat se na nic zeptat:)...

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • K

   Tento gynekolog nastoupil na PP klinice na místo pana dr. Hamouze, s kterým jsem byla spokojená. Na začátku byl v pohodě, ale v posledních 2 letech jsem před návštěvou byla akorát vynervovaná. Souhlasím se všemi negativními názory. Jandourek je nepříjemný, arogantní a zlý doktor. Po každém vyšetření jsem krvácela, a jeho jednání bylo strašné. V poslední době mám bolesti a problémy, ale doktor mě při poslední návštěvě skoro vynadal, co tam lezu, když jsem v pořádku,ať si zajdu k praktickému lékaři. Odcházela jsem se slzami v očích, ač mě normálně nic nerozhodí. Člověk je už takhle rozhozený, že se musí odhalovat před cizím mužem a kort po takovém jednání. Starší sestra byla vždy příjemná, ale ta druhá je na pěst!!!!!! Tak protivného člověka jsem v životě neviděla, při žádosti o recept 40 minutové čekání v PRÁZDNÉ čekárně a sestra si uvnitř krafe do telefonu a když se uráčí vylézt, už jen z jejího pohledu bych ji nejradši dala pár facek. Když člověk akutně potřebuje objednat, nemají volno NIKDY a když už přijdete, čekárna i ordinace je vždy prázdná. Po dnešním telefonátu, kdy jsem žádala o objednání na další den z důvodu bolestí, kdy sestra byla opět arogantní a protivná a do toho se tam s někým vykecávala ač jsem byla na telefonu, přecházím k jinému doktorovi. Tento doktor a jeho sestra nemají ve zdravotnictví co dělat, když se k pacientkám chovají hůř jak k dobytku. Bohužel stejné zkušenosti slyším od svých známých a doktor, ke kterému jsem se dnes objednala mi i potvrdil, jak slýchá jen negace na Jandourka. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • K

   Pana doktora jsem vyhledala při akutních potížích, když můj gynekolog neordinoval a já potřebovala vyšetřit.
   Chovaní sestry neskutečné. Všechno se mnou řešila mezi dveřma. NAŠTĚSTÍ mě odmítli vzít. I když po rozhovoru s arogantní sestrou jsem byla rozhodnutná k panu doktorovi nejít, i kdyby se nakrásně uráčil mě vzít.
   Z mého pohledu zdravotní sestry je tohle neakceptovatelné!!!!
   Nechápu, jak člověk, který se rozhodne dělat toto povolání může mít takto nepochopitelně hnusné chovaní.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • S

   bohužel jsem na tohoto lékaře narazila na pohotovosti, nikdy v životě jsem nezažila takové chování a to už člověk za život nasbírá hodně zkušeností s arogancí, ale takového hulváta opravdu těžko pohledat. jestli budu mít ještě někdy tu smůlu a narazím na pana Jandourka, zapnu si v kapse diktafon, ať si pan primář kdyžtak poslechne, koho má na oddělení. Nejvíc mě dostalo - na pohotovosti - sdělení, že mě vyšetří pouze pokud budu předem souhlasit s hospitalizací. A to jsem tam šla na začátku těhotenství po předchozím spontánním potratu a nechtěla jsem nic zanedbat. Po vyšetření, kdy se ukázalo, že je vše v pořádku, jsem musela podepsat revers a dozvěděla jsem se, že ZNEUŽÍVÁM ZDRAVOTNÍ PÉČI. Pro jistotu jsem se pak podívala na výplatní pásku, kolik každý měsíc odchází z mého platu na zdravotní pojištění....

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní