Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN
Olomoucká 86, Opava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Naprosto skvělý lékař. Operace žil proběhla bezbolestně s minimálním pooperačním omezením. Péče pana doktora je profesionální, pacientovi věnuje svůj čas a má velmi empatický přístup, stejně tak, sestřička. Pana doktora jsem si vybrala na základě doporučení a byla to skvělá volba.

Účinnost léčby, ochota pomoci,
profesionální přístup.

Profesionál -ošetření proběhlo bezbolestně, příjemná sestra, moderní ordinace.

Byl jsem na laserove operaci krecove zily. Prubeh skvely. Nic nebolelo. Byla to tzv. zazitkova chirurgie, zakrok jsem sledoval zaroven na monitoru. Pooperacni komplikace jsem nemel. A za hodinku a neco jsem odesel domu. Muzu jen doporucit.

Moc příjemní, a léčba účinná...jsou vidět výsledky. Přístup lékaře a sestřičky uuuuúžasný...

Jako lékař velmi zkušený a úspěšný v zákrocích, velmi příjemný a empatický

Umístění: Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN Jiný

Pěkné prostředí. Velmi příjemný a vstřícný přístup se snahou a cílem pomoci. Při vyšetření i operaci všechno dopodrobna vysvětleno. Pan doktor i sestřičky mají smysl pro humor. Při objednávce maximální vstřícnost. Děkuji za Vaši práci.

Nadstandardní a profesionální přístup, maximální komfort

Specialista, který ví, co dělá. Příjemné prostředí. Příjemná sestřička. Velmi vstřícný přístup. Tak by to mělo vypadat v každé ordinaci. Operace křečových žil proběhla bez problémů. Přesně, jak doktor slíbil a za pár dnů jsem už běhal :-).

Jsem spokojena s výsledkem po zákroku po estetické i zdravotní stránce. Příjemné prostředí i celkový dojem. Doporučuji