Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

• Skřípání zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MDDr. Martin Fiala implantáty

Skvělý zubař, pečlivý, šikovný, jeho práce je stoprocentní a proto ho můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásné, zdravé zuby bez bolesti se skvělou péčí. V případě problémů ochotné asistentky na recepci vyjdou vždy vstříc dle potřeb, také musím pochválit skvělý tým sestřiček.

Pan doktor Fiala je super. Moc mu chci poděkovat za vše co dělá pro moji celou rodinu. Ochota,vstřícnost a úsměv v jeho tváři nikdy nezklame. Jsem ráda, že máme velmi kvalitního zubního lékaře. Poděkování za skvělou práci také patří celému jeho týmu.
Hanka Basíková

Ráda bych poděkovala panu doktorovi Fialovi, který dal do pořádku chrup celé naší rodině. Takové bílé ,poctivé plomby nám neudělal nikdo za celý život a vůbec nám nevadilo, že jsme museli za panem doktorem dojíždět do Prahy. Oceňujeme také milé chování. Pana doktora si oblíbila i naše čtyřletá dcera, která se v minulosti bála každého lékaře. . Panu doktorovi patří opravdu veliký dík!
Tymykovi z H.K.

Pana doktora M.Fialu mohu doporucit kazdemu, kdo hleda kvalitniho zubniho lekare s profesionalnim a lidskym pristupem. Vse dobre vysvetli a poradi, ktery zakrok je nejvhodnejsi, je velmi peclivy a snazi se, aby vse probehlo pokud mozno bezbolestne. Takze uz se mohu zase usmivat. :) Dekuji.

Pan doktor Fiala je precizní mlady lékař a úžasný člověk.Doporučuji ho všem co hledají kvalitu a profesionální přístup na špičkové úrovni bez bolesti.Poradi a podá dostatek informací k tomu jak se správně starat o zdravé zoubky a předcházet tak kazům a nepříjemným problémům.V případě nutnosti ošetření vykouzlí atmosféru a pohodlí které je spíše relaxaci než něčím,čeho by se měl člověk obávat.Za mě 10/10!Díky pane doktore.

Pan doktor Fiala je nejlepší stomatolog, kterého jsem poznala. Je profesionálem ve svém oboru. Má úžasný přístup k pacientům, je velice příjemný, empatický a precizní. Ochotně všechno vysvětlí a doporučí nejvhodnější řešení, snaží se o to, aby se pacient v ordinaci cítil co nejlépe, hlavně, aby vše proběhlo bez bolesti. Dělal mi estetickou rekonstrukci chrupu pomocí keramických fazet, jedná se o velmi náročnou jemnou práci, která vyžaduje od lékaře mistrovský výkon. Výsledek je naprosto dokonalý. Mohu jen a jen doporučit.

Vážená paní Maťková,
velmi děkuji za Vaše hřejivá slova. Bylo mi radostí s Vámi spolupracovat!

Úžasný lidský přístup, naprosto bezbolestné a perfektní ošetření.
Báječná je i možnost rajského plynu.
Jsem den po resekci osmičky a nemám žádnou bolest, ani otok.
Patřím mezi pacienty "jsem vyděšená k smrti", ale po chvilce už se v ordinaci cítíte
skoro jako s přáteli na kávě. Pan doktor je velmi jemný a precizní
a během ošetření se stará, zda-li vás něco nebolí.
Jsem naprosto nadšená, že jsem na pana doktora narazila
a teď už můžu chodit k zubaři beze strachu.
Kdyby byl každý lékař jako pan doktor Fiala, na světě by bylo krásně.