Martin Bartoň, zubař Jablonné v Podještědí

Zubař Více

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí
Praktický zubní lékař

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Super zubař! má cit a opravdu umí! Muzu jen doporučit. A opravdu doporučí takovou léčbu aby jste vždy byli spokojeni.

je to opravdu pan doktor ne jako jini co chteji jen prachy martin dela z citem prostr p doktor

zdravim je to zubar profik a machr smekam pred nim

Velice příjemný a šikovný ,poradí jak a co doporučuje sám a vyslechne i váš názor a zhodnotí, je-li možné takto postupovat a zhotovit(myslím korunky).
Cenově dostupné,porovnáno s Prahou Asklepion.Doporučuji!

Nejlepší zubař,ke kterému jsem kdy chodila.A je to sympaták,ochotný a dělá opravdu bezbolestně! Jsem velmi spokojená.

Já mám se zuby problémy, ale tento zubař mi je postupně léčí. Je to machr, pracuje precizně, bezbolestně a je sympaťák

šikulka

Nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala!!!! fakt profík:-)

nemohu si na něj stěžovat,vždy ochotný,v pohodě človíček!Jen je tam málo,ale já jsem na stoprocent spokojená!!!!!!

zdravim nechapu jak nekdo muze napsat zubař experimentator ja si na nej nemohu stezovat a je to fakt machr dela bez bolestne a ja sem velmy spokojeny