Odborný lékař chirurgie
Žižkova 2379, Karviná

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie podezření na lipom

Po návštěvě praktického lékaře jsem dostal žádanku na chirurgii. Po přečtení recenzí zde jsem zvolil pana ,,doktora". Byla to chyba. Již nikdy více!
Můj praktický lékař si nebyl jistý o co se přesně jedná zda lipom případně absces. Do zprávy napsal ,,dle pacienta lipom" a chtěl další vyšetření od tohoto ,,specialisty". Návštěva praktika proběhla v pátek i s měřením CRP, které bylo 33. O víkendu postupně vzrůstala teplota a v pondělí jsem tedy navštívil chirurgii. Můj problém se rozhodl jednou větou rozebrat hned v čekárně s tím, že jsem mu předal zprávu. Řekl, že se na mě ani dívat nebude a poslal mi sestru aby mě objednala. Termín 18.2.. I přes informaci o teplotě 38° a vyšší jsem se dozvěděl, že mám nějakou virózu a není tedy potřeba aby se na mne pan doktor podíval.
Řekněme, že se mi názor, ani doba objednání, nezdál a proto jsem obratem vyhledal jiného chirurga. Ten se na mne podíval a zhrozil se. Jednalo se o atherom s velkým množstvím hnisu (0,5l tekutiny) a perfektní zánět, okamžitý chir. zákrok s vyčištěním atd.
Pokud tedy potřebujete pomoc, zde ji nehledejte.

Jednička v oboru. Naše rodina využívá jeho služeb už řadu let a nikdy nebyl sebemenší problém. Děkujeme Martine.

Nedávno jsem byl na operaci a operoval mě pan primář Bartoň. Je velmi ochotný a má velmi profesionální přístup. Je to opravdový odborník ve svém oboru, Doporučuji všem.

Velice profesionální, milý a ochotný lékař, vstřícný k pacientovi. Vyzařuje z něj pozitivní energie, je vždy ochotný pomoci, je velmi pečlivý a zodpovědný, jeho chování je vždy příjemné a citlivé..Pacienta neodbývá, ale vždy ochotně pomůže a poradí. Nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala (a nejen já, ale i známí a příbuzní), mám v něj 100% důvěru a vždy se na něho znovu obrátím..Kéž by takových doktorů bylo více..

Musím se všemi souhlasit, člověk na úrovni který si nehraje na to, že je něco víc i když je primářem. Velice příjemný lékař, který ví, co dělá. Vše vysvětlí a nedělá s lidí hlupáky jako někteří lékaři. Kéžby bylo takových lékařů i lidí jako je on, víc.

Moc, moc gratuluji p. doktorovi k primariátu chirurgie , je a byl pro mě jednička už jako lékař, když nastoupil v Karviné jako lékař. Jeho chování , přístup k pacientum i personálu byl vždy příkladem pro všechny. Přeji mu hodně zdařilých zákroku, operací, hlavně at zustane takový, jako vždy byl !! Báječný chlap, ochotný pomoct všem bez rozdílu.
Kéž by takových lékařu bylo u nás víc !!!!

Pan doktor je velmi příjemný,citlivý jak k pacientovi tak i k rodině operoval manžela 8.5.2012 po úrazu kotníku a
ikdyž léčba není u konce jsme si jisti ,že odvedl perfektní práci .Děkujeme

Pan doktor je velice obětavý, příjemný, pečlivý a komutativní profesionál. Moc mu děkuji za jeho lidský přístup. Kéž by bylo víc takových pracovní¨ků ve zdravotnictví.

Velmi vstřícný, ochotný, korektní, komunikativní - prostě profesionál na svém místě! Přál bych nám všem více takových lékařů, kteří umějí pacientovi vždy vyjít vstříc. Moc děkuji za jeho práci.

Velice milý, "lidský" lékař. V jeho mammologické poradně se necítíte trapně a rozpačitě, je velmi citlivý a ochotně zodpoví vaše dotazy. Jen více takových lékařů.