Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Žižkova 2379, Karviná
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař chirurgie podezření na lipom

Po návštěvě praktického lékaře jsem dostal žádanku na chirurgii. Po přečtení recenzí zde jsem zvolil pana ,,doktora". Byla to chyba. Již nikdy více!
Můj praktický lékař si nebyl jistý o co se přesně jedná zda lipom případně absces. Do zprávy napsal ,,dle pacienta lipom" a chtěl další vyšetření od tohoto ,,specialisty". Návštěva praktika proběhla v pátek i s měřením CRP, které bylo 33. O víkendu postupně vzrůstala teplota a v pondělí jsem tedy navštívil chirurgii. Můj problém se rozhodl jednou větou rozebrat hned v čekárně s tím, že jsem mu předal zprávu. Řekl, že se na mě ani dívat nebude a poslal mi sestru aby mě objednala. Termín 18.2.. I přes informaci o teplotě 38° a vyšší jsem se dozvěděl, že mám nějakou virózu a není tedy potřeba aby se na mne pan doktor podíval.
Řekněme, že se mi názor, ani doba objednání, nezdál a proto jsem obratem vyhledal jiného chirurga. Ten se na mne podíval a zhrozil se. Jednalo se o atherom s velkým množstvím hnisu (0,5l tekutiny) a perfektní zánět, okamžitý chir. zákrok s vyčištěním atd.
Pokud tedy potřebujete pomoc, zde ji nehledejte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Jednička v oboru. Naše rodina využívá jeho služeb už řadu let a nikdy nebyl sebemenší problém. Děkujeme Martine.

Z
Ověřeny pacient

Nedávno jsem byl na operaci a operoval mě pan primář Bartoň. Je velmi ochotný a má velmi profesionální přístup. Je to opravdový odborník ve svém oboru, Doporučuji všem.

O
Ověřeny pacient

Velice profesionální, milý a ochotný lékař, vstřícný k pacientovi. Vyzařuje z něj pozitivní energie, je vždy ochotný pomoci, je velmi pečlivý a zodpovědný, jeho chování je vždy příjemné a citlivé..Pacienta neodbývá, ale vždy ochotně pomůže a poradí. Nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala (a nejen já, ale i známí a příbuzní), mám v něj 100% důvěru a vždy se na něho znovu obrátím..Kéž by takových doktorů bylo více..

Z
Ověřeny pacient

Musím se všemi souhlasit, člověk na úrovni který si nehraje na to, že je něco víc i když je primářem. Velice příjemný lékař, který ví, co dělá. Vše vysvětlí a nedělá s lidí hlupáky jako někteří lékaři. Kéžby bylo takových lékařů i lidí jako je on, víc.

N
Ověřeny pacient

Moc, moc gratuluji p. doktorovi k primariátu chirurgie , je a byl pro mě jednička už jako lékař, když nastoupil v Karviné jako lékař. Jeho chování , přístup k pacientum i personálu byl vždy příkladem pro všechny. Přeji mu hodně zdařilých zákroku, operací, hlavně at zustane takový, jako vždy byl !! Báječný chlap, ochotný pomoct všem bez rozdílu.
Kéž by takových lékařu bylo u nás víc !!!!

G
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný,citlivý jak k pacientovi tak i k rodině operoval manžela 8.5.2012 po úrazu kotníku a
ikdyž léčba není u konce jsme si jisti ,že odvedl perfektní práci .Děkujeme

V
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice obětavý, příjemný, pečlivý a komutativní profesionál. Moc mu děkuji za jeho lidský přístup. Kéž by bylo víc takových pracovní¨ků ve zdravotnictví.

Ověřeny pacient

Velmi vstřícný, ochotný, korektní, komunikativní - prostě profesionál na svém místě! Přál bych nám všem více takových lékařů, kteří umějí pacientovi vždy vyjít vstříc. Moc děkuji za jeho práci.

Velice milý, "lidský" lékař. V jeho mammologické poradně se necítíte trapně a rozpačitě, je velmi citlivý a ochotně zodpoví vaše dotazy. Jen více takových lékařů.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti