Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Příčná 331, Železný Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den,ordinaci paní Vavrichove, mohu jen doporučit, jelikož vždy když jsem přišel s nemocí dokázali pani doktoři diagnostikovat zdravotní obtíže a nasadit účinné léky, aniž bych nejdříve v lékárnách utracel, nesmyslné peníze za zbytečnou léčbu a prodlužování léčby. Páni doktoři mají velké skusenosti a jsou to odborníci na svém místě. Sestřička v této ordinaci je člověk na pravém místě, velmi ochotná, která by měla dostat řad za zasluhy, myslím si že praktický lekari v Železném Brodě by si měli vzít veliký příklad z této ordinace, kde nemají zlatou tabulku, neklepat a když se telefonicky neobjednate tak vám ani nikdo dveře neotevre. Za mě tato ordinace a lékaři v ní je ukázka prvotřídního zdravotnictví. Děkuji

D
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den,když chodíte a jste schopni si k této p.doktorce dojít,pak je vše v pořádku.Jà mám maminku,která již k p.doktorce nedojde .P.doktorka nechce jezdit po návštěvách,i přez opakované žádosti aby maminku přišla vyšetřit nepřijela,navýšila ji léky aniž by ji vyděla.Maminka skončila v hrozném stavu v nemocnici a my teď doufáme,že to přežije.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den, rád bych pochválil Paní doktorku a její ochotu vždy pomoci a poradit a také sestřičku, která velice bystře a hbitě reaguje a pracuje přesně tak, jak by sestra u ambulantního lékaře měla pracovat.


M
Ověřený profil

Ráda bych se tímto přidala k pochvalám na paní doktorku Vavřichovou a dementovala tím i negativní pohled některých pacientů na sestru Filipovou. Za celých bezmála 40 let, v kterých do této ordinace docházím, jsem se nesetkala s ničím, co by se ani vzdáleně podobalo neochotě, zmiňované aroganci nebo laxnosti. Naopak, považuji si velice empatického přístupu obou dam, u sestry Filipové zejména jejího bystrého úsudku, pohotovosti a briskního odbavování všech úkonů a formalit, které z její funkce vyplývají. Vždy odsud odcházím spokojena a nadšena tím, že jsou ještě v této uspěchané a neosobní době lidé tzv." na svém místě".Za to jim srdečně DĚKUJI!!! Mirka Ř.


Marta Vavřichová je mojí osobní lékařkou již mnoho let a nikdy nezklamala.
I její odborná doporučení dopadla na výbornou.
MalinováMáří


Sestra absolutně nesnesitelná-arogantní a laxní přistup k pacientovi. Paní doktorka sice milá a hodná, ale po odborné stránce má rezervy (posílá na odborné vyšetření pacienta "zbytečně" např. do Semil, kde dané vyšetření už dávno nedělají; používá nevhodné léky anebo kombinace léků, nad kterými pak odborníci kroutí hlavou...). Jinak jsem zažil, že hodinu po začátku ordinační doby (v čekárně 12 pacientů) si p. doktorka a sestra daly kafíčko a dobrou půlhodinu neordinovaly (sestra afektovaně vykládala své osobní zážitky, které šly se vším všudy slyšet do plné čekárny!!!!-zcela neprofesionální přístup).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Bezva doktorka, milá, ochotná a lidská, není jí zatěžko udělat pro pacienta i to, co je nad rámec její práce. O sestřičce se totéž říci bohužel nedá, ale asi to tak musí být, aby byla zachována rovnováha.


L

Nemám na co bych si stěžoval a jsem za to rád. Mohu pouze chválit.


Souhlasím. Sestra je na většinu pacientů nepříjemná. Paní doktorka bez chyb.


H

Velmi dobrá a perfektní lékařka,lidská,pečlivá.Akorát tu zdr.sestřičku by měla vyměnit dělá ji ostudu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu