ZŠ Demlova 18
Demlova 18, Olomouc

Výborná zubařka, víc než profesionál a bezvadný člověk. Také sestřička je velice milá.
Mohu vřele doporučit.

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla nejmenší problém a vždy jsem s ní byla spokojená.

Opravdu nechapu ty zaporne reakce, pani doktorka je skvela, profesionalni, stejne jako sestricka. kdyz se objednavam, objedna me hodne rychle, treba hned druhy den. to proto, ze jsou tam ted s panem doktorem dva. chodim k ni od detstvi, taky jsem chodila na zs demlova a nemuzu si u ni na nic stezovat. aspon podle zkusenosti mych i od znamych...ja osobne bych nemenila!!!

Plně souhlasím s předchozím příspěvkem. Paní doktorka si byla plně vědoma, že všeci žáci ZŠ Demlova k ní musí chodit na preventivky (pravda, nevim jestli toto přetrvává dodnes) a taky se takto potom chovala. Při vrtání nebo trhání zubů, když jsem řekla, že mě to bolí, tak mi akorát odvětvila, že bych mohla být dobrá herečka. Když jsem po ní žádala u vrtání lokálku, tak mi řekla: "že to snad vydržim, ne.? Že nejsem už žádné malé dítě." Naštěstí už chodím k jiné zubařce, a i kdyby byla poslední stomatolog v republice, radši si ten zub půjdu nechat vytrhnout ke kováři!!!

Chodila jsem k této doktorce již od dětství. Naposledy když jsem tam byla, byla jsem objednaná na určitou hodinu. Měla tam nějakou známou, kterou ošetřovala více než hodinu a při odchodu se mohutně smály. Když už jsem doufala, že jdu na řadu, tak mi sestra řekla, že musím přijít jindy, neboť jdou na oběd. Co si vůbec o sobě myslí, to nechápu, čekala jsem tam přes hodinu i přesto, že jsem byla objednaná a ve finále mi řekli, že mají pauzu na oběd, takže mám smůlu.
Takhle se může chovat opravdu jen zubař, který má ještě z dob komunismu jistotu pacientů, protože jsme k ní všichni ze ZŠ Demlova chodili povinně. A ty její zákroky nic moc, co mohla tak zkazila, ale tomu samozřejmě jako laik nerozumím, to se pozná až časem.
Už k ní nechodím, našla jsem mnohem lepšího a profesionálnějšího zubaře.
Tuto nedoporučuji.

Nejen výborná lékařka a odbornice, ale i skvělý člověk. Něměnila bych!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Pane doktore,od té doby, kdy odešla moje skvělá zubní lékařka do důchodu,mám neuvěřitelnou smůlu.Kvůli laxnímu přístupu jednoho lékaře jsem přišla o stoličku. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi otevřel 2 zuby a při čištění kanálků mi zanesl infekci, a i když mi je, podotýkám ručně, čistil opakovaně, zkusila jsem si 4 měsíce hrozných bolestí. Teprve po intervenci Stomatologické komory mi kanálky vyplnil "zázračnou látkou",ale i poté mě zuby bolely ještě 8 měsíců a do ted nejsou v pořádku. Nyní u jiného lékaře ...mi ošetřoval kaz na krčku, už je to měsíc a krček mě na studené pití nepředstavitelne bolí. Prosím Vás, ptám se, mohu jít k jinému lékaři krček si nechat opravit a kdy nejdříve, když v tohoto lékaře jsem opet ztratila důveru? Už nevím kudy kam a jsem opravdu zoufalá.

Dobrý den, zvýšená citlivost zubů může být v tomto období způsobena i kyselým ovocem, pitím čaje s citrónem, zvýšenou konzumací pomerančů, mandarinek, vitaminu C, různých Coldrexů, vína, džusů, punčů či svařáků atd. Měly by pomoci pasty na citlivé zuby - sensodyne repair nebo zelená elmex sensitive professional. Po vyčištění nejlépe nevyplachovat, jen vyplivnout zbytky pasty.

Co se týče krčkové plomby, lze vyměnit po registraci u jiného lékaře, která může být po třech měsících od poslední návštěvy u předchozího lékaře. Nutno však podotknout, že hlubší krčkové výplně, obzvláště čerstvě zhotovené, mohou být velmi citlivé první tři měsíce až první rok po zhotovení. Nová výplň tudíž pravděpodobně přinese nové, zvýšeně citlivé, období. Naše ordinace v současné době nové pacienty nepřibírá, ale snad Vám tato odpověď pomůže. S pozdravem Štefka

MUDr. Marta Štefková