Praktický lékař stomatolog
Hněvotínská 36, Olomouc

Tato paní "doktorka" úplně zmršila mojí pětileté dceři zuby. Chodili jsme k ní skoro tři roky, pravidelné prohlídky byly samozřejmostí a chodili jsme i časěji, dceru bolely zoubky, dvakrát jeden vrtala, plomba pořád vypadávala, nakonec paní "doktorka" řekla, že to nemá cenu už vrtat, že se jí tam tlačí druhá stolička. To se mi v pěti letech moc nezdálo, dceru jsem objednala k jiné zubařce, která je přímo specializovaná na děti a ta udělala prohlídku a nestačila se divit. Dva zoubky na odpis, šest dlouhodobých kazů. U téhle "doktorky" Michalové jsme byli před pěti měsíci. Většinu kazů už tam malá měla. Paní Michalová, pokud se vám děti nechtějí dělat, tak to řekněte rovnou. Díky vaší "péči" přišla má dcera minulý týden o jednu stoličku, tento týden o druhou a bylo jí vrtáno šest kazů. Takže já vám "děkuji" za slzy mojí dcery, kterých mohla být ušetřena, kdyby jste svou práci dělala pořádně. Vykašlete se na prachy a buďte trochu empatičtější a zodpovědnější. Podle mě nejste profesionál ani dobrá doktorka. Já už mám taky jiného zubaře, k někomu, kdo to takhle šidí už chodit nebudu. Vůbec tuhle "doktorku" nedoporučuju.

dobry den,chodime k pani dr.cela rodina manzel,syn a ja.je to zlatej clovek!!!jsem velice spokojena s pristupem a i s vykonanou praci!!syn se pani dr neboji a jde k pani zubarce uplne v klidu a to je asi nejdulezitejsi!!!chodila jsem k panu (nebudu jmenovat) a muzu rict ze i ja mam do dnes sneho "trauma"rozvrtal mi tak zuby a zbytecne a pristup hroznej!!!!!takze muzu pani dr.MICHALOVOU JEN DOPORUCIT!!NOVAKOVA HANA:)

Po pročtení negativních ohlasů jsem s hrůzou zjistil,že to,co mi provedla paní "doktorka"nebyla náhoda.Bohužel jsem u ní podstoupil dva zákroky,při kterých bylo třeba zhotovit korunky s kořenovým čepem.Samotný zákrok byl velice nešetrný a velmi bolestivý,provázen značným krvácením.Bolest byla nesnesitelná.I když rána i po několika týdnech dále vydatně krvácela,paní "doktorka" nakonec bezradně přilepila korunku na stále krvácející ránu.Krátce nato mi za podobných okolností dělala druhou korunku.Po krátké době mi první korunka vypadla a zanedlouho i druhá.To jsem si však už řekl,že bolesti a krve bylo už dost(tato felčarka ani neposílala ne rentgen,aby se přesvědčila,proč to pořád krvácí)! a přehlásil jsem se k panu doktorovi,který má nejen špičkové vybavení ordinace,ale i vědomosti a profesionální přístup na vysoké úrovni.Ihned v ordinaci mi udělal RTG,aby se podíval,proč zub i po dvou letech stále krvácí.Po prohlídce RTG snímku se zhrozil a já s ním.Paní doktorka Michalová se totiž ani netrefila do zubního kanálku a čep mi navrtala a necitlivě narvala zcela mimo ! zubní kanálek,kde způsobila velké poranění kosti-proto to při zákroku tak bolelo,krvácelo a následně stále hnisalo! Chtěl bych tímto vzkázat paní doktorce,že za takovýto zákrok by se nemusela stydět ani údržbářská dílna v podniku,kde pracuji! Trestuhodné!Neomluvitelné! Druhá korunka dopadla obdobně,když mi vypadla po třetí(neustálé problémy s hnisáním) po konzultaci s panem doktorem bylo jediným řešením zbytek zubu vytrhnout a poté zhotovení můstku,což z mé kapsy vytáhne 7-20 tisíc Kč navíc!Díky této paní doktorce,neboť na RTG se prokázalo,že i tento zub byl nesprávně přeléčen,nedostatečně vyplněn a navíc byl čep velmi krátký,takže se po krátkém čase vždy vyviklal a korunka vypadla.Problém by byl,kdyby k vypadnutí došlo třeba ve spánku-mohlo by dojít i k udušení ! Nechci se paní doktorce mstít za to,co mi způsobila svou neodborností a nedbalostí,ale jen varovat další potenciální pacienty,co je může v této ordinaci potkat.Také mohu potvrdit,že paní doktorka je na první dojem příjemného a vstřícného vystupování a to je v tomto případě velmi nebezpečné zdání,neboť pacient může nabýt dojmu,že je v těch nejlepších rukách a pak spláče nad vejdělkem! Když odjela kamsi na dovolenou a já musel dlouho čekat na další akutní ošetření,po návratu mi povídala,že vždy na dovolené prý musí myslet na své pacienty-! Paní doktorko,to Vám budu určitě věřit. Když jsem paní doktorku kontaktoval s RTG,aby viděla,co mi způsobila,jen mi s úsměvem řekla,že ona prý už NIC nemusí! Tedy žádná odpovídající kompenzace,žádná zodpovědnost! Tuto ordinaci doporučuji všem,co si chtějí pěkně popovídat,ale nikomu,kdo si chtějí nechat kvalitně a odborně léčit zuby.

Dělala mi 3 korunky. Přední spadla jen jednou, zadní 3x a bylo nutné zvolit jiný postup. Už u ní nejsem.

Musím reagovat na silně emotivní a tím i evidentně neobjektivní hodnocení paní doktorky Michalové od anonymní pacientky ze dne 27. 7. 2011. Ač nejsem stomatolog, z popisu pacientčiných potíží vidím, že pacientce jde zcela o něco jiného, než o pravdivé a poctivé hodnocení. K paní doktorce chodím přibližně 10 let a za svůj život (jsem narozen 1940) jsem prošel mnohými zubními ordinacemi a ze své zkušenosti musím konstatovat, že paní doktorka je jednou z nejlepších a nepečlivějších.

Zubařka mi několik let tvrdila, že tmavé tečky jsou pouze pigmentovými skvrnami, nový zubař mne však vyvedl z omylu s tím, že mám nespočet kazů. Zanedbala i velmi hluboké kazy, málem jsem přišla o zuby. Ze začátku vše vypadá v pořádku, protože Vám vlastně nic nenajde, ale později se možná budete hodně divit. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorku Michalovou vřele nedoporučuji, má sice lidský přístup k pacientům a snaží se všechno vysvětlit ale co to pomůže když výkony dělá neodborně a špatně. 6 let mi léčila "zánět" v zubu ( bez rentgenů, pouze pořád dokola řezala dásně a říkla že to hnisá jednou proto že je venku moc horko, jednou moc zima... ) ze kterého se vyklubala cysta a musela na stomatochirurgii ven i se zubem a kusem kosti. Myslím že kdyby mohla tak ordinuje po telefonu... Na povykládání je příjemná nicméně jako zubařka absolutně k ničemu.

Bohužel s paní doktorkou taky nemám dobré zkušenosti. Chodila jsem k ní v domění, že je dobrá lékařka, ale přesvědčila mě o opaku. Měla jsem problém se zubem, usoudila, že jde o zánět, bez rentgenu. Vyvrtala mi jej až ke kanálku, který mi vyčistila a vytrhala nervy, podotýkám bez injekce! Zub nechala otevřený a objednala mě za měsíc. Odjela na dovolenou, 14 dní jsem lítala po nemocnici, tam se chytali za hlavu....Když se mě ujala nová výborná zubařka, neslačila jsem se divit. Paní doktorka Michalová mi úplně zbytečně zabila živí zub a zanedbala ošetření dalších několika rozsáhlích kazů, které mi nová paní doktorka našla. Na preventivní prohlídky jsem chodila vždy a včas......Rozhodně nedoporučuji. Celé léto mě čeká několik zubařských zákroků, díky neschopnosti MUDr. Michalové!!!

K paní doktorce chodíme již několik let -podotýkám s malými dětmi- a jsme
všichni maximálně spokojeni.Vždy vše pečlivě vysvětlí,obeznámí s postupem, o nějaké " psychické újmě" nemůže být ani řeč. Absence sestřičky není dle mého názoru žádny problém, když je paní doktorka šikovná a zvládne si vše udělat sama.
Rozhodně doporučuji!

Výborná.