Vančurova 1548, Kladno
Oblastní nemocnice Kladno, a.s. (mapa)

2.5

Absolvovala jsem vyšetření v souvislosti s bolestí v paži. Paní doktorka toho moc nenamluvila, poslala mě na rentgen a ať se jdu objednat na rehabilitaci. Jak bude probíhat jsem se nedověděla. V ordinaci byla další osoba, asi na stáži, ale nebyla mi představena, jen koukala. . . Nebyla jsem spokojená.

Je mi 20 let. Před 1,5 rokem jsem si při fotbale poranil zadní stehenní sval. Přišel jsem se zraněním do nemocnice Kladno, a popsal jak se to stalo, a jak to bolí. Sval byl s největší pravděpodobností přetrhaný, ovšem doktor se jen na to podíval očima, ručně prohmatal bolavou oblast (bez jakéhokoliv ultrazvukového vyšetření - snímkování svalu) a řekl, ať si dám měsíc klid. Nakonec jsem místo 1 měsíce zůstal bez jakéhokoliv sportu, ale dokonce i bez jakéhokoliv sebemenšího pohybu 1,5 roku. Ovšem ani po tak dlouho době jsem nebyl schopnej ani doběhnout autobus, natož nohu více zatížit sportem, kde se běhá. Při sebemenším zatnutí poraněného zadního stehenního svalu mě v něm křečovitě píchalo. Proto mě můj obvodní doktor, poslal k této paní, aby mi provedla odborné vyšetření ultrazvukem, kde je na snímcích jasně vidět struktura svalu a zde by se jednoznačně dalo stanovit, v čem je problém. Ovšem tato paní mi řekla, že se to takhle dnes nedělá, a začala se zabývat příčinou, proč se mi toto zranění přivodilo. Nakonec mi naordinovala fyzioterapeutická cvičení. Jenže já už byl předím asi 20x na těchto cvičeních na jiných pracovištích a bez efektu - a to proto, že za ten 1,5 roku mi nebyl nikdo schopen provést vyšetření, podle kterého by se jednoznačně dala stanovit léčba a další postupy. Uděluji této paní, která se nechá nazývat doktorkou, hodnocení s jednou hvězdou - velmi slabý, protože mě takto odbila a odmítla mě poslat na ultrazvukové vyšetření, a nejsmutnější na tom je, že tito doktoři zanedbávají nejen staré lidi, ale také mladé, kteří mají ještě život před sebou a mohou něco dokázat. Sám jsem podstoupil v Praze u jiného lékaře ultrazvukové vyšetření, které trvalo 5 minut, a ihned doktor viděl, jak moc byl sval poraněnej, v jaké oblasti přesně byl poškozen, a v čem je aktuální problém. Když jsem odcházel od této paní (které nemůžu přijít na jméno), ještě mi řekla "Buďte rád, že aspoň chodíte, berte to z té lepší stránky". Tohle byl už od ní vrchol.

Doporučení na závěr: Pokud jste při sportu utrpěli poranění které se týká svalů nebo šlach (natažení, natržení), ani nemá cenu, aby jste chodili do Nemocnice Kladno, která je absolutně neodborná k těmto zraněním, neví jak se tyto zranění vůbec vyšetřují a léčí. A jediné co vám poradí je :"Buďte měsíc doma v klidu bez sportu".

Nepříjemná, neochotná!

ochotná poradí velmi příjemná turková

Příjemná, milá, profesionální, nic nezanedbá. Doporučuji