Praktický lékař pro dospělé
Hladnovská 119, Ostrava

S odbornými a lidskými vlastnostmi paní doktorky Hudečkové přicházím do styku řadu let a nezbývá než poděkovat a doporučit její znalosti a metody všem, kteří se dostanou do zdravotních potíží.Výborný diagnostik, chápající člověk,víc takových odborníků!

Tato lékařka je dobrá akorát k vypsání papírů a přeposlání k jinému odborníkovi. A hodně závažných chorob komentuje slovy "to mne taky bolí,to mám taky,to nic není". A opak je pravdou!!!
Mé hodnocení je jednoznačné. Je to dobrá lékařka pro důchodce,kteří k ní chodí na pokec. Pro ostatní je zbytečná ůřednice.

Paní doktorka je velmi hodná, nic nepřehlédne, vždy poradí, pomůže, je opravdu erudovaný lékař. Má i velmi příjemnou sestřičku Zdeničku.Obě si na pacienta najdou čas, úsměv.Moc oběma děkuji a přeji si,ať jim to ještě dlouho vydrží.

Umí

X

opravdu vynikajici lekařka

Vynikajici doktorka a velmi sympaticka a ochotna. Vse vysvetli a svemu oboru opravdu rozumi. Vrele doporucuji.

Výborná lékařka, vše vám vysvětlí, pošle vás okamžitě na vyšetření, když jí něco nesedí, opravdu doporučuji

Velmi dobra lekarka s dlouholetou uspesnou praxi,doporucuji