S pani doktorkou mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Je trosku slabsi v organizanich vecech, ale na druhou stranu po medicinske strance veci je to extratrida.

Nejlepší obvodní, kterého znám....

Paní doktorka je velmi náladová,uvažuji o odchodu,neustále v ordinaci není,když jí člověk nejvíce potřebuje bohužel má neustále dovolenou,dříve jsem si jí chválila,nyní jsem změnila názor,je mi to líto.

Paní doktorka je velmi příjemná, snaží se pacientům pomoci, doporučí i alternativní způsoby léčby. Sestřčka je velmi pečlivá a pozitivně řídí chod ordinace.

Je to skvělá lékařka,jsem opravdu šťastná,že mohu chodit k ní.Tak výborný přístup k pacientovi se jen tak nevidí.Pomohla mi s celou mojí komplikovanou léčbou a to dost za rámec svých povinností.Domluvila mi léčbu s těmi nejlepšími odborníky na danou problematiku.Každý,kdo má opravdu vážný problém ví,jaký je poklad mít lékaře,který se vám věnuje a vše vám vysvětlí.

Skvělá schopná a milá doktorka.Diagnostiku i léčbu má v malíčku.Mohu jen doporučit,protože lepší nenajdete.

Musím dát za pravdu níže uvedeným komentářům, paní doktorka je výborná diagnostička, vyniká svým přátelským chováním a profesionálním přístupem. Trochu nerozumím hanlivým komentářům na účet sestry, ačkoliv nejsem denním návštěvníkem ordinace, byla ke mě vždy milá, svou samostatností celý proces "odbavení" pacientů spíše urychluje. Stěžování si na dlouhé fronty není opodstatněné. Ruku na srdce, každý by nejraději čekal co nejméně a v ordinaci zůstal co nejdéle kvůli poskytnutí kvalitní péče. Avšak už z podstaty věci toto není souběžně realizovatelné.

Paní doktorka je odborník na správném místě,jsem s ní naprosto spokojená,muj předchozí lékař,se na pacienta skoro ani nepodíval a ještě mu nadával do simulantu,paní doktorka je pravý opak,je příjemná a rozhodně nic nezanedbá,mužu potvrdit z vlastní zkušenosti,občas delší čekání v čekárně,ale s tím se bohužel musí počítat

Velmi dobrá doktorka, zasluhovala by ale lepší sestru.
Tato je nepříjemná k pacientům a negativně doktorku
ovlivňuje

Výborná lékařka