Umístění: jiné místo Bolest ucha

S přístupem paní doktorky jsem byl více než spokojen. Je vidět, že pro ní pacienti nejsou jenom "kusy", ale každému věnuje individuální péči.

Okamžitě odhalila příčinu mých problémů, přesně mi popsala, z čeho toto onemocnění vzniká a provedla bezbolestné ošetření. Kdyby takových lékařů bylo víc, bylo by i víc milejších pacientů.

Čechova 2641/44, Plzeň
Poliklinika Bory s.r.o. (mapa)

Umístění: jiné místo Bolest ucha

Pani doktorka je velice milá a ochotná. Veškeré zakroky a vyšetření se snaží provádět maximálně citlivě. Mohu každému doporučit.