Markéta Hauzarová, internista Benešov

MUDr. Markéta Hauzarová

Internista Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Pražská 2189, Benešov
Interna Benešov s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
M
Umístění: Interna Benešov s.r.o. Jiný

Je radost navštívit tuto ordinaci.Paní doktorka i sestřička jsou nejen profesionální ale i milé.Díky


M
Umístění: Interna Benešov s.r.o. Jiný

Bezvadná, bezvadná! Všechno trpělivě vysvětlí a je moc milá.To samé i sestřička.Když odcházím z ordinace mám vždy dobrý pocit!


J
Umístění: Interna Benešov s.r.o. Jiný

Naprosto nechápu první hodnocení. Jak paní doktorka, tak paní sestřička jsou výborné. Paní doktorka vše vysvětlí, zodpoví otázky, řekne co a jak, je příjemná a hodná. Naprosto doporučuji.


L
Umístění: Interna Benešov s.r.o. Jiný

Myslím, že pro pacienta je důležité, aby svému ošetřujícímu lékaři věřil. Nemám jedinou pochybnost o tom, že paní doktorka pro své pacienty dělá maximum možného, neměnil bych - děkuji


L
Ověřeny pacient
Umístění: Interna Benešov s.r.o. nemocné srdce

Pani dr. Hauzarová je velice profesionální lékařka, tady čtu, že pána poslala na CT do Prahy či doporučila, čekací doba CT v Bene je až 2 měsíce, ale pan asi opomněl tu dobu zmínit. Já si nemohu na lékařku stěžovat a ani na sestru v ordinaci lékařky, jsem u lékařky v péči již od 10.04.2011. Plním její návrhy a je mi po návštěvě u ni dobře. Pán asi občas by potřeboval nakopat zadek, obrazně a byl by spokojen.


Ověřeny pacient
Umístění: Interna Benešov s.r.o. Zjištění výsledků vyšetření

Dobrý den, rád bych se se všemi podělil o velice neprofesionální jednání MUDr. Hauzarové. Paní doktorka mě poslala na CT a doporučila mi Prahu, ovšem kvůli svému bydlišti jsem se nechal vyšetřit v Benešově. Když bylo vyšetření hotové a šel jsem se paní doktorky zeptat jak na tom jsem, tak nejen, že jsem se nedočkal výsledku vyšetření, ale paní doktorka se na mě osočila, že mařím léčebný plán, nuto říct že přes svoji sestru. Nemohla ani vylézt do dvěří a říct mi to do očí. Toto jednání považuji za naprosto bezpáteřní a nemorální. Na otázku, proč jsem nemohl být vyšetřen v Benešově se mi dostalo odpovědi, že je to její věc. Jediné, co jsem se z dnešní návštěvy dozvěděl bylo, že mám přijít za půl roku, nic víc. Po další otázce, co mi tedy je, opět vylezla sestra, ať přijdu za rok. Pořád jsem se dožadoval výsledku a paní doktorka mi oznámila, ať si hledám jiného doktora. Zatím nejhorší doktorka s jakou jsem se kdy setkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Ztratila jsem uplne cich. Trva to uz 2 roky. Jine potize nemam jen sedimentaci mam stale vysokou (120).
  Mam jit nekam na vysetreni, nebo to mam ignorovat jako dosud? Je mi 65 let. Casto letam letadlem, ale jen 2 hod trasy. Nekde jsem slysela, ze i to muze byt pricina..
  Dekuji za odpověď

  Dobrý den,
  ztráta čichu může někdy jistě souviset s častějšími krátkými přelety. Nicméně více by mi vadila vysoká nedořešená sedimentace - lehce zvýšená nevadí, ale tato hodnota se již jeví alarmující. Proto navrhuji navštívit ORL a poté případně neurologa z pohledu ztráty čichu. Sedimentaci bude jistě umět alespoň částečně vyšetřit praktický lékař.

  MUDr. Markéta Hauzarová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti