Adresa

Ústní hygiena s.r.o.
Rumunská 655/9, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Rumunská 655/9, Liberec

Ústní hygiena s.r.o.Rumunská 655/9, Liberec

Ústní hygiena s.r.o.Rumunská 655/9, Liberec

Ústní hygiena s.r.o.Rumunská 655/9, Liberec

Ústní hygiena s.r.o.Rumunská 655/9, Liberec

Ústní hygiena s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Parodontologickou péči poskytujeme v Liberci od roku 2008. Na našem pracovišti preferujeme konzervativní ošetření parodontu, které zahrnuje odstranění...

Více

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ústní hygiena s.r.o. Jiný

Návštěva s paradentózou už před pár lety, ale paní doktorka ochotně vyřešila i jiný problém, který sama odhalila a o němž jsem nevěděla. Naprostá spokojenost s paní doktorkou, sestřičkou i jejich dentálními hygienistkami!!

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo parodontoza

Paní Mudr. je úžasný člověk plný optimismu a lidskosti. Je vstřícná a
milá. Dost jsem se obávala vyšetření, ale úplně zbytečně.

Velice odborné provedení ošetření, kvalitní konzultace a informace o správné hygieně dutiny ústní. Velmi příjemné vystupování.
Velice doporučuji.
Petr Polda, Liberec


Opravdu paní doktorka je velice, lidská, příjemná, milá a určitě profesionální. Takové návštěvy se pacient nemusí bát. To platí i o sestřičce, která je také příjemná. Křešničková


Super


Ověřený profil

Donedávna jsem byla přesvědčená, že stomatology na fakultě učí především chovat se povýšeně k pacientům nebo alespoň k sestřičce. Paní doktorka je jiná. Ošetří vás bezbolestně, všechno vysvětlí, a ještě vás zahrne úsměvy a zábavnými historkami. Odbornou stránku těžko posoudím, když nejsem zubní lékař, ale měla jsem z toho dobrý pocit a komplikace se nedostavily. Sestřička je taky super, tak jak je možné, že tu nemají 100%, když je tu každý chválí?


Ověřený profil

Když jsem přišel k paní doktorce, nestačil jsem se divit.S tak příjemnou lékařkou jsem se ještě nesetkal.To se vztahuje též na sestřičku.
Nezbývá než si povzdechnout.Proč to tak nejde u všech lékařů.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Přístup paní doktorky byl skutečně ukázkový,příjemné vystupování,max.informovanost,sestra také velmi milá,tak že více takových!!!na takovou bávštěvu se člověk může i těšit,Serbusová


Y

Velmi příjemná po lidské stránce, profesionální po stránce lékařské. Vše výborně a podrobně vysvětlí. Milé jednání od vstupu do ordinace až do konce návštěvy. Předem jsem na ni slyšela jen samou chválu, po dvou ošetřeních jsem také moc nadšená. Ještě jsem se nesetkala s tak příjemnou lékařkou a to je mi už 50.


M

posílám k paní doktorce svoje pacienty, a vždy jim poradí, a navrhne další postup.............já děkuji, paní kolegyně, a přeji stále úsměv na tváři....dr.Klíma Pavel......


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
pravidelně 2x ročně chodím na preventivní prohlídku k zubařce, stejně tak 2x ročně absolvuji dentální hygienu.
Zuby si čistím pravidelně 2x denně sonickým kartáčkem, mezizubním kartáčkem a ústní vodou (zubní pasta elmex Sensitive, ústní voda Lysterin).
Cca před měsícem jsem si všimla ustupující dásně na dolní pravé dvojce.
Aktuálně se stav mých dásní zhoršuje - vidím doslova ze dne na den, jak začínají ustupovat i u očních zubů na dolní čelisti. Na obou čelistích mne začaly dásně poměrně dost bolet, jsou zarudlé.
Koupila jsem si v lékárně pastu parodontax, ústní vodu parodontax Extra a gel Corsodyl. Zatím používám teprve 3.den, nicméně dásně pořád bolí a dokonce i při velmi šetrném čištění zubů (teď už jemným kartáčkem typu Curaprox) jsou dásně zarudlé a krvácí.
Na parodentologické vyšetření jsem se již objednala (termín: polovina prosince).
Ráda bych se zeptala, co bych měla dělat jinak/lépe, případně co doporučujete do doby vyšetření na parodentologii.
Děkuji.
Jana

Dobrý den . Potíže s dásněmi nemusejí mít jenom parodontologickou příčinu , je potřeba stav vidět. Rozhodně bych doporučila vysadit veškeré výplachy a gely na potírání , kterými si stav pouze modifikujete a nelze potom adekvátně určit příčinu .

MUDr. Markéta Harakaľová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.