Ordinace PL pro děti a dospělé
MUDr. Jiroutka 2659/14, Kladno

Umístění: Ordinace PL pro děti a dospělé Jiný

Arogantní přístup, se vším hrozný problém když něco potřebujete.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dospělé Jiný

Pani doktorka je neprijemna svym arogantnim chovanim

Já osobně mám s paní doktorkou i se setřičkou dobrou zkušenost.Když něco mým dcerám je,tak se vždy snaží přijít na to,odkud a proč se ty problémy a potíže vzaly.Nesouhlasím s tím,že dává na všechno antibiotika.Ba právě naopak snaží se to nejdřívě řešit jinou cestou a vyšetřeními a až pak,když není zbytí,antibiotika předepíše.Já jsem spokojená a paní doktorku bych doporučila.

Též do této ordinace chodím v podstatě od narození, čili jsem zažila i starší Bulánkovou. Teď tam v podstatě nechodím a naštěstí v podstatě nemarodím, jinak bych byla už dávno pryč; teď převládá lenost. Ona i sestřička - arogantní, nepříjemné, neochotné.. Na vše mi dává antibiotika, když jsem chtěla předpis na Modafen, který mi opravdu zabírá, tak se na mě sestřička pohrdavě podívala se slovy " A ten potřebujete jako na co? ".. Asi jsem vypadala jako závislý feťák, který si potřebuje z jednoho balení udělat dávku, či co. Jak už jsem tu četla, za vše si nechává platit vysokými cenami, nikdo z okolí koho jsem se ptala, takové ceny u svých obvoďáků nezná. Člověk se opravdu skoro bojí něco říct, aby ho nesjela. Pokud máte na výběr kam jít, tuto volbu opravdu nedoporučuji..

K paní dokotorce Bulánkové jsme se dostali shodou okolností - hledali jsme nového obvodního po odchodu naší staré zlaté paní doktorky do penze a tou dobou nikdo jiný pacienty nenabíral.
Nedoporučuji - celá rodina přecházíme jinam a pokud vím, nemigrujeme sami. Neochota, povýšenost, náladovost, poskytování zkreslených informací.
Za každou pitomost platíte - potvrzení, injekce... OK, to samozřejmě všude, ale ne na úrovni dvojnásobku a s přídavkem "chytrých" poznámek. Jednou dvakrát se odvážíte na něco zeptat a dostanete odpověď tónem, který vás už navždy odradí poptat se ještě na něco dalšího.
Horší střední třída i jako úřednice.
Výsledkem je, že raději něco přechodíte a očkování si zajistíte jinde, nežli se vystavit zážitku tohoto setkání. A k čemu je takový lékař, když vánm stoupne tlak jen na něj pomyslíte. Jsme naštěstí chronicky nemarodiví - občas potřebujeme nějaké to potvrzení nebo můj muž, vzhledem k věku, sem tam poslat na nějaké vyšetření.

ALE : Čas běží, nemládneme a mám obavy, že jednou budeme NEDEJBOŽE opravdu nemocní a budeme potřebovat SKUTEČNÉHO lékaže, který rozezná cukrovku od zlomené nohy a středobodem jeho praxe není jeho ego.
Zdraví je v životě to nejdůležitější a my si ho chceme zachovat co nejdéle - proto přecházíme jinam. Škoda přeškoda - paní doktorka Bulánková starší byla pojmem mezi pediatry na Kladně, ale dcera po ní zdědila jen praxi, ne vlastnosti a schopnosti.

Paní doktorka je sice poměrně odměřená, ale po profesní stránce naprosto bez výhrad a to je podstatné..

Částečně souhlasím s názory zde uvedenými. Paní doktorka taková opravdu bývala. Ale poslední dobou se zlepšila. Je myslím třeba rozlišovat odbornou část a takovou tu lidsko-komunikační. V odborné části nemám námitek, paní doktorka je pravdu schopný odborník, nic určitě nezanedbá, každé potřebné vyšetření udělá či Vás tam pošle a umí ho zhodnotit. Opravdu pokud je člověku špatně, je nemocen, tak pokud někam jít, tak sem. V té lidské části a přístupu k lidem to s ní bylo opravdu horší. Byl to i trochu šok po vlídném a milém přístupu maminky paní doktorky. Je však znát, že si to uvědomila a její chování šlo výrazně kupředu a to správným směrem. Ještě by chtělo trochu na tom zapracovat, ale DOPORUČUJI.

Já chodímk pí Bulánkové až od dospělosti, když mě moje pediatrička odkopla... S Bulánkovou starší mám také zkušenosta zdála se mi příliš "pomalá", než něco pochopila, nejspíš už to bylo jejím pokročilejším věkem.
S mladou nemám absolutně vůbec žádný problém! Je vždy ochotná a milá, snaží se poradit a zajímá se!!!
Ty negativní ohlasy nechápu, ale netvrdím, že nejsou pravdivé...Každopádně paní, co přišlo netaktní, že jí byla předhozena její váha by se měla zamyslet sama nad sebou a uvědomit si, že to porblémprostě je a kdo jiný by na to měl upozornit???! Hranice od nadváhy k obezitě je VELMI tenká a těžko se vrací člověk zpět...navíc to bývá velmi často spojenos dalšími zdravotními komplikacemi!
Podle mě je Bulánková kvalitní doktorka!

K paní doktorce chodím již několik let a nemůžu si na nic stěžovat. Vždy je příjemná a ve všem se mi snaží vyhovět. Hlídá mi i doby pravidelných prohlídek, což spousta doktorů nedělá.

Za staré paní Bulánkové to bylo dobré,každý kdo ji znal ji chválil a to byl důvod tam přejít,ale dnes je to děs. Dcera je nepříjemná, tváří se jako by ji práce obtěžovala. Neříkám že je špatná ale jak tam vlezu,trnu jakou má asi náladu a málo kdy ji má super.Zda strácí pacienty nevím,ale je na pováženou že kdykoli přijdu,jsem v čekárně sám,na nejvýš jeden člověk a to jsem v jiných čekárnách neviděl,vy ano?