Staňkovského 1643, Čelákovice
Zdravotnické středisko (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Zdravotnické středisko moje býv. praktická lékařka

Odstěhovala jsem se, ale paní doktorce zůstávám neskonale vděčná nejen za péči, ale vůbec za její chování a za to jaká je. Moc děkuji!!!

K pí. doktorce chodím již léta a jsem s ni velice spokojená. Je důsledná a vždy se snaží vyřešit a pomoci s problémem, který se určitě objeví každému ve starším, či mladém věku .Zaslouží si mou plnou důvěru Nemalou oporou jsou jí i sestřičky. milé .ochotné.. ,šikovné !!!! Děkuji a mohu ji jen chválit !!

Dobrý den.
K paní doktorce se chodím léčit už dlouhé roky. Jsem s ní velice spokojená. Je vstřícná, moc hodná a má mou plnou důvěru.
Moc ochotné a šikovné jsou i sestřičky.
Věra B.

O

připojuji se ke všem již popsaným pozitivním zkušenostem a děkuji paní doktorce i všem sestřičkám. O. Švejdová

Tato lékařka má mou plnou důvěru. Zdravotnímu problému se vždy snaží přijít na kloub a vyléčit jej. V léčení je důsledná a nenechá nic náhodě. Zatím nejlepší praktický lékař, s kterým jsem se kdy setkala.

Paní doktorka je nejlepší

Paní doktorka je velice vstřícná, vždy se zajímá o problém pacienta a snaží se opravdu pomoci. Chodíme k ní celá rodina a jsme s ní spokojeni.

Paní doktorka má vždy velmi milý a profesionální přístup k pacientům. U ní mám vždy pocit, že se vše vyřeší.

Paní doktorka se o problémy pacientů opravdu zajímá,je důsledná a je vidět, že nic nezanedbá(pro jistotu Vás pošle na všemožná další vyšetření). Je velmi přátelská, milá. Není nic, na co bych si mohla stěžovat.

Tato lékařka má celoživotní praxi, profesionální přístup, je ve všem důsledná, milá a hlavně jí jde o to, aby člověku opravdu pomohla a to naprosto s čímkoliv.