Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Koldinova 256/II, Klatovy

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Jestli chcete napsat neschopenku,tak žádný
problém…..ale nečekejte nějaké vyšetření v případě,že ho opravdu potřebujete. Paní doktorka naprosto k ničemu!

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Moje osobní zkušenost je opakovaně taková, že paní doktorka je čím dál tím méně ochotná. S jednáním doktorky a sestry jsem nespokojená dlouhodobě - položení telefonu v půlce slova, odsekávání, protáčení očí apod. Léčení spočívá v napsání receptu na to, co si člověk sám řekne, případně dostane univerzální antibiotika. Poslední zkušenost bylo odmítnutí mojí žádosti o vystavení žádanky na vyšetření, s tím, že tam mám říct, že nic psát neumí.

Tato lékařka je rozhodně lékařka na svém místě. K jejím hlavním přednostem bych zařadil ochotu, vstřícnost a vcítění se do problému pacienta. Také sestřička vystupuje profesionálně a s paní lékařkou tvoří fungující dvojici, která je v tomto oboru velmi důležitá. Kvality této lékařky potvrzuje i většinou poměrně naplněná čekárna.

super

best