Soukromá ordinace praktické lékařky
Palackého náměstí 4, Sadská

Paní doktorka nepomohla mojí babičce,101 leté paní,když jsme potřebovali její pomoc,byla její pacientkou hodně let.Potřebovali jsme radu,co s otevřenými proleženinami a odmítla nás.O špatných lécích ani nemluvím.Můj otec se u ní taky léčí,potřeboval pomoc,určila nějakou diagnozu,kde ji vzala nevím,skončil v nemocnici, prý přechodil několik malých infarktů a čeká ho operace 4 krát bypassu.Upřímně,tuto lékařku nedoporučuji.

Paní doktorka je vyloženě nelidská.Neumí jednat s nemocnými a absolutně s nimi necítí. Absolutně nesnáší když od ní pacient přejde k paní doktorce Sýkorové, a potom v době zástupu za paní doktorku Sýkorovou by ho měla ošetřit. To vám dá ne jevo značnou nelibot a nikdy už vám nepomůže kdybyste měla umřít. Když ještě byla manželkou pana doktora Šubrty tak skoro každého pacienta posíla k němu na vyšetření protože peníze jí jsou nejdražsší na světe.Vůbec jí nevadilo že staří lidé musí jezdit do Nymburka. Teď po rozvodu by vás tam neposlala i kdybyste to potřebovali, je mstivá. Naštěstí pan doktor je úžasný a vždy vám vyhoví i bez paní doktorky.

Nejlepší z lékařů v mém životě. Pečlivá, odpovědná, důsledná.
Profesionální i lidský přístup k pacientovi. Někdy se déle
čeká, ale určitě se to vyplatí.

Paní doktorka je velice milá a schopná, vždy dokáže poradit a vcítit se do problému. Za naší rodinu mohu jen doporučit!

Nejlepší doktorka ze všech! A s tím názorem výše o těch poplatcích nesouhlasím! Paní doktorka je naopak velmi vstřícná. Ještě říkala, že to snad zruší ty poplatky a nemusím tam chodit každý týden (aby jak říká komentář výše mě zkasírovala)! Snaží se mi psát jen léky, abych neměl žádný doplatek. A připadá mi, že se o člověka zajímá! Ptá se jestli beru léky a když řeknu, že zapomínám, tak se hned začne zajímat jestli mi ty prášky vyhovují a jestli se mi po nich nedělá špatně! Proboha nechápu co proti těm doktorům máte!

Není problém, spokojenost

Šedý průměr. Komunikace neosobní.