Neurologie Šalé
Pražská 35, Brno-Bosonohy , Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Šalé Jiný

Skvělá paní doktorka, která ke každému problému přistupuje individuálně. Komunikuje s pacientem jako s člověkěm a ne jako s položkou. Jsem moc ráda, že jsem se dostala právě k této báječné lékařce, která se snaží maximálně pomoci a vyjít vstříc. Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Neurologie Šalé Jiný

Paní doktorku můžu jen doporučit! Klade důraz na odhalení příčiny problému. Je velmi pečlivá, vyšetření neodbívá, je velmi lidská a ochotná. V případě nutnosti zákroku dokáže doporučit specialisty.

Umístění: Neurologie Šalé Bolest hlavy

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Každá návštěva je velmi příjemná a opravdu se cítím být v dobrých rukou.
Paní doktorka je pečlivá, nic nepodceňuje a vše vysvětlí. Také trpělivě odpovídá na všechny dotazy.
Vřele doporučuji!

Umístění: Neurologie Šalé Doporuceni od lekare

Byla jsem u pani doktorky poprve, na doporuceni sve fyzioterapeutky. Zatim nevim jaky bude vysledek mag.rezonance, ale je jasne, ze pani doktorka je pecliva, jde po pricine a dochazi ji souvislosti, ktere jinym lekarum doposud nedochazeli. Opravdu se zajima co je pricinou Vaseho problemu. Ma moji duveru i proto, ze je moc mila a lidska. Takovych doktoru by melo byt vic! Dekuji

Umístění: Neurologie Šalé kontrola po CT vyšetření krční páteře

Oceňuji vstřícný, komunikativní přístup lékařky, zodpovědný a profesionální přístup. Specialistku mi doporučila obvodní lékařka a já ji mohu doporučit i dalším pacientům. Lékařka je erudovaná, správně diagnostikovala mé potíže a s její pomocí se mi daří je zmírnit. Doporučuji.
Mgr. B. Kukačková

Umístění: Neurologie Šalé

Velmi lidský přístup a profesionální jednání jsou věci, které dnes mají obrovskou cenu. Po špatných zkušenostech z jinými lékaři jsem se rozhodl napsat tuto recenzi. Paní doktorka je opravdu velmi dobrý lékař.

Paní doktorka mně velmi pomohla. Oproti jiným zkušenostem jsem se zde setkala se vstřícností, pečlivostí a lidským přístupem. Krátká objednací lhůta byla také příjemným překvapením.