Pražská 35, Brno-Bosonohy, Brno
Neurologie Šalé (mapa)

Umístění: Neurologie Šalé Bolest hlavy

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Každá návštěva je velmi příjemná a opravdu se cítím být v dobrých rukou.
Paní doktorka je pečlivá, nic nepodceňuje a vše vysvětlí. Také trpělivě odpovídá na všechny dotazy.
Vřele doporučuji!

Umístění: Neurologie Šalé Doporuceni od lekare

Byla jsem u pani doktorky poprve, na doporuceni sve fyzioterapeutky. Zatim nevim jaky bude vysledek mag.rezonance, ale je jasne, ze pani doktorka je pecliva, jde po pricine a dochazi ji souvislosti, ktere jinym lekarum doposud nedochazeli. Opravdu se zajima co je pricinou Vaseho problemu. Ma moji duveru i proto, ze je moc mila a lidska. Takovych doktoru by melo byt vic! Dekuji

Umístění: Neurologie Šalé kontrola po CT vyšetření krční páteře

Oceňuji vstřícný, komunikativní přístup lékařky, zodpovědný a profesionální přístup. Specialistku mi doporučila obvodní lékařka a já ji mohu doporučit i dalším pacientům. Lékařka je erudovaná, správně diagnostikovala mé potíže a s její pomocí se mi daří je zmírnit. Doporučuji.
Mgr. B. Kukačková

Umístění: Neurologie Šalé

Velmi lidský přístup a profesionální jednání jsou věci, které dnes mají obrovskou cenu. Po špatných zkušenostech z jinými lékaři jsem se rozhodl napsat tuto recenzi. Paní doktorka je opravdu velmi dobrý lékař.

Paní doktorka mně velmi pomohla. Oproti jiným zkušenostem jsem se zde setkala se vstřícností, pečlivostí a lidským přístupem. Krátká objednací lhůta byla také příjemným překvapením.

Umístění: Neurologie Šalé Bolest hlavy

Vřele doporučuji!