MUDr. Marie Nováková

Praktický lékař Více

Ždírec nad Doubravou 1 adresa

Praktický lékař pro dorost a dospělé
Družstevní 568, Ždírec nad Doubravou

Super doktor i doktorka

Pan doktor Prokš je jednička. Naší celé rodině vždy pomohl a pomáhá. Návštěva
u invalidních a bezmocných doma je samozřejmostí, vždy dobře naladěn a s úsměvem.
To těmto pacientům dodává novou chuť do života.
P.Š.

Pan dochtor fajn, asi zodpovědnější jak ostatní, třeba ve větších městech. Byl jsem si pro potvrzení na rozšíření řidičáku a málem jsem si ho neodnesl, při té písmenkované na zdi mi odhalil půl dioptrie. Kdybych neměl za sebou čerstvé oční vyšetření nevím jak by to dopadlo...:-)

Výborná a zkušená lékařka,odvádí pro lidi tolik,o čem se pacientum v jiných ordinací může jenom zdát.Mluví tak,jak ji jazyk narostl,ač se to někdy někomu nelíbí,já a celá naše rodina před ní smekáme.

Praktická lékařka,velmi zodpovědná,někteří nechápou,že dokáže myslet rychleji než kompjůtr,ale opravdu to umí,v každé situaci dokáže správně zareagovat a řešit,pomáhá lidem nejen medicínsky.Upřímná,otevřená,nazývá věci pravými jmény,sparavedlivá.Není zbrklá,jak zde bylo hloupě řečeno,je jen inteligentnější než ostatní průměr a pro nespokojence-tak,jak je náročná na sebe,požaduje i od ostatních.

výborná lékařka z mého pohledu, moc mé rodině vždy pomohla