MUDr. Marie Nováková

Zubař Více

Česká Kamenice 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice

Je to úžasná doktorka, vždy citlivá, milá a ochotná. Zrovna tak její sestrička. U nich vím, že jsem v těch nejlepších rukách.

K pani doktorce jsem chodila jiz od skolky. Preventivni prohlidky byly v poradku, bez problemu a s minimalni bolesti. Dokud mi nebylo 18. Od te doby jsem se vzdy objednala, vetsinou po devate hodine a na radu jsem prisla okolo 11,45. Pani doktorka zuby prohledla, sundala zubni kamen, oznamila mi, ze budeme vrtat, ale az priste. Sestricka me tedy objednala - za 4 mesice! Kdyz jsem tedy prisla jen na vrtani, scenar se opakoval. Objednana na rano, na radu sla pred polednem a znovu preobjednana na jiny termin, tentokrat za 3 mesice. Kdyz se mi toto stalo po treti, vzdala jsem to a pani doktorku Novakovou jiz nenavstevuji !
M. B.

S osetrovanim a pristupem jak teto lekarky tak sestry jsem velice spokojen,na rozdil od mych predeslych zub.lekaru da li se nekterym rikat lekar.DEKUJI

K téhle paní doktorce chodím už mnoho let,je velmi pečlivá,a hlavně se před návštěvou její ordinace neklepu týden dopředu strachy.Ošetřuje i moje dva příbuzné,kteří měli s návštěvami na zubním problém,protože se prostě báli,u ní ne,prý tam dokonce chodí rádi.Jezdím k ní zdaleka,a ráda.

Paní doktorku Novákouvou navštěvuji již léta, mám problémy se zuby takže jsem u ní každé dva měsíce (dědičné problémi) a nemůžu si stěžovat, mám dvě malé děti a ty nemají nejměnší problém u zubaře. A já osobně bych jinam nešla! Jednou jsem byla nucena jet jinam a už bych to víckrát neudělala!!! Paní doktorku moc doporučuji!!!

K paní doktorce chodím již od základní školy a nikdy jsem si nemohla stěžovat, je jediným zubařem ke kterému se nebojím!! Dnes k ní chodí i mé děti a musím říct, že se nebojí, paní doktorka je k nim velice milá a příjemná. Mohu ji všem jen a jen doporučit, akorád se bojím že nepřibírá, jelikož má plno a to samo o sobě mluví za sebe !!

Velice příjemná paní doktorka s obdivuhodným přístupem k dětem. Ochotná poradit a pomoct.