Adresa

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

Je to úžasná doktorka, vždy citlivá, milá a ochotná. Zrovna tak její sestrička. U nich vím, že jsem v těch nejlepších rukách.


Ověřeny pacient

K pani doktorce jsem chodila jiz od skolky. Preventivni prohlidky byly v poradku, bez problemu a s minimalni bolesti. Dokud mi nebylo 18. Od te doby jsem se vzdy objednala, vetsinou po devate hodine a na radu jsem prisla okolo 11,45. Pani doktorka zuby prohledla, sundala zubni kamen, oznamila mi, ze budeme vrtat, ale az priste. Sestricka me tedy objednala - za 4 mesice! Kdyz jsem tedy prisla jen na vrtani, scenar se opakoval. Objednana na rano, na radu sla pred polednem a znovu preobjednana na jiny termin, tentokrat za 3 mesice. Kdyz se mi toto stalo po treti, vzdala jsem to a pani doktorku Novakovou jiz nenavstevuji !
M. B.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S osetrovanim a pristupem jak teto lekarky tak sestry jsem velice spokojen,na rozdil od mych predeslych zub.lekaru da li se nekterym rikat lekar.DEKUJI


K téhle paní doktorce chodím už mnoho let,je velmi pečlivá,a hlavně se před návštěvou její ordinace neklepu týden dopředu strachy.Ošetřuje i moje dva příbuzné,kteří měli s návštěvami na zubním problém,protože se prostě báli,u ní ne,prý tam dokonce chodí rádi.Jezdím k ní zdaleka,a ráda.


Ověřeny pacient

Paní doktorku Novákouvou navštěvuji již léta, mám problémy se zuby takže jsem u ní každé dva měsíce (dědičné problémi) a nemůžu si stěžovat, mám dvě malé děti a ty nemají nejměnší problém u zubaře. A já osobně bych jinam nešla! Jednou jsem byla nucena jet jinam a už bych to víckrát neudělala!!! Paní doktorku moc doporučuji!!!


V

K paní doktorce chodím již od základní školy a nikdy jsem si nemohla stěžovat, je jediným zubařem ke kterému se nebojím!! Dnes k ní chodí i mé děti a musím říct, že se nebojí, paní doktorka je k nim velice milá a příjemná. Mohu ji všem jen a jen doporučit, akorád se bojím že nepřibírá, jelikož má plno a to samo o sobě mluví za sebe !!


Velice příjemná paní doktorka s obdivuhodným přístupem k dětem. Ochotná poradit a pomoct.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti